Erdoğan: Kılıçdaroğlu'nun cezai ehliyeti yoktur; bizim için artık ana muhalefetin genel başkanlık ko

kılıcdaroglu naptı Allahaskına ya:)) adam basa gelmedigi halde kılıcdaroglu ve onun gibiler tukenmedikce diyorsunuz naptı kılıcdaroglu soyleyin bilelim cidden:)
hiçbişey yapmıyor tek bildiği atıp tutmak yalan söylemek gaf yapmak chp yi ileri taşıyacak hiç bişey yapmadı

siz çarpıtmak istiyorsunuz konuyu
tayyip düşmanlıgından bunlar hep
aynını tayyip söylese ne diyecektiniz onu merak ediyorum
adam ne yapsa suç asalım kurtulalım milletce bence tayyipi
ama kılıçdaroglu ve onun gibiler tükenmedikçe bu millet iflah olmaz
tayyip e oy verenlere koyun diyenler sizce neden millet oy veriyor aptal mı bu kadar
yok ülkede fakirlik varmış
vallahi herkes torbaları doldurup markalar giyip geziyor
90 ları hatırlatırım
ayrıca 1000 tl lik bütcen varken 2000 tllik alışveriş yapar
bayram için tatil için kredi çekersen
devlet ne yapsın hükümet ne yapsın
kılıçdaroglunu nasıl chp ye genel başkan oldu hala aklım almıyor zaten
şehitlige gelince şehitlik apayrı bişey ya söylenecek çok şey var
Allah yada inandıgınız şey aşkına söyleyin Türkiye 90 larda ki gibi mi ?
bazı kafa da insanlar varki asgari maaşlıları kısırlaştıralım kafasını yaşıyor vs vs uzar gider
el insaf diyorum yeter artık
oy vermeyin ama adamı her dk taşllamaktan ve kendi hür iradesiyle oylarını verenlere koyun muamaelesi yapmaktan vazgeçin
Arkadasim 2 lafin birinde akepeli arkadaslari koyun yerine koyup durma yeter yaaaw:KK70:

hiçbişey yapmıyor tek bildiği atıp tutmak yalan söylemek gaf yapmak chp yi ileri taşıyacak hiç bişey yapmadı
yahu adam basa gelmediki vaddettiklerini yapıyormu yapamıyormu gorelim:)) sizin oy verdikleriniz ne yaptı peki durun aklıma geldi yol yapmıslardı degilmi:)

belki saglık sorunu vardır açıklamak istemiyorlardır ki bende evlat kaybeden bir anneyim
kaybiniz icin üzgünüm basiniz sagolsun ben de ilk bebegimi doguma yakin kaybettim zor
testis kanserinden raporlu diye biliyorum
ki iyilesince tekrar askerligini yapmak zorunda demek ki iyilesmemis
ama devlet erkani kendi cocuklarini askere gonderselerdi bu kadar rahat konusabilecekler miydi

ben bir defa belediye otobusunde bizzat sahit olmustum adamın ustu bası dokuluyor vay soyle iyi yonetiliyoruz boyle iyi bak adamlar yol yaptı super bilmemne dondu amcanın biri cebinde paramı var o yolları gezmeye dedi durdu ama olsun yol yaptılar dedi ve ozaman anladım ki bazı insanlara ne soylerseniz soyleyin inanmak istediklerine inanırlar gormek istediklerini gorurler:))

kaybiniz icin üzgünüm basiniz sagolsun ben de ilk bebegimi doguma yakin kaybettim zor
testis kanserinden raporlu diye biliyorum
ki iyilesince tekrar askerligini yapmak zorunda demek ki iyilesmemis
ama devlet erkani kendi cocuklarini askere gonderselerdi bu kadar rahat konusabilecekler miydi
tayyip için demiyorum ama neden bu kadar yüklenildiğini anlamıyorum sadece

ben bir defa belediye otobusunde bizzat sahit olmustum adamın ustu bası dokuluyor vay soyle iyi yonetiliyoruz boyle iyi bak adamlar yol yaptı super bilmemne dondu amcanın biri cebinde paramı var o yolları gezmeye dedi durdu ama olsun yol yaptılar dedi ve ozaman anladım ki bazı insanlara ne soylerseniz soyleyin inanmak istediklerine inanırlar gormek istediklerini gorurler:))
peki Allah gecinden versin tayyip ölse kimin çıkması istersiniz o makama yada hükümeti kim kursun istersiniz son yıllarda %23 barajını aşamamış chp mi mhp mi yoksa hdp mi ?(diger genel başakanlar ölmesin tabi )

X