Erkek arkadaşı tarafından kötü terk edilip sonra geri dönmek isteyen erkek arkadaşınolan var mı??

Basaaakkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
32
19
25
9 aylık ilişkim çok kötü bitti benim geçmişimde bir erkekle yaşadığım bir hata yüzünden aylarca o benden soğuyarak ilerledi ilişkimiz... en sonunda hakaretler laflar seni istemiyorum bir anlam ifade etmiyorsundiye ayrıldı.. 10 gün oldu yazınca benle konuşuyor ama sldim unuttum aklıma bile gelmiyorsun sözleriyle konuşuyor benle ilgili foto anı eşya bırakmamış.... ailesi de istemiyor beni... var mı umut veren hikayeler anlatım hanımlar?

Geçmişin onu ilgilendirmez ki ... bence o seni sevmediği için buda bahanesi olmuş kısacası istemiyor bence snde hiç yazma

Hı inşallah başına gelmez ama beni bıraktıktan sonra hemen baska birine zıpladı 10 15 gün sonra tahminen uni bitti evlendiler. Ben ise yine gözyaşı döküyorum başka biri için şimdi. Allah belamı vermiş cidden.

Güzel kardeşim niye geri istiyosun onu? Çok mu sevildin? Çok mu ilgilenildin? Çok mu değer gördün? Bu soruların cevabı hayır biliyorum. Evet olsa dahi seni terk eden istemeyen adamı bir daha dönse ne diye kabul edeceksin? Evet şu an canın yanıyor biliyorum bende geçtim o yoldan, 4 yıllık sevgili bile unutuluyor mazi oluyor anılar yoluna bak geçmiş geçmişte kalsın.

Hı inşallah başına gelmez ama beni bıraktıktan sonra hemen baska birine zıpladı 10 15 gün sonra tahminen uni bitti evlendiler. Ben ise yine gözyaşı döküyorum başka biri için şimdi. Allah belamı vermiş cidden.

Senin yine 10 15 gün beklemeyi tercih etmiş beni direk ben başkasına aşık oldum diyerek terk etti. Sadece "konuşacak pekde bişey yok aslında" diyebildim

Senin yine 10 15 gün beklemeyi tercih etmiş beni direk ben başkasına aşık oldum diyerek terk etti. Sadece "konuşacak pekde bişey yok aslında" diyebildim
Aslında bana da ayrılırken "ben seni hiç sevmemişim sen beni zorladın." Dedi haklı yani hint kumaşı ya 4 sene bırakmadım peşini 4 sene sonunda cevabını çok güzel verdi. Bu arada biz çıkarken de alt yapı çalışmalarını çoktan başlatmıştır o. Senin dediğin bu olay ne kadar süre önce gerçekleşti? Yerini birini bulabildi mi?

Aslında bana da ayrılırken "ben seni hiç sevmemişim sen beni zorladın." Dedi haklı yani hint kumaşı ya 4 sene bırakmadım peşini 4 sene sonunda cevabını çok güzel verdi. Bu arada biz çıkarken de alt yapı çalışmalarını çoktan başlatmıştır o. Senin dediğin bu olay ne kadar süre önce gerçekleşti? Yerini birini bulabildi mi?
2 ay oldu olalı. O çok mutluda aşkıyla ben kendim için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim ne yazıkki çıkmıyo aklımdan.bir kere bile aramadım heryerden sildim ama çıldıracam artık geri döner mi dönmez mi bilmiyorum. Tek istediğim bi kere arasın içimdeki herşeyi söyliyim ve rahatlıyım çok şey kaldı söylemek istediğim onların acısını yaşıyorum.

2 ay oldu olalı. O çok mutluda aşkıyla ben kendim için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim ne yazıkki çıkmıyo aklımdan.bir kere bile aramadım heryerden sildim ama çıldıracam artık geri döner mi dönmez mi bilmiyorum. Tek istediğim bi kere arasın içimdeki herşeyi söyliyim ve rahatlıyım çok şey kaldı

Umarım bir an önce karşına istediğin biri çıkar da unutursun o salağı. :)) Ortada "adam" kalmadı. Hepsi ayrı cins.

X