Erkek arkadaşım kına gecesine gidecekmiş

Nepp

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mart 2012
323
130
Merhaba kızlar ? Nasılsınız? Bir pazartesi sendromu ve moral bozukluğuyla karşınızdayım.

Bana mayısın ortasında önceden çok samimi olduğu şimdi ise senede bir bile görüşmediği hatta whatsapptan bile doğru düzgün konuşmadığı çocukluk arkadaşı olan kız arkadasının 1 temmuzda evleneceğini söyledi. Kız yurtdısında evlenecekmiş. Türkiyede kına gecesi olacakmış tüm arkadaslar davetli (ben değilim.) Davet edilmediğimden mi kına gecesi diyince kızlar gözümün önüne gelmesinden dolayı kıskandığımdanmı anlamadım gitme falan dedim. Gitmem lazım falan filan dedi iyi dedim.

Neyse gelelim yakın zamana yarın da sevgilimin doğumgünü ama iş çıkış saatlerimiz uymadığından birlikte kutlayamıcağız. Haftasonuda ufak bir yemeğe çıktık. Ama ben ona birşeyler hazırladım. Aldığım hediyeler, evini süsleme, videolar falan romantik şeyler falan. Nisandan beri planlıyorum. bu haftasonu evinde kutluyacaktık yok dedi bayramdan sonra yapalım. BEnde tamam dedim.Kendisinin isteğiyle bu romatikli kutlamayı 1 temmuza çektik. Bende hazırlanıyorum ve heyecanlıyım helyum tüpü bile aldım. Kendisi benim kadar heyecanlı olmayacak ki dün bana 'aaa düğün vardı unuttmuşum sonra yapalım mı?' dedi.

Canlarım ciğerlerim haftalardır hatta aylardır hazırlanıyorum ben ya onu mutlu edicem söyle şaşırcak böyle mutlu olacak diye hayal ederken bana 'ben sana söylemiştim benim aklımdan çıkmış' diyor. bende'bunu benim mi aklımda tutmam lazım senin mi ?' dedim. Ayıp olurmuş kıza gitmezse ama bana ayıp olmuyor. Yalnış mı yapıyorum ? Konuşmuyorum, cevap vermiyorum hayal kırıklığına uğradım benim kadar istekli değil. Sadece ilk defa param var ve onu şımartmak birazda sanırım kendi hayalimdeki doğum günün ona vermek istiyorum.

kıskanma olayını manasız abartmışsın. kınaya erkek arkadaşını çağırıyorsa belli ki şu düğün kıvamında yapılan kadınlı erkekli kınalardan yapılacak ve erkek arkadaşın da gelicem diye söz vermiş. kendi doğumgününü bir ömür kutlayabilirsiniz ama arkadaş kınası ömürde 1 defa. kız evleniyor kıskanılacak bir mevzu da yok ortada. kendinizi gitme diyerek küçültmeyin derim.

Bırak gitsin canım..o kadar takilma..
Bir de kaçan kovalanır unutma ..birazda o sana böyle şeyler yapsın
Hayatının merkezi olduğunu gösterme derim ben..

ben olsam bende aynı tepkiyi verirdim
galiba ben bir tık fazla kıskanç olabilirim
ben şuan evliyim ve eşimi göndermezdim hiçbir şekilde arkadaşın için beni mi eziyorsun derdim
sizi çok samimi buldum
inşallah bütün herşey dilediğiniz gibi olur

Doğum gününü neden o kadar ertelediniz ki,rahat görüşemiyor musunuz?
Kınaya gitmesinde bence bir mahsur yok da sizin doğum günü tarihinize takıldım ben,doğum gününü öne çekin madem ?

Doğum gününü daha sonra yaparsınız ne olacak ki tamam heyecanlısınız anlıyorum ama 3 - 5 gün sonra olsa da olabilir hem biraz daha vakit kazanmış olursunuz böyle düşünün..
Bence biraz gereksiz kıskançlık olmuş kına gecesi konusunda , neticede kız evleniyor ve yurt dışına gidecek belli ki gitmek istiyor belki bir daha görüşemeyecek..
Benimde düğünüm e iş yerinde ki erkek arkadaşlarım gelmezse kırılırım , düğün yapıyorum hepsini yanımda görmek isterim.

bence doğum günü ertelenebilir ki bir gün ertelense bişey olmaz?
kına gecesine siz de gidin içiniz rahat edecekse
hem illa davet beklemeyin derim
erkek arkadaşın sonuçta gir koluna git:)

Canım bir hafta ertelenecek bir gün olsa neyse. Düğün şehirdışında

Doğum gününü neden o kadar ertelediniz ki,rahat görüşemiyor musunuz?
Kınaya gitmesinde bence bir mahsur yok da sizin doğum günü tarihinize takıldım ben,doğum gününü öne çekin madem ?

Normalde doğum günü yarın haftasonu bayram var. akşamda iş çıkış saatlerimiz istanbula göre uymuyor

bir gün sonra yap ne olacak ki...demek ki arkadaşlarıyla sözleşmişler gidecekler..sen davetli değilsin diye senin gitmeyeceğin anlamına gelmiyor..yanında sevgilisi olarak gidebilirsin..

Hiç bir erkegi böylesi simartmamali. Böylesi bir dogumgunune ne gerek var ki? O kız arkadaşının kinasina giderken ki kına bu seni davet bile etmiyorsa ben olsam zerre kadar doğumgünü yapmazdim.

Yuksek yuksek tepelerden yeni bir kiz arkadas bulacak hali yok ya.kiskanmayin gitsin.dogum gununu de fazla abartmayin bence alistirmayin o sekilde daha dogrusu.ilerde hep bekler ama vermez

Ortada bir süpriz varmış gibi kamerayla buluşmamızı çekti ama ondada kayıda almamış. alışveriş merkezinde yemeğe çıktık sonrada.
Bence sen de abartma kuzum. Hatta umursama, sen bilirsin o zaman erteleyelim de sonra da öyle geçiştir.
Bu saydıklarının hiçbirini de yapma.
Anlasın sen o kadar plan yapınca onu bozmaması gerektiğini.
Ama surat falan da asma. Hiçbir şey olmamış gibi davran.
E sürpriz bu muydu derse de sen erteledin dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…