Ergenliğim geldi geleli bir patatesim...

banabenigeriver

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
9.337
4.667
Ergenliğe kadar çöp olan ben ergenliğe girince bir kışta 20 kilo falan almıştım görenler şok olmuştu 3-5 sene 10 kilo fazlalığım vardı şuan yine 20 kilo civarı.Dün diyete başladım 18den sonra birşey yemedim hatta 1,5 saate yakın yürüdüm ama dolapta gördüğüm cips beni mahvetti açıp yedim sol ayak parmaklarımın üstü soyulmuş ayakkabım acıtmıştı göre göre nasıl yaptım bilmiyorum akşam yemeği nasıl bırakacağım ben?Sorun abur cubur yemem değil çünkü düşkün değilim asıl sorunum akşam yememek ne yapayım?

IMG_3742.PNG
Aslında daha güzelleri varda, banlanırım hocam yüzünden bununla idare edicez:KK53:

Şunu anlamadım, sol ayak parmaklarının üstünün soyulması ile cips yemen arasında ne gibi bir bağlantı var? Eksik mi yazdın yoksa parmaklarım soyulana kadar yürüdüm sonra oturup bir paket cips yedim mi demek istiyorsun?

Bu arada akşam yemeden olmaz.Sağlıklı kilo verilmez öğün atlayarak.

Şunu anlamadım, sol ayak parmaklarının üstünün soyulması ile cips yemen arasında ne gibi bir bağlantı var? Eksik mi yazdın yoksa parmaklarım soyulana kadar yürüdüm sonra oturup bir paket cips yedim mi demek istiyorsun?
Aynen parmaklarım soyulmuş yürümekten onları görerek nasıl yedim emeğimi hiç ettim

Ya bir anda herseyi yasaklamayacaksin kendine böyle olunca hemen birakiyorsun diyeti. 2 sene önce diyetisyen eşliğinde 12 kilo falan verdim şimdilerde nobettir ne bilim stresten yemej yemeye sardım acil dikkat etmem gerekiyor acil. Sana önerim kesinlikle diyetisyene git ve evde leslie yap.

Bu arada akşam yemeden olmaz.Sağlıklı kilo verilmez öğün atlayarak.

diyorum kendini ifade edemiyorsun kitap oku diye dinlemiyor..
neyse bende merak etmiştim bağlantıyı öğrenmiş oldum:)

Olmaz bir şey, yarın daha dikkatli olursun. Bu kadar zehir etmeyin kendinize hayatı. Yavaş yavaş kilo vermek en güzeli.
Zaten yavaş yavaş olacak en az 3-4 ay çünkü almak istemiyorum koruyacağım böyle mutlu değilim birde herkes yakıştığını söylüyor buna deli oluyorum

Ya bir anda herseyi yasaklamayacaksin kendine böyle olunca hemen birakiyorsun diyeti. 2 sene önce diyetisyen eşliğinde 12 kilo falan verdim şimdilerde nobettir ne bilim stresten yemej yemeye sardım acil dikkat etmem gerekiyor acil. Sana önerim kesinlikle diyetisyene git ve evde leslie yap.
Yasaklamıyorum aslında akşam yememek hedefim.leslie çok sıkıcı ya 15 dakikada kapattım dışarıda yürümek daha güzel

Yasaklamıyorum aslında akşam yememek hedefim.leslie çok sıkıcı ya 15 dakikada kapattım dışarıda yürümek daha güzel

Bilmem hangi saatte yememek, diyet listesi yapmak filan bana anlamsiz geliyor.
Kilo vermek istiyorsan herseyden "az" yiyeceksin.
Istedigim saatte istedigim seyi yedim herzaman ama az yedim ve bu sekilde kilo almak pek mumkun olmuyor. Hatta bir donem haddinden fazla zayiflayip spora basladim ve topladim.
Az yemek herkese gore degisir tabi bakiyorum az yiyorum diyor 2 tabak yemek yiyor. :KK70: Oyle degil.

Bilmem hangi saatte yememek, diyet listesi yapmak filan bana anlamsiz geliyor.
Kilo vermek istiyorsan herseyden "az" yiyeceksin.
Istedigim saatte istedigim seyi yedim herzaman ama az yedim ve bu sekilde kilo almak pek mumkun olmuyor. Hatta bir donem haddinden fazla zayiflayip spora basladim ve topladim.
Az yemek herkese gore degisir tabi bakiyorum az yiyorum diyor 2 tabak yemek yiyor. :KK70: Oyle degil.
Metabolizma yavaşladığı için akşam saatlerinde yemek bana mantıksız geliyor hiçbir zaman iki tabak yiyemem bir tabak ancak genlerimiz malesef kilo almaya meyilli

Bazı insanlar canı sıkılınca konu açıyor... akşam kendine uğraş bul, kitap falan oku,el işi yap yemek gelmez aklına...soyulan ayak parmaklarına geçmiş olsun
O bazı insanlardansam yorum yapmamayı tercih edebilirdiniz ben konuyu okuyup geçiyorum yorum yapmamak o kadarda zor değil.Teşekkürler.

X