erkek arkadasınız/esiniz giyiminize makyajınıza karısır mı?

kıyafete karışır ama abartılı değil yani kıskandığı için der çok güzel olma ben yanında yokken diye ama ben de dinlemem onu tatlicadiarzu zaten açık saçık giyinmediğim için sorun yok ama yorum yapar makyaj ağır olduysa beğenmediyse söyler

Benim sevgilim feci derece de karışır.Hatta evden çıkmadan bugün şunları şunları giy der bana.Ben de ne derse giyerim.Baştan alıştırdım anacım:)Şimdi yok diyemem:)Hem ben aşkımıı çok seviyorum kısıtlanmaya alışmışım heraldee:)

Karışmaz ama kendi çapında şık rüküş puanı gibi puan veriyor bana.
Çok takıyorum sanıyor herhalde onun kıyafet yada makyaj eleştirilerini.
Kendisi onu giydirmemi , kıyafetlerini benim seçmemi istemese neyse dicem de..

ya karısmıyo yaaaa.. delı edıyor benı..

ınadına karıssın dıye yapıyorum yınede karısmıyorrrrr

bence dok da guzel bı sey degıl zaten karsıaması hanı kıskanclık anlamında ıyı bırsey olabulır belkı ama begenmeme anlamında ıyı degıl

Karışmasına fırsat kalmaz çünkü ben sınırlarımı zaten biliyorum neyi nerde giymem gerektiğini.O yüzden karışmaz aşkımm benimm

Eşim mini etek, çok dar ve dekolte giymemi istemez ki ben de zaten giymem.
Makyajıma pek karışmaz sadece parlatıcı rujlarıma sinir olur, öpemediği için jeyyar :icecream:

makyajııma,gittiğim yere,saçımdaki tokaya,giyimime kadar herşeyime karışır.ama karşılıklı..güzel olan bir şeye kesinlikle yakışmamış der ve başka birşey yapmamı ister onun yerine:) ama sonrasında ben onu ikna eder istediğimi yaparım yine

topuklu ayakkabıdan ,düz saçtan ve makyajdan nefret eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…