Erdoğan: Yeri gelince özgürlükçüyüz diyorlar; ODTÜ'de namaz kılan öğrencilere saldırıyorlar

ikidir taptığınız Atatürk dersen bir susarız iki susarız sonra patlarız işte

Susariz? Sen ve susmak vay anasını sayın seyirciler!!!

Sana yazmamıştım o.cevabı bu bir
Erdoğan da neler yazıyorlar demek ki bizde bir iki sustuk yazdık okey! Sana düşen bisey yok benimle muhatap olma

Allaha inanıyorum din e inanmıyorum. ama peygamberin adını ağzıma almadım şu sitede. çünkü çok hassas bir konu ve saygım sonsuz inançlara . hepsine

Sana.laf anlatmak.ne.kadar zor ağzına almaman mi konu yoksa inanmaman mi . yanı peygambere inanmamak.ne.demek vallhi bunu yazarken bile canım.yanıyor bak sen anlamayacaksin ama bisey dicem. Büyük ihtimal anne baban böyle değildi . bırak su deist falan bak araştır oku. Ne.olur bana.ve benim GİBİLERE kız sevme ama peygambere inanmıyorum deme. Ne olur olmaz bak.anneciğin Allahnurr içinde yatırsın insaAllah şuan Rabbin huzurunda . ve herşey ayan.oldu ona. Perdeler.kalktı . omur kısa omur bereketsiz. Gel.sen iki bak önyargılı.olma bırak deist falan etme yemin ederim.üzüldüğü m için yazıyorum bu kez.ilk.kez.art niyet yok vallahi Allah şahit ki.

Yazık etme kendine bir selevat getir bir vesile bul ara bul onu tutun ona

Sana.laf anlatmak.ne.kadar zor ağzına almaman mi konu yoksa inanmaman mi . yanı peygambere inanmamak.ne.demek vallhi bunu yazarken bile canım.yanıyor bak sen anlamayacaksin ama bisey dicem. Büyük ihtimal anne baban böyle değildi . bırak su deist falan bak araştır oku. Ne.olur bana.ve benim GİBİLERE kız sevme ama peygambere inanmıyorum deme. Ne olur olmaz bak.anneciğin Allah bir içinde yatırsın insaAllah şuan Rabbin huzurunda . ve herşey ayan.oldu ona. Perdeler.kalktı . omur kısa omur bereketsiz. Gel.sen iki bak önyargılı.olma bırak deist falan etme yemin ederim.üzüldüğü m için yazıyorum bu kez.ilk.kez.art niyet yok vallahi Allah şahit ki.

Yazık etme kendine bir selevat getir bir vesile bul ara bul onu tutun ona
kız kurusu ya. neyse kapatalım burada.. ben bu tarz konuları konuşmam burada.
sadece inanca saygılıyım. senin inancınada. her inanca. . boşver sen beni. hadi konuya odaklanalım biz..
yalnız ilginçki sende farklı bir yan gördüm şu an. şaşırttın beni. daha farklı mesajın diğerlerinden
.daha sempatik geldin gözüme.
. neyse
konuyu dine getirmekten ban yemeyelim. konuya geçelim ne dersin.

sadece inanca saygılıyım. senin inancınada. her inanca. . boşver sen beni. hadi konuya odaklanalım biz..
yalnız ilginçki sende farklı bir yan gördüm şu an. şaşırttın beni. daha farklı mesajın diğerlerinden. neyse

Kapatalim ama belki senin için olumsuz bisey gibi ama dua edicem sana kendi dünyamda bu iyi bisey o yüzden

. biz bulgaristan gocmeniyiz bizimkilerde sevmez beni. Bizde de bu konular böyle konuşuluyor ne bileyim aslında bu kadar sivri DEĞİLİM sadece çocukluğdan beri bu konular heppp işlendi boyut değişti belki tahammulum kalmadı.

Açıklık kapalılık takmam bizde bir tek baş ortulu benim şuan göçme lerdr genelde böyle . sulalem hep açık yaşlılar bile dert o da değil anlıyorum herkesi ama bilmediğimiz iyi anlamadığımiz konu bize biraz öcü geliyor.

Konu uzun belki burda yazılmayacak kadar .

Neyse kapatalim gerçekten

Kapatalim ama belki senin için olumsuz bisey gibi ama dua edicem sana kendi dünyamda bu iyi bisey o yüzden

. biz bulgaristan gocmeniyiz bizimkilerde sevmez beni. Bizde de bu konular böyle konuşuluyor ne bileyim aslında bu kadar sivri DEĞİLİM sadece çocukluğdan beri bu konular heppp işlendi boyut değişti belki tahammulum kalmadı.

Açıklık kapalılık takmam bizde bir tek baş ortulu benim şuan göçme lerdr genelde böyle . sulalem hep açık yaşlılar bile dert o da değil anlıyorum herkesi ama bilmediğimiz iyi anlamadığımiz konu bize biraz öcü geliyor.

Konu uzun belki burda yazılmayacak kadar .

Neyse kapatalim gerçekten
teşekkürler anlayışın için. konuşulur belki bir gün. ama şu an değil. bu konular yasak biliyorsun. iyi akşamlar

yalnız ilginçki sende farklı bir yan gördüm şu an. şaşırttın beni. daha farklı mesajın diğerlerinden
.daha sempatik geldin gözüme.
. neyse

Zaten banlanirim günlerce ..

biz bulgaristan gocmeniyiz bizimkilerde sevmez beni. Bizde de bu konular böyle konuşuluyor ne bileyim aslında bu kadar sivri DEĞİLİM sadece çocukluğdan beri bu konular heppp işlendi boyut değişti belki tahammulum kalmadı.
Bak kizkurusu kizkurusu , böyle acik ve net derdini yazman iyi oldu, seni dahaiyi tanimak belki önyargilari birazda olsa kaldirir.
Önemli olan birbirimize tahammülümüzün olmasi. Sen Deistleri ve Ateistleri mecbursun kabullenmeye, bizlerde senin gibi kapalli ve müslümanini. Cünkü hepimiz ayni gezegende yasiyoruz.
Keske baska bir gezegen olsada, sen kendi kafa dengi insanlarla yasasan, bende kendi kafa dengimle. Ama maalesef böyle bir imkan yok, onun icin ben sana hadi git müslüman diyemem sende bana hadi git deist diyemezsin. Cünkü biz dinimizle degil, kisiligimizle buradayiz.

Bak kizkurusu kizkurusu , böyle acik ve net derdini yazman iyi oldu, seni dahaiyi tanimak belki önyargilari birazda olsa kaldirir.
Önemli olan birbirimize tahammülümüzün olmasi. Sen Deistleri ve Ateistleri mecbursun kabullenmeye, bizlerde senin gibi kapalli ve müslümanini. Cünkü hepimiz ayni gezegende yasiyoruz.
Keske baska bir gezegen olsada, sen kendi kafa dengi insanlarla yasasan, bende kendi kafa dengimle. Ama maalesef böyle bir imkan yok, onun icin ben sana hadi git müslüman diyemem sende bana hadi git deist diyemezsin. Cünkü biz dinimizle degil, kisiligimizle buradayiz.
Herkes kendi gibi insanlarla yaşasaydı çokta yaşanılası bir yer olmazdı dünya farklılıklarla güzel herşey zıtıyla güzel
İnsani değerlerle tabiki

Ana :KK57::KK57:
Kız kurusu ve oky birbirine iyi geceler mi diledi....sakın sarılıp öpüşmeye kalkmayın hık hık giderim...gençliğime acıyın :KK70:
Hadi iyisiniz iyisiniz Allah bozmasın :KK8:

Şaka gibi ya sen yorumları okumadin galiba. Ben.mi seviyorum sadece dedim siz okuma yazma biliyor musunuz . kadın peygambere inanmıyorum dedi. Okypete yanı. E.bunun üzerine.sevmiyorsun diyorum .sende kalkıp bu tek sen.mi.seviyirsun diyosun.yanı bunu anlamak çok zor mu
Kimin neye inanip inanmadigi beni ilgilendirmiyor. Inanmayanlar vakti saati gelince hesaplarini Allah'a vericekler.
Neden suclarina ortak olayim ki ? Neden tartismaya girip , dinimi sevdircegim yerde neden daha cok sogutayim.

Allaha sukur okumam yazmam var ben sadece herkesin gorusune saygi duyarim . Cunku her koyun kendi bacagindan asilcak !

Bugün iyice coşulmuş.
Yokluğumumu hissediyorsunuz anlamıyorum ki:KK59:
Bu bölümün dibine bir dinamit koyup patlatmadığınız kaldı, yakında onu da yaparsınız.

Ne diyeyim ki size?

Son düzenleme:
X