Erkek arkadaşım tam bir odun

Abartmıyorsun canım.
Erkekler bu tür şeylere özen göstermiyor olabilirler ama her erkek öyle değil.

Benim sevgilim, sahilde gezerken gül satan birini gördüğünde gider alır gelir hemen mesela.
Bu en basit örnek.

İçinden gelmesi lazım.
Sevmesi ve değer vermesi lazım bir erkeğin karşısındaki kadına bu incelikleri yapması için.
Karşısındaki kadını biraz olsun mutlu etmek isteyen, onun yüzünde tebessüm oluşturmak isteyen erkek yapar bu davranışları.

Benim böyle ince davranmamam sana sürekli aşkım sevgilim dememem çiçek almamam sevmediğimden değil diyor. sürekli yapınca anlamı kaçarmış . ayda bir yapsa neyse dicem . 1,5 yıl geçmiş be. insan hiç mi bir çicek almaz , bi özen göstermez hediyeye... yapım bu diyip sıyrılıyor işin içinden . neden değişmeye çalışmıyorsun diyorum . yapım bu değişemem diyor öyle bi istek yok yani içinde. nolucak bilmiyorum . umarım biraz olsun değişir.

Yontucaz işte yavrum.Erkek milleti tatlı dilden,sessizce imalardan,ben susayım gözlerim konuşsundan anlamazlar.Ben pat pat söylüyorum her şeyi.İlişkiyi hediyelerin,süprizlerin beslediğini söylemiştim en son uzun süre hediye almadığında o günden beri düzeldi.Açık açık konuş bence erkek arkadaşınla.Olayın maddiyatında olmadığını biliyorum biz kız milleti ilgi açıyız elimizde değil doğamız bu.Bunları ona anlat.Sakin sakin,tatlı tatlı konuş.

konuştum canım konuştum . düşünemedim özür dilerim dedi. bakalım bi değişme olacak mı beklemedeyim :) olmazsa bir uyarı daha yaparım bakalım ...

Erkek arkadaşının ailesinin ya da kendisinin ekonomik durumu nasıl?

Eğer kötüyse,belki sana çok fazla şey veremeyeceği için bilerek odunluk yapıyordur,alışıp da çok fazla şey bekleme diye....

Yok eğer iyiyse,harbi odunmuş derim :)
canım ailesinin durumu süper diyemem ama kuzenleri geldiğinde günde 200 tl harcamayı biliyor. bizim durumumuzda harika değil ama bu doğum günü olayı bir anda cıkmıyor ki ortaya . ben 1 ay boyunca okulda yemeden içmeden gezmeden kısıp ona hediye parası biriktirmiştim .o da aynı şeyi yapabilirdi. hem ben maddi bişey beklemedim ki...

güzel sözleri sürekli söyleyince anlamı kaçarmış, hediyeyi sürekli alınca anlamı kaçarmış. mış mış da mış mışş :)) demek sadece bende değilmiş bu dert :) ama Allah var, benimki bir yapar pir yapar :))
ama canım şu açıdan şanslısın, en azından başından beri böyleymiş, başta pamuk olup sonradan odunlaşanlar daha çok canını sıkıyo insanın :))

güzel sözleri sürekli söyleyince anlamı kaçarmış, hediyeyi sürekli alınca anlamı kaçarmış. mış mış da mış mışş :)) demek sadece bende değilmiş bu dert :) ama Allah var, benimki bir yapar pir yapar :))
ama canım şu açıdan şanslısın, en azından başından beri böyleymiş, başta pamuk olup sonradan odunlaşanlar daha çok canını sıkıyo insanın :))

Dur bakalım bunlar daha sevgili dönemleri. Bu değişme olayı evlilikten sonra oluyormuş şimdiden böyleyse evlensek demek neler olucak . Ben önemsemem özel günleri ay unuttum ay işler çoktu aklıma gelmedi falan filan... :)

X