Erkek anneleri isimler hazır mı?

bizim bebişimizin adı daha oluşmadan koymuştukk babası oglum olursa Ozan koymak istiyorum demişti bende Ege ekledimm allah nasip ederse Ozan Ege olacak ismimiz.

arkadaşlar isim bulamıyorum aslında eşim habire kafamı karıştırıp duruyor. Soyadımız BALIM ben de oğluşumun adı biraz sert bir isim olsun istiyom soyadı biraz yumuşak kalıyorda :) Eşim hiç bir ismi beğenmiyor yaaa ( bir tek Sinan ismini beğendi onunda anlamı yok diyo off yaa kız olsa ne kolaydı oysa PETEK BALIM koyardım olurbiterdi :))))) Ben şimdilik oğluma BAMBAM diyorum çünkü fena tekmeler atıyo haylaz

benim oğluşumun ismi mert olacak ikinci bir isim daha koysakmı diye düşünüyoruz ama eşime birtürü beğenderimiyorum ki güzel isimleri bilenleriniz varsa tavsiylerinizi bekliyorum

yalın yankı çağan anı onat engiz
hepsi olacak böyle giderse alternatifler bunlar ama içime tam olarak hiçbiri sinmedi.

benim oğlumun adı 3 aylık hamileliğimden beri belli ali bi de güçlü kuvvetli olsun die güçlü adını ekledik oldu GÜÇLÜ ALİ

Benim oğluşumun ismi MURAT herkez zaten bebişin nasıl demiyor Murat'ın nasıl diyorr bana sırnaşık şey ikinici adıda belliydi Cengiz olacak eşimin babasının ismi söz verdim dönemiyorum da çok ayıp olur koymazsam ama şimdi EGE ismine taktım ben yaa üç isimli olsa oğluşum olmaz :1no2: di mi kızlarr fikir verin ne yapayımm :uhm:

bizimde babamız oğlu olucağını öğrenir öğrenmez EGEMEN olsun dedi hoşuma gitti alıştık bile 32+1 haftalık hamileyim 3 gün önce egemen diye bir bağırdı babamız bir tekme attı çıkıcak sandım

ucuncu ogluma hamileyim ilk ikisinin ikiser isimleri var ben oyle seviyorum nedense
Yusuf Furkan ve Batin Gurkan
ucuncu ogluma Bartu ismini vericez ama ikinci isim olarak Furkan ve Gurkan'a uyumlu olsun istiyorum ama ayni zamanda biraz farkli olsun yani Hakan Volkan gibi degilde ne bileyim arkadaslar ya bi oneriniz varmi sizce???? kiz olsun istedim olmadi oysa ismini bile yillar oncesinden bulmustum kizima...(

ucuncu ogluma hamileyim ilk ikisinin ikiser isimleri var ben oyle seviyorum nedense
Yusuf Furkan ve Batin Gurkan
ucuncu ogluma Bartu ismini vericez ama ikinci isim olarak Furkan ve Gurkan'a uyumlu olsun istiyorum ama ayni zamanda biraz farkli olsun yani Hakan Volkan gibi degilde ne bileyim arkadaslar ya bi oneriniz varmi sizce???? kiz olsun istedim olmadi oysa ismini bile yillar oncesinden bulmustum kizima...çok üzgünüm:

EKBER çok anlamlı vede çok hoşuma giden bi isim duyrulur bayanlar..:) Çocuk ismini taşırmış değil mi bence kuran da yazan isimler hem ii hem kötü küfr gelmesi çok kötü ama kuranı kerimden isim tasımalarıda bir o kadar ayrıcalıklı

okyanuscugum buldugun isimler çok güzel.. bende bebekelrime ilk abilerinin ismine uyusun die oglumun ismi tabii berkay digerleride ayberk ve berke düşündük... daha sonra eşim arda olsun biri dedi bend etaam deidm ozmana digeridde furkan olsun deidm... oda taam dedi.. şimddie bana benzerse yagızz deli kanlı olsun dio şöleee arda ile yagız koyak dedii şaşırdım valla:)))))))))

Tesekkur ederim Seher'cigim senin cocuklarin isimleride cok guzelmis, insan uyumlu olsun istiyor degil mi?
inan esininde seninde dusundugun isimler cok guzel.. benim simdi bu ucuncu cocuk kiz olsaydi kolaydi cunku hep koymak istedigim bir isim vardi ama buda oglan olunca ik ismini bulduk ama ikinci ismini birturlu bulamadik abilerinin ikinci isimlerine uysun istiyorum ama ayni zamanda farkli olsun !!!!CADIARZU

cok az zamanim kaldi ya zaten dogum yapar yapmaz burada hemen kayitlara geciyor yani dogumdan sonraya birakamam isim bulma isini offff..........(

Son düzenleme:
okyanuscugum .. teşekkür ederim canım senin bebişinin ismide çok güzel bende hep iki isim koyuyodum sünnet diye bide... oglum berkay kadir... arda ya gerek duymadım ard saten kuranda var arda da birleşmiş olu die düşündüm ama yagız olur sa furkan getiriirm sanırım sonun a kuranda yok çünkü yada sadece kulagına okunur furkan nüfusa geçirtmem bilmiyorum bakalım hayırlısı canım...isim konsu çok önemliii sonuçta çocuklarımız bir ömür öle çagrılıcak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…