erkek anneleri bakarmısınız???????

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
16
40
kızlar benim oğlumun hala pipisi açılmadı yani sıyrılmıyor.dr sıyrılmazsa süünnet dedi.sizinkiıler ne alemde.küçükken sünnet yaptıran varmı aranızda??*kafama taktım yaptırsammı yaptırmasammı??genel cerraha sordum eğer çişini yapıyorsa kızarıklık şişlik ve ateş sorunu yoksa şart değil dedi sünneti..

walla ben her gün mutlaka ıslatıp geriye doğru sıyırıyorum şimdilik bizim bir sorunumuz yok ama ben yinede 15 gün içinde sünet ettirmeyi planlıyorum..küçükken yapılan sünnet çocuğun daha iyi gelişmesini sağlıyormuş.hemde küçkken yapılsın diyorum yürüyünce daha zor oluyor tamda mevsimi işte bence yaptır için rahat etsin...

canım bizimkinde öyle bir problem yok
dr kontrol ediyor her ay normal diyor
ben de her banyoda geri çekip temizliyorum çünkü orada krem falan birikiyor sanki partiküller oluyor

anaaaa ilk kez duyuyorum bunları. ben hiçbişi yapmıyorum. sıyırmıyorum. her ay doktor bakıyo ama bi problem olsa sölerdi. sıyırmak mıyırmak şart mı?

valla bizimkindede sorun yok çok şükür ama şu sünnet olayına ben takmıştım bi ara yaptırcam die tuttruyodum sonra çevremdekiler bezliyken çok zor olur o işler dediler doktorda(ki aile dostumuz doktorumuz kendisi) pek yanaşmayınca bu işe paşa paşa kaldı sünnet olayı aslında yaptıran varsa anlatırsa sevinirim çok zor oldumu?

bemim oğluşumdada bi sorun yok...sorun olsa ettirmeyi düşünürdüm ama bu şartlarda biraz daha büyümesini bekliyecez..bence çok küçükler..canın neden yandığını bilmiyecek...büyük oğlumu 6 yaşında ettirdik..bence süper oldu...ya ne bilim kyafet falan çocuk ta hatırlasın biraz ..şimdi o çocuğa ne giydirebilirsinki...büyük oğluma subay kıyafeti aradık..bulduk çünkü o tüylü şeylerden nefret ediyodu ...çok yakışıklı olmuştu ...ne bilim bi anı

kaanın şimdiye kadar hiç sıyrılmadı ki çok dikkat ettik masajlar yaptık ama olmadı.sanırsam bize sünnet yolu gözüküyor ::KK43:(( dahada minicik kıyamıyorum ama oğlumun sağlığı için şartsa yapacak bişey yok...

walla benim aklımdan hiç sünnet düğünü yada mevlüt gibi şeyler geçmediği için biran önce yaptırmak istiyorum ben...ne zaman olursa olsun elbet biraz zorluk yaşıcaz ama en azından anlamasın istiyorum ben hareketlenince daha zor olur diye düşünüyorum...

kaanın şimdiye kadar hiç sıyrılmadı ki çok dikkat ettik masajlar yaptık ama olmadı.sanırsam bize sünnet yolu gözüküyor ::KK43:(( dahada minicik kıyamıyorum ama oğlumun sağlığı için şartsa yapacak bişey yok...

tabii canım sağlık işin içine giriyosa bende yaptırırdım....dr tavsiyesini mutlaka dinle...sağlık herşeyden önemli..

mert0403 gerçi çocuktan çocuğa fark eder ama kac gün huzursuzlandı ne kadar süre bez bağlamadınız biraz anlatırmısın

X