Erkek Arkadaşlar apart otele gitmek güvenlik soruşturmasını olumsuz getir mi

simayyy1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2023
134
-40
23
Merhaba sorumu gören lütfen beni yargılamadan cevap verebilir mi. Erkek arkadaşımla 1 buçuk sene önce 1 kere apartta 3-4saat kaldık. Kimlik kaydı alındı herhangi baskın bişey olmadı. Şuan kpssden 90 puana yakın puan aldım belki atanacam bu benim güvenlik soruşturmamda sorun olur mu. Düz memurlukta büro personeli katiplik gardiyanlık icra memuru üniversite de memur falan istediklerim mülakatsız memurluklar. Gitmeden önce bilmiyordum sevgilimle 4 5 ay görüşmemiştik baş başa vakit geçirmek için gittik bir kereliğine ve kendi şehrimde gitmedik diyarbakırdaydı. Bazı yerler otel düzgünse falan bişey olmaz dedi ama ben bilmiyorum örgütlerle bağlantısı var mı fuhuş için mi değil mi yani intten bulunan bi apart oteldi.Nolur bilen biri aydınlatabilir mi etrafında atanan falan var mı bu şekil. Merak ettiğim bu otel kayıtları bizi alacak komisyonun önüne gidiyor mı yani evet bakılıyor diyolar ama ne kadar detaylı belli değil içim içimi yiyor lütfen bilen biri beni aydınlatsın. Zaten olan oldu ama yine de sormak istiyorum teşekkür ederim. Bu kadar takıyorsan gitmeseydin diyeceksiniz ama gerçekten bilmiyordum böyle birşeyi zaten bir kere gittim sadece bilseydim 1 kere bile gitmezdim.. Allah’tan yargılamadan dedim hemen dalga geçiyorsunuz bana da saçma geliyor ama insan atanana kadar takıyor maalesef lütfen başından geçen konuyu bilen etrafında yaşamış olanlar cevap verebilir mi🙏

Son düzenleme:
Canım 1 kayıttan bi b.k olmaz. Farklı adamlarla farklı kayıt sıkıntı.

Fuhuşlu otel olması sizin sorununuz değil.
Yani olmaz mı kesin zaten Yüksk memurluklar değil. Bu her otel kaydı komisyonun önüne gidiyor mu yoksa karakola gidip işlem görülmüş sicile bişeyler işlenmiş onlar mı gidiyor. Yani biz kaldığımızda sorun olmadı

Tabii ki daha önce otele gittiyseniz atanamazsınız.
Bizim bi arkadaş vardı,sokakta nişanlısıyla dondurma yalarkenki fotosu gitmiş atama komisyonuna,çarşaf çarşaf yayınlandı rezil ettiler kızı.
Yargılamadan demiştim yaa smxmcmmc lütfen dalga geçmeyin bence de saçma ama napayım takılıyor kafama

Yani olmaz mı kesin zaten Yüksk memurluklar değil. Bu her otel kaydı komisyonun önüne gidiyor mu yoksa karakola gidip işlem görülmüş sicile bişeyler işlenmiş onlar mı gidiyor. Yani biz kaldığımızda sorun olmadı
Bişey olmaz bir kayıttan, komisyondakiler seni küçük oğluna almıcak.

Geçen gün bi videoya denk gelmiştim. Kaldıkları otellerin ismi güvenlik soruşturmasında çıkmış. Ama sorun teşkil etmiş mi bilmiyorum.

X