Erkan soylu fiyat

kseina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
12
3
24
Doktor tam istediğim burunlar yapıyor ama burda kimse olmadı sanırım hiç görüşmeye giden de mi yok fiyatını çok merak ediyorum

Doktor tam istediğim burunlar yapıyor ama burda kimse olmadı sanırım hiç görüşmeye giden de mi yok fiyatını çok merak ediyorum
Revizyon ameliyatı 120 binden başlıyormuş,bende ona olucam ameliyatımı inşallah birdaha başka doktora güvenim kalmadı,bir hastasıyla görüştüm çok memnundu ,bilgim bukadar ,asistanıyla görüşün.

Revizyon ameliyatı 120 binden başlıyormuş,bende ona olucam ameliyatımı inşallah birdaha başka doktora güvenim kalmadı,bir hastasıyla görüştüm çok memnundu ,bilgim bukadar ,asistanıyla görüşün.
Randevusu ücretli mi

Benim primer septorinoplasti için geçen hafta aldığım fiyat 130 bin. Randevu için 1540 ödedim ama şu an 2000 olmuş.

Geçen yıl bu zamanlar asistanıyla görüşmüştüm en erken şubat için gün olduğunu söylemişti. Yani 7 ay sonrasına. Fiyatı 55 bin demişti bana. Şu an tabi fiyatlar güncellenmiştir. Şubatta uygun olmadığım için almamıştım gün. Ama takip ediyorum cidden güzel çalışmaları var zamanınız ve imkanınız varsa düşünebilirsiniz.

Ameliyat günü aldınızmı nekadar zamana veriyorlar,bende Eylülde gidip görüşücem
Ameliyat günü almadım çünkü bana ameliyat önermedi.Şu an kötü görünmüyor biraz daha dursun birkaç yıl sonra daha da bozulma olursa bakarız dedi.o dönemde revizyon 7 bin euroydu.Şimdi ne oldu ve ne zamana gün veriyorlar bilmiyorum.

X