Makarnalar Erişteli Tavuklu Avunya Mantısı - İçim Yoğurt Sponsorluğunda

Bozulmuş hallerine bi ara bakı vereyim bariama senin takım teşkilat hiç bozulmamış tam gaz devam
bakma cok gulersın mesela sadece tabak var evvosum ayyy onlar benım bebeklerım gozum gıbı bakıyorum onlara parlatırım severim

Senin yine tqbak varmış ben bu aralar tencere kullanıyorum fazlalık olmasın diye el alışkanlığı oldu öyle bir rezillik çıkarmıyayım burda
ayy hamileliğin sonlarına doğru insan cok usengec oluyor evvosum ınanırım yanı tencereden yedıgınıze ben merdıven cıkmamak ıcın evde en alt katta yatıp kalkardım mutfak var wc var bı koltugada koala gıbı uzanırdım oh benı burda kımse ellemesın derdım

Vallahi aynı durumdayım bir katyam bile yok tek başına yuvarlanıyorum
Senin bıcırlar nasıl büyüdüler tabi dimi sağlıklı uzun ömürleri olsun inşallah hayırlı evlat olsunlar

Vallahi aynı durumdayım bir katyam bile yok tek başına yuvarlanıyorum
Senin bıcırlar nasıl büyüdüler tabi dimi sağlıklı uzun ömürleri olsun inşallah hayırlı evlat olsunlar
amiiin evvosum büyüyor zıpırlar tam hareketlı zamanları allah nasıp ederse abla bıle olacaklar haziranda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…