Erkek arkadaşimi cok sevmeme ragmen bırakmak zorunda kaldım.

Duygu4444

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
55
11
deli gibi seviyorum, gerçekten aşığım. Sevgilimden benden 3 yaş küçük olduğu için ayrılmak zorunda kaldım. İkimizinde ailelerinin haberi var ve sorun etmediler. Ama ben piskolojikmen bu yaş farkı yüzünden çok eziliyorum. Yaşım 24 olmasına rağmen sürekli kendimi benden küçük kızlarla kıyaslayıp daha genç ve çocuksu görünmeye çalışıyordum. Hepsi piskolojikmen!! İlerde ben 27/28 o 24/25 yaşlarına gelince daha farklı düşünüp, benden daha genç kızlar ona daha cazip gelmeye başlayacak ve benle evlenmekten vazgeçecek diye deli gibi korkuyorum! O görmüş geçirmiş ne istediğini bilen bir erkek olsa hiç korkmazdım, korkumun nedeni sadece onun daha toy olmasını düşünmem! Oda beni deli gibi seviyor, benim için neler yaptı. Birdaha böylesi gelir mi bilmiyorum. Sizce korkularımda haklımıyım? Dogrusu bu mu, onu geride bırakayımmı? Yoksa pişman olurmuyum bir gün kararımdan :KK43:

Bunu aşmayı deneyebilirsiniz nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok tabi. Bende benden kucuk birini dusunemezdim.
Değilsede ayrılmak en doğrusu gibi.

bende 20 li yaslarda 1 yası bile sorun ediyordum kabullenemiyordum simdi 31 yasındayım 3 yas a kadar kücük biri olabilir diorum simdi. ozamanlar gereksiz takıntı yaptıgımı anladım
1/2 yaş neysede 3 yaş biraz fazla değil mi Peki korkularımda haklımıyım sizce? Benden daha genç olan kızları istemez mi ilerde?

Yaşından olgun kişilikteyse olabilir diyecektim ama toy bulduğunuzu yazmışsınız. Bence doğru karar,ben de benden hem yaşça hem beyin olarak olgun biri tercih ederim.

sizi sevdiğinden, gözünün dışarıda olmadığından eminseniz yaşı neden sorun ediyorsunuz anlamadım. Ayrıca daha gençlere bakarmıdan ziyade çocuk sizden 3 yaş küçük olduğu halde ilitişiminizin nasıl olduguna bakın. Sizinle aynı olgunlukta mı? Sizin gibi düşünebiliyor mu? Öyleyse gerisi hallolur zaten. Yaşça kadından büyük olup, olgun zannetiğimiz adamlarında yemediği halt kalmıyor görüyüoruz. Okuyoruz.

seni zaten sırf dış görünüşün için seven biri olduğunu düşünüyosan ayrılman iyi olmuş.
bi de tabi kendinde dış görünüşünden başka katlanılacak ve beğenilecek bi özellik göremediğine göre ciddi özgüven sorunun var sanırım.

Erkek büyük olunca nasıl problem değilse kadın büyük oluncada problem olmamalı diye düşünüyorum. kendine bakan kadın çökmüyor,öncedenmiş o kadın erken çöker masalı...

deli gibi seviyorum, gerçekten aşığım. Sevgilimden benden 3 yaş küçük olduğu için ayrılmak zorunda kaldım. İkimizinde ailelerinin haberi var ve sorun etmediler. Ama ben piskolojikmen bu yaş farkı yüzünden çok eziliyorum. Yaşım 24 olmasına rağmen sürekli kendimi benden küçük kızlarla kıyaslayıp daha genç ve çocuksu görünmeye çalışıyordum. Hepsi piskolojikmen!! İlerde ben 27/28 o 24/25 yaşlarına gelince daha farklı düşünüp, benden daha genç kızlar ona daha cazip gelmeye başlayacak ve benle evlenmekten vazgeçecek diye deli gibi korkuyorum! O görmüş geçirmiş ne istediğini bilen bir erkek olsa hiç korkmazdım, korkumun nedeni sadece onun daha toy olmasını düşünmem! Oda beni deli gibi seviyor, benim için neler yaptı. Birdaha böylesi gelir mi bilmiyorum. Sizce korkularımda haklımıyım? Dogrusu bu mu, onu geride bırakayımmı? Yoksa pişman olurmuyum bir gün kararımdan :KK43:
kesinlikle olmaz ney öyle ablası gibi napacagın küçük beebk bakıcıası gibi bosver.git olgun seni el üstünde tutan birini bul
pınar altuga bak cok gıcık bir cift midem kaldırmıyor benim yaaa

Eşim benden 4 yaş küçük. Ablamın eşi de öyle.
9 senedir beraberiz eşimle ve hiç sorun yaşamadık.
Gereksiz bir hassasiyet göstermişsiniz.
Yol yakınken geri dönün bence sonra çok pişman olabilirsiniz
Böyle örnekler duymak içimi rahatlatıyor. Kaç yaşlatındaydınız tanıştığınızda?

sen 28 o 25 olsa neyse de 21 yaşındaki erkek daha çocuktur olgunlaşmamıştır. doğru karar bence.
İşte sorunda tam olarak bu, o 25 yaşlarında olsaydı kendince bi doyumu görmüş geçirmişliği olup ne istediğini bilecek yaşa gelseydi hiiiiç takmazdım bile. Çünkü aşka varsa gerisi gerçekten boş arkadaşlar. O ben ne istediğimi biliyorum diyor ama gelde inan buna...

X