Erdoğan: Kılıçdaroğlu'nun cezai ehliyeti yoktur; bizim için artık ana muhalefetin genel başkanlık ko

13 yildir ekonomi iyiydi ama bundan sonra iyigitmeyecek cunku zamaninda herkese bol kepceden kredi verildi simdi halk veya kurumlar odeyemedigi icin tek tek iflas ediyor nereden biliyorum esim türkiye'nin en buyuk yumurta fabrikasında muhendis.patronlar tek tek iflas etti etmeyenler de iflas erteleme talebinde bulundu cokdegil 2 ay sonra siz de bu durumun yankilarini hissedeceksiniz esimin cikisini verdiler 15 inde isten cikartiluyor Allahtan is guvenligi uzmanligi belgesi almisti da simdiden isini buldu

siz tayyipe atılan iftiraları gözünüzle gördünüz mü
sen oy verılırken gözünle göremezsın kendi verdiğini bilirsin.
ama ben gördüklerimi, agzından duyduklarımı, bi anda 7 ceddıne yetecek kadar olan malını söylerım.
görmek isteyene delil çok.
kime verırsenız verın oyunuzu, ama cocuklarınızın gelecegını düşünün.
hiçbi şey gizli kalmıyor zamanla cıkıyor ortada. ben tayyip e karsı degılım, haksızlıga karsıyım!
zamanla ortaya cıkınca herkesı görecegım.

peki Allah gecinden versin tayyip ölse kimin çıkması istersiniz o makama yada hükümeti kim kursun istersiniz son yıllarda %23 barajını aşamamış chp mi mhp mi yoksa hdp mi ?(diger genel başakanlar ölmesin tabi )
O bir gitsin kismet olursa ben cikcam tahtaaa:KK70:
Ben yonetcem sizi, hem ben makarnada vermiycem soz spagetti ve tiramisu benden herkese....

sen oy verılırken gözünle göremezsın kendi verdiğini bilirsin.
ama ben gördüklerimi, agzından duyduklarımı, bi anda 7 ceddıne yetecek kadar olan malını söylerım.
görmek isteyene delil çok.
kime verırsenız verın oyunuzu, ama cocuklarınızın gelecegını düşünün.
hiçbi şey gizli kalmıyor zamanla cıkıyor ortada. ben tayyip e karsı degılım, haksızlıga karsıyım!
zamanla ortaya cıkınca herkesı görecegım.
çıkarsa gelir özürdilerim burdan anti tayyipciler den

yani ben ve ilçemdeki halk ve diğer akp seçmeni akli ehliyeti olmayan insanlerız öyle mi koyun lafından sonra bu ooo çok güzel böyle devam edin
ben de bir zamanlar sizin gibi koyu akp li idim bu insanlar hep tayyip dusmani derdim :)ne zaman ki bop ılımlı islam projesi dinler arasi diyalog meselesini arastirdim tehlikenin boyutunu o zaman farkettim sizin de arastormanizi tavsiye ederim

13 yildir ekonomi iyiydi ama bundan sonra iyigitmeyecek cunku zamaninda herkese bol kepceden kredi verildi simdi halk veya kurumlar odeyemedigi icin tek tek iflas ediyor nereden biliyorum esim türkiye'nin en buyuk yumurta fabrikasında muhendis.patronlar tek tek iflas etti etmeyenler de iflas erteleme talebinde bulundu cokdegil 2 ay sonra siz de bu durumun yankilarini hissedeceksiniz esimin cikisini verdiler 15 inde isten cikartiluyor Allahtan is guvenligi uzmanligi belgesi almisti da simdiden isini buldu
Neden çünki bütün işler yandaşlara veriliyor.Bütün ihaleleri Rte takip ediyor.Geçen bir konuda da yazdım.En basit Maden ruhsatları bile elinde.Bakanlıkların hepsi paravan bana göre.
Milletin a...koyan adama ödül gibi havaalanı inşaatını verdi.

ama kemal kılıcdaroglu icin aynı sey soylenince neden tepki vermiyorsunuz..
chp lideri oldugu için demiyorum kabul edelim ki kılıçdaroglunun hiç bir genelbaşkanlık vasfı yok bence bi kadın olarak bi kadının namusuna dil uzatan birini alkışlayamam sonuçta

Neden çünki bütün işler yandaşlara veriliyor.Bütün ihaleleri Rte takip ediyor.Geçen bir konuda da yazdım.En basit Maden ruhsatları bile elinde.Bakanlıkların hepsi paravan bana göre.
Milletin a...koyan adama ödül gibi havaalanı inşaatını verdi.
tabi daha neler neler sadece abkara degil tum sehirler parsel parsel satildi yandaslara peşkeş cekildi

chp lideri oldugu için demiyorum kabul edelim ki kılıçdaroglunun hiç bir genelbaşkanlık vasfı yok bence bi kadın olarak bi kadının namusuna dil uzatan birini alkışlayamam sonuçta
kimsenin namusuna dil uzatmadı gundemdeki cumleyi kastediyorsunuz zaten 2 sene once o cumlenin ne anlama geldigini bir tv programında acıklamıs yani birini kollamak korumak :) insanların gunahını almayın :)

Ama arkadasim senin su yazdiklarinda inanki benim ve burdaki cogu insan icin saka gibi seyler...
Hem hayalim bu ben yonetmek istiyom bu memleketi yaaw olamazmi?
evet kk da çogunluk anti-tayyipci bunu farkettim o yüzden ben ve benim gibi düşünenler burada dalgaya ve alaya alınmaya mahkumuz ne yazık ki ama davamdan vazgececek hür irademle verdiğim oy a bile koyun bunlar diyen zihniyete boyun egecek degilim

evet kk da çogunluk anti-tayyipci bunu farkettim o yüzden ben ve benim gibi düşünenler burada dalgaya ve alaya alınmaya mahkumuz ne yazık ki ama davamdan vazgececek hür irademle verdiğim oy a bile koyun bunlar diyen zihniyete boyun egecek degilim
Su konuda size koyun diyen bi kisi soylermisin. Ama sen her lafinin arasina bi akepeliler koyun kelimesini sıkıştırip duruyorsun. Koyunlarla ne alip vermediğiniz var hanımefendı.

Arkadaşım tabiki oy verdiğin parti kimseyi ilgilendirmez.
Ama konuya şehitler üzerinden girip olayı Çanakkale şehitlerine bağlarsan komik olur.
Daha dün 5 şehit verdi bu millet.
Hepsi anasının kıymetlisi sanma ki tek Bilal kıymetli.
Bir ülkenin Cb.çıkıp şehit vermeye devam edicez gibi cümleler kurarsa ki kendi evlatları askerlik şubesinin yolunu bile bilmiyordur eminim o zaman böyle tepkiler verilir.

ben konudan çıkayım en iyisi çünkü ne yazsam da derdimi anlatamayacagım yazdıklarıma da pişman oldum

X