erkek arkadaşımın bende kalmasından rahatsız olan komşular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ev sahibi babam daha önce onlar oturuyordu burda. apartmandan içeri yanımda erkekle girsem ters ters bakıyor. erkek arkadaşımı da gündüzleri görüyor spor salonuna falan beraber gittiğimiz oluyor. bu sefer kaldığına şahit olunca adama bir şey oldu kendi kendine hesap sormaya başladı. ailemden vs gizli bir şey yapsam tamam da,bir de dönem içinde beraber yaşama fikrimiz var. adam sanırım bana hayatı zindan edecek o zaman.

Ben de ev sahibini arayın o konuşsun diyecektim ev sahibi babanız olmasına rağmen bu ne yüzsüzlük yahu? Hiç tınmayın, babanız madem terslemiş bir daha gelip size öyle laf falan edemez. Ettiğinde de "Pardon siz ne diyorsunuz ya, kendi evimde istediğim kişiyi misafir ederim size hesap verecek değilim." deyin susturun. Ses çıkartmazsanız tepenize biniyorlar, babanızı da yumuşak yüzlü mü bulmuş ne yapmış. Park yeri olayını bilmiyorum ama misafire ayrılmış park yeri dışında park ettirmeyin derim şahsi fikrim.

Ya kime ne kimin evine kim girmiş kim çıkmış. Hayır hadi merak ettin kendi içinde, sen kimsin ki gidip babaya şikayet ediyorsun. Bir de ev sahibin falan da değilmiş yani.. Sinir olurum böyle şeye..

Ben de ev sahibini arayın o konuşsun diyecektim ev sahibi babanız olmasına rağmen bu ne yüzsüzlük yahu? Hiç tınmayın, babanız madem terslemiş bir daha gelip size öyle laf falan edemez. Ettiğinde de "Pardon siz ne diyorsunuz ya, kendi evimde istediğim kişiyi misafir ederim size hesap verecek değilim." deyin susturun. Ses çıkartmazsanız tepenize biniyorlar, babanızı da yumuşak yüzlü mü bulmuş ne yapmış. Park yeri olayını bilmiyorum ama misafire ayrılmış park yeri dışında park ettirmeyin derim şahsi fikrim.

babamın genel tavrı sakin ya. bana bile takmaaaa diyor o derece :KK70:sinirlendiyse bile adam anlamamıştır.

bir daha olursa cidden babamı dinlemeyip cevabını vericem. park yeri konusunda alt komşu izin verdiği için koyuyoruz ama sanırım koymasak daha iyi olacak.

babamın genel tavrı sakin ya. bana bile takmaaaa diyor o derece :KK70:sinirlendiyse bile adam anlamamıştır.

bir daha olursa cidden babamı dinlemeyip cevabını vericem. park yeri konusunda alt komşu izin verdiği için koyuyoruz ama sanırım koymasak daha iyi olacak.

Koymayın siz yine de, misafire ayrılmış park yeri vardır zannediyorum. Babanızı da dinlemeyin, genel olarak ben hangi konuda sesimi çıkartmayıp alttan aldıysam tepeme bindiler. Bazı insanlar alttan alınmasından anlamıyor iyice üzerinize geliyorlar, ses çıkartmak lazım hele de böyle özel hayat meselelerinde. Sizin evinize gelen misafire kimsenin karışma hakkı yok.

yaşamkentte bir site direkt isim vermeyeyim.
Konuyla alakasız ama yasamkent güzeldir severm eski sevgi anne barinagndaki köpuslerede besleme yapmayı unutmayalm:KK66: komsulariniza gelince bir kulagnzdan girsin digerindn çıksın amaçları kavga tartsma uymayın bi süre sonra onlarda sizi umursamaz

aynı muhitteyiz hiç denk gelmedim bu tarz insanlara belki dikkat çekmiş olabilirsiniz. Ya da ne biliyim Cidden işi gücü olmayan boş insanlara siz denk gelmiş olabilirsiniz. Hiççç takılmayın Alsınlar çekirdeklerini sizi takip ededursunlar

aynı muhitteyiz hiç denk gelmedim bu tarz insanlara belki dikkat çekmiş olabilirsiniz. Ya da ne biliyim Cidden işi gücü olmayan boş insanlara siz denk gelmiş olabilirsiniz. Hiççç takılmayın Alsınlar çekirdeklerini sizi takip ededursunlar

site adını vermeyeyim şu içinde meşhur starbucksın olduğu sitedeyim...dışarıdan gören burda kimsenin kimseyle alakası yok zannediyor ama bu kadınlar sanki gençlere zulüm etmek için var. bizim okuldan 4 kişi daha bizim apartmanda,hepsine aynı şey. köpeğim olduğu için daha çok üstüme geliyorlar.

Bu tarz insanlara karşı sessiz kalmak onlara fırsat vermek oluyor. Bende sözde şehir merkezinde bir sitede oturuyorum, apartmanın ses yalıtımı sıkıntılı, öğlen bana kalkıp elektrik süpürgesini kapat artık rahatsız oluyorum dediklerini biliyorum. Bir gün yine eşim evde yok, kuşun mu var dedi, papağanım var dedim. Söyle ona ötmesin cici kuş diye bağırıyor dedi, bir gülesim geldi suratına suratına... En son bir teptim, dedim yeter be, atlamıyorum, zıplamıyorum. Evimi süpürürken, kuşuma bakarken senden devlet izni mi alacağım yahu diye. Şimdi beni görünce yolunu değiştiriyor, bir daha ne geldi, ne de duvar yumrukladı. Babanızın size bir şey demiyorken, utanmadan sizi muhattap alması gerekirken babayı aramak nedir? Neyin ahlak bekçiliğidir bu? Vallahi taşınmayı düşünmeyin, rahatsız olan kendi gider. Orası sizin eviniz, siz onay verdikçe isteyen gider be gelir. Bu kadar basit. Hani böyle ahlak mahlak dedikodusu yaparlarsa gözünüze sokarcasına, dönüp yüzüme konuşun da boşa gitmesin laflar deyin, çıkışın. Tepenize çıkmasınlar. O tatlı canınızı da sıkmayın, değmez böylelerine.

Bu tarz insanlara karşı sessiz kalmak onlara fırsat vermek oluyor. Bende sözde şehir merkezinde bir sitede oturuyorum, apartmanın ses yalıtımı sıkıntılı, öğlen bana kalkıp elektrik süpürgesini kapat artık rahatsız oluyorum dediklerini biliyorum. Bir gün yine eşim evde yok, kuşun mu var dedi, papağanım var dedim. Söyle ona ötmesin cici kuş diye bağırıyor dedi, bir gülesim geldi suratına suratına... En son bir teptim, dedim yeter be, atlamıyorum, zıplamıyorum. Evimi süpürürken, kuşuma bakarken senden devlet izni mi alacağım yahu diye. Şimdi beni görünce yolunu değiştiriyor, bir daha ne geldi, ne de duvar yumrukladı. Babanızın size bir şey demiyorken, utanmadan sizi muhattap alması gerekirken babayı aramak nedir? Neyin ahlak bekçiliğidir bu? Vallahi taşınmayı düşünmeyin, rahatsız olan kendi gider. Orası sizin eviniz, siz onay verdikçe isteyen gider be gelir. Bu kadar basit. Hani böyle ahlak mahlak dedikodusu yaparlarsa gözünüze sokarcasına, dönüp yüzüme konuşun da boşa gitmesin laflar deyin, çıkışın. Tepenize çıkmasınlar. O tatlı canınızı da sıkmayın, değmez böylelerine.

benim canımı sıkan şey bunu yapan kadın işi düşünce kapıma geliyor. "hheheh kızım benim bi test sonucum var da baban bi baksa" diye geliyor utanmadan. lanet olsun geri de çeviremiyorum. ben evde yokken küçük robotum var evi süpürüyor sulu temizlik falan yapıyor çıkardığı ses de hani uzun süre çalışan bi laptop kadardır. onu dinleyip ondan rahatsız olup bunu apartman toplantısında söylediler. :KK70:

cidden gülüyorum falan bi ara iyi bi patliycam birine ama hiç bilemiyorum ne zaman. hep cahil diye bakıp cevap vermeden geçiyorum.

ev sahibi babam daha önce onlar oturuyordu burda. apartmandan içeri yanımda erkekle girsem ters ters bakıyor. erkek arkadaşımı da gündüzleri görüyor spor salonuna falan beraber gittiğimiz oluyor. bu sefer kaldığına şahit olunca adama bir şey oldu kendi kendine hesap sormaya başladı. ailemden vs gizli bir şey yapsam tamam da,bir de dönem içinde beraber yaşama fikrimiz var. adam sanırım bana hayatı zindan edecek o zaman.
İmam nikahlıyız sana ne kocam o benim de :KK70: ancak öyle susarlar :KK67: allah sabır versin sana.

Evinize nasıl girip çıktığınız kimseyi ilgilendirmez, size yaptırımları da olamaz.aileniz sizi destekliyorken onlara şey yemek düşer. Üstünüze çok geldilerse ağızlarının payını vermeyi ihmal etmeyin. Kudursun otursunlar. Bu site hangi site bilmiyorum benzer çevrede oturuyoruz, komşularım kim tanımıyorum bile. Muhattap olmayın toplantılara da gitmeyin. Gerekirse onlar ulaşıyormuş zaten. zamanla başka oyuncak bulurlar.

Benim evimin kapımın uçkurumun hatta köpeğimin kakasının derdi size düşmez, benimle değil çocuklarınızla uğraşın ddiyebilirsin.

Evinize nasıl girip çıktığınız kimseyi ilgilendirmez, size yaptırımları da olamaz.aileniz sizi destekliyorken onlara şey yemek düşer. Üstünüze çok geldilerse ağızlarının payını vermeyi ihmal etmeyin. Kudursun otursunlar. Bu site hangi site bilmiyorum benzer çevrede oturuyoruz, komşularım kim tanımıyorum bile. Muhattap olmayın toplantılara da gitmeyin. Gerekirse onlar ulaşıyormuş zaten. zamanla başka oyuncak bulurlar.

site şu içinde starbucks olan ama onun haricinde bir numarası olmayan site...benim de sadece bir kaç arkadaşım var onlarla muhabbetim var. görsem bu insanları selam bile vermiyorum. ama babamı tanıdıkları için sanırım kendilerini ona karşı sorumlu hissediyorlar. halbuki babam bu konuda benim destekçim. bir daha benzer bir olay yaşanırsa susmayacağım cidden çok doldum.

Komşularınız ailesini çocuklarını bi süre sosyal medyalardan gizli gizli bi takip edin bakın kim nasıl yaşıyor. Açıklarını yakaladığınız anda konuşan olursa yapıştırırsınız cevabını. Herkes gözünün önündeki çapağı temzlesin önce de sonra başkasına laf etsin.

Kimse neyse artik bende nikahliyken henuz dugun olmamisti esim gelip kaliyordu bende okuz gibi bakardi komsular ses edemeselerde kendilerine baksan bekar hayati yasamamis ama ne boklar yemislerdir imkan varsa evini tasi babani aramak cok sacma kime ne ister sevgilin gelir ister alem yaparsin evde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X