Erdoğan: Yeri gelince özgürlükçüyüz diyorlar; ODTÜ'de namaz kılan öğrencilere saldırıyorlar

Buralardan,yandaslarinin yorumlarindan uzak kalmissin apranxx.Hukuk burosu gibi calisiyolar masallah fahri avukatlar.Topiclere bi goz atsana :KK28: Erdogan sinyali aldiklari herhere dit dit dit dit dit uyari veriyolar hoop ordayizzz :KK70:
Seni sevmem sütoğlan :63:
Ama espiri güzel :KK70:
verir benim canlarım dit ditleri

Aslında insanların derdi yok baş örtüyle, kılınan namazla. Başı kapalının derdi var kendisine tezat olanla. Herkes için geçerli değil elbette ama başı açık öğrenci kızlar saçlarından sürüklenirken "ananız babanız yok mu sizin ne işiniz var eylemde?" olurken, başı kapalı kadın normal bir şekilde göz altına alınıp kelepçe takılınca olay oldu. Hiç bir insani kavram dışı bir şey yoktu o göz altı olayında ama tek bir ayrıcalık var başının kapalı olması..Cahilsiniz ne denir ki.

Su topikte gülüp eglendigim kadar oyin bölümünde eglenmiyorum ya :KK70: kknin komik hanımları cok komik yorumlar atıyor gerçekten :)

Iyi ki varsiniz kk hanimlari ♡
Cok haklisin ama aslinda öyle olmamali, cünkü siyaset, ciddiyetle yaplmali. Ben gülünecek veya alay edilecek hic bir sey görmüyorum maalesef. Senin ve diger üyelerin gülüp eglenmesine gercekten sasiriyorum.
Bence buraya gelip insanlari kizdirip, sacma sapan yorum yapacaklarina daha cok ülkenin durumunu konusmak isterdim.
Bence bu topik kapansin zira burasi gercekten senin dedigin gibi geyik bölümü olmus.

biz sadece Rabbimizin huzurunda eğiliriz başka eğilmek yok bize.
Evet cok haklisin ama asgari ücretim yeterlimi ?
Saqlik sistemi iyimi ?
Eminiyetim yeterlimi ?
Cocugumu korkusuz tek basina okula yollayabiliyormuyum ?
Kadin olarak aksam tek basina bir yerden bir yere gidebiliyormuyum ?
Engelli olarak sokaklrda yürüyebiliyormuyum ?
Basi bos hayvanlar sokaklarda, millet geceleri cekiniyor, cete halindeki köpeklerin yaninda gecmesine buna cözümün hala yok ?
Trafik Istanbulda bir felaket, hala cözemediniz ?
Ekonomi dünya piyasasinda hic iyi degil ?
Baska ülkeler gibi yasam satnadartimiz iyimi ?
Soma`da 301 kisi vefat etti ? Simdi isci güvenligi daha iyimi ?
Sen ilk önce bunlari bana cevapla. Bunlari ülkeme getir, benim. Yeri gelir evimdede kilarim namazimi, eskidende öyleydi, sen gelince Türkiye müslüman olmadi, daha öncede müslümandi ülkem.

Cok haklisin ama aslinda öyle olmamali, cünkü siyaset, ciddiyetle yaplmali. Ben gülünecek veya alay edilecek hic bir sey görmüyorum maalesef. Senin ve diger üyelerin gülüp eglenmesine gercekten sasiriyorum.
Bence buraya gelip insanlari kizdirip, sacma sapan yorum yapacaklarina daha cok ülkenin durumunu konusmak isterdim.
Bence bu topik kapansin zira burasi gercekten senin dedigin gibi geyik bölümü olmus.
Dogru soyledin siyaset yapilmali zira bu konular sadece hükümeti ilgilendiren konular degil. Demokrasi halkin kendi kendini yönetmesi ama halkımız koyun gibi gidip sadece evet diyip geliyor. Biraz bilgilendirme şart bence yoksa her muhabbet taraftar kavgasına dönüp böyle güldüruyor :KK70:

evet şimdi ki hedef odtü,durmak yok odtü yü halka karşı kötülemeye devam.yakında rektörlük seçimi de varmış,çok şey değişir orada.

Bunlar ban almaz, ben saklabanlik dedim dyie dört gün ban yedim. Saklabanlik demek : basit sakalar yaparak, herkesi güldüren kimse. Ve bunu yazdim diye site kurallarina aykiri davranmisim.
Herhalde saklabanligi sarlatanlikla karistirdilar.
yercekimli karanfil yercekimli karanfil , asil buraya gelip konu disi yazanlar ban yemeli.

Su topikte gülüp eglendigim kadar oyin bölümünde eglenmiyorum ya :KK70: kknin komik hanımları cok komik yorumlar atıyor gerçekten :)

Iyi ki varsiniz kk hanimlari ♡
Hıııı gül gül sen...biz de öyle başladık...az daha takıl siyasete :rolleyes:

Bunlar ban almaz, ben saklabanlik dedim dyie dört gün ban yedim. Saklabanlik demek : basit sakalar yaparak, herkesi güldüren kimse. Ve bunu yazdim diye site kurallarina aykiri davranmisim.
Herhalde saklabanligi sarlatanlikla karistirdilar.
yercekimli karanfil yercekimli karanfil , asil buraya gelip konu disi yazanlar ban yemeli.
Ayyy ayyy yine yeni yeniden,torpilli üye konusuna hoşgeldiniz...
Olivia ilkokul çocuğu değiliz ki güzelim ama o_O

Sizin kurulum kodunuz ne?
İçinde erdoğan geçen her habere
"Pehhh uydurma,yalaaannnn,bu kadar da atılmaz" diye bik bikliyorsınuz hemen...
Fabrika seri üretimi gibisiniz maşallah :KK14:

Yeter demiyelim de ne diyelim?
Bir cumhurbaşkanının yalan olduğu ispatlanmış bir haberi diline dolama lüksü var mıdır?
Cumhurbaşkanı yalan söylüyor demiyoruz şu an, yalan haberi savunuyor diyoruz. Bunun doğru bir davranış biçimi olduğunu düşünüyorsan vicdanını bir sorgulamalısın bence.

Yalan haber mi yalanlanmış.haber mi?

Hangi.haber sitesine.kime neyr göre ?

Senin.inandığın yanlı haberlere gore evet a.onlar da bana gore yalan

Nasıl olacak şimdi

Erdogan in olduğu savunduğu.Herşey yanlış.yalan size.gore bu kadar olmayin ya samimiyeyinizi tamamen kaybettiniz

Tabı bi araba laf edersiniz simdi bana , siz ve sizin gibiler tarihte hep.oldu.olacak da.

Başkasına '''''taptığınız''''' gibi yapmayın zaten de o kesim hepppppppp doğru bu kesimmmmmm hep yanlış da olmuyo ya entel görünümlü olmaya çalışında olmuyor oturmuyor

O kesim bu kesime takılacak '''''açık kafalı bacilar'''' da olacak mutlaka !!!

Oda burda bana yazan SİZİN KAFALARDAN BİRİNİN SOZU

535099_624201744386623_4229576361567646001_n.jpg

941020_624201897719941_7550964163739794719_n.jpg

EĞİTİM KURUMU ODTÜ !!!!

BU MESCİDLERDE ODTÜ İÇİNDE BULUNAN MESCİDLERMİŞ NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM

535099_624201744386623_4229576361567646001_n.jpg

941020_624201897719941_7550964163739794719_n.jpg

EĞİTİM KURUMU ODTÜ !!!!

BU MESCİDLERDE ODTÜ İÇİNDE BULUNAN MESCİDLERMİŞ NE KADAR DOĞRU BİLMİYORUM

Dün haberlerde Erdoğanın konuşmasında zaten yeterli sayıda olmaması, rektöre hala tadilatı devam eden mesciti hızlandırması ve araları çok uzak binalarda 1er tane olması gerektiğini söyledi dediler. Kanal d haberdi üstelik dinlediğim. Erdoğanda yok demedi ki..

Yalan haber mi yalanlanmış.haber mi?

Hangi.haber sitesine.kime neyr göre ?

Senin.inandığın yanlı haberlere gore evet a.onlar da bana gore yalan

Nasıl olacak şimdi

Erdogan in olduğu savunduğu.Herşey yanlış.yalan size.gore bu kadar olmayin ya samimiyeyinizi tamamen kaybettiniz

Tabı bi araba laf edersiniz simdi bana , siz ve sizin gibiler tarihte hep.oldu.olacak da.

Başkasına '''''taptığınız''''' gibi yapmayın zaten de o kesim hepppppppp doğru bu kesimmmmmm hep yanlış da olmuyo ya entel görünümlü olmaya çalışında olmuyor oturmuyor

O kesim bu kesime takılacak '''''açık kafalı bacilar'''' da olacak mutlaka !!!

Oda burda bana yazan SİZİN KAFALARDAN BİRİNİN SOZU
sen o sevdiğimiz ama tapmadığımız önderimize kurban ol. ikidir her mesajda aklınca laf sokuyorsun anlamıyor değiliz. sıkıyorsa açık yazsana

X