Erkek arkadaşımın beni çıkmaza sokması

Eml23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
2
0
28
Bir sorunum var yani artık takıntı haline getirdiğim bir konu.Biraz dertleşmek istedim..Yaklaşık 10 aydır bir ilişkim var herşey güzel ve yolunda aramızda şimdiye kadar büyük bir sorun yaşamadık neredeyse hiç yaşamadık.Çok iyi bir insan bana da fazlasıyla değer veriyor.Hatta bazen bu kadarını haketmediğimi düşündüğüm zamanlarda oluyor.Fakat beni şimdiye kadar hiç bir arkadaşıyla tanıştırmadı bana uzak veya yakın tanıdığım bildiğim herkesle tanıştırdım yakın arkadaşlarımın çoğunluğuyla yakın zaten.Kendisinin de çok fazla arkadaşı yok fakat yakın olarak gördüğü insanlarla bile şimdiye kadar oturup bir çay kahve içmedik nasıl insanlar bilmiyorum sadece okulda gördüğüm kadarıyla merhabalaşıyoruz hepsi bu oda sadece bir tanesi ile bu arada aynı okuldayız ve neredeyse hergün beraberiz tamam arkadaşlarını da geçiyorum ama bizimle aynı okulda olan abisiyle bile tanıştırmadı evet benden bahsediyor herkese bunu biliyorum abisine annesine arkadaşlarına ve abisiyle arası baya iyi zaten 2 yaş var aralarında arkadaş gibiler mesela abisinin yeni bir kız arkadaşı varmış abisi erkek arkadaşımla tanıştırdı kızı benim bir yakın arkadaşım bir seferliğine ve mecburiyetten de olsa abisiyle ve onun kız arkadaşıyla tanıştı.Ben bunu durumu gerçekten sorun haline getirmeye başladım önceleri onunla açık açık konuştum tanışırsın dedi arada bir abimle ya da arkadaşımla tanıştırıyım seni diyor bende gelirim tabi diyorum fakat o konu orda kapanıyor ve şu an o da çok iyi biliyor bu konuyu sorun ettiğimi ama neden neden nedenini çok merak ediyorum yalnız hiç bir cevap yok.Tanıştırırım demesinden başka ne yapmalıyım nasıl yaklaşımda bulunmalıyım çok kırılıyorum ve kendimi değersiz hissediyorum bir türlü atamıyorum bu sorunu kafamdan.Cevaplarsanız sevinirim..

Birşeyler saklıyor bence.Yoksa tanıştırmak tan kolay ne var ki.
Üzerine git.Hal ve hareket lerine dikkat et.:KK45:

Bazi insanlar öyle olur. bizde 7 sene sonra tanismaya başladık :KK70: ablamla ayni okuldan tanisiyor olmalarina durumu biliyor olmalarina rağmen gidipte tanistirmadim. istemeye kadar :)

Benim de hiç aklıma gelmemişti arkadaşlarımla felan tanıştırmak. Nedense arkadaşlarım trip atmaya başlamışlardı tanıştırmıyorsun diye de öyle tanıştırmıştım :) Karakter meselesi yani,illa altında kötü bir neden aramayın..

X