epilasyon

sinop

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
6
0
iyi akşamlar gebelikte karın bölgesindeki tüylere epilasyon yapan varmı?çok küçük bir bölgede tüylenme var bende.Ben jilet kullanmanın daha az zararlı iyi olacağını düşünerek aldım fakat kızarıklıklar oluştu bunun bi zararı olmaz dimi?Valla artık herşeyden korkar oldum bişey olur mu diye

nasıl yani karın bölgesinde,,,

karın bölgesi mi, genital bölge mi?

jilet temizse bir sıkıntı olmaz, herkes onu kullanıyor fakat hamileliğinin sonlarına doğru göbeğin büyüdükçe hiç bişey göremiyorsun, dolayısı ile jilet te çözüm olmaktan çıkıyor

tek çıkış yolu ağdacıya gitmek, ben de hala cessaretimi toplayıp gidemedim

ama doğum yajlaşıyor en geç 1 hafta sonra gitmem gerek

yoksa doktoruma rezil olacağım

benimde karın bölgemde tüylenme oldu doktoruma sorduğumda gebelikte hormanlar değişiyor normal doğumdan sonra dökülür dedi.tatlım sen jilet yapmışsın ama daha çok tüylenme yapmasın eğer almak istiyorsan ağda denemelisin.şahsen ben almayı düşünmüyorum.doğumdan sonra dökülme olmazsa bakarım çağresine.

Merhaba Kızlar ,
hakikaten çok zor bişey ya 30 yaşındayım hayatım boyunca göbeğim olmadı ama şimdi göbeğimden hiçbiryerimi göremiyorum.
Ben genital bölgem için epilasyon aleti kullanıyorum bazen ayna kullanıyorum bazende el yordamıyla yapıyorum ama çok zor oluyor bacaklarım uyuşuyor herhalde en doğrusu ağdacıya gitmek ama benim de ona cesaretim yok.
37 haftalık hamileyim şu anka kadar kendim hallettim neyse artık az kaldı.

işte bende bundan korkuyorum ya müsait olmadığım zamanda doğum gidersem diye herkese rezil olucam
birde dr.um erkek
Allah yardım eder umarım hepimize...

iyi akşamlar gebelikte karın bölgesindeki tüylere epilasyon yapan varmı?çok küçük bir bölgede tüylenme var bende.Ben jilet kullanmanın daha az zararlı iyi olacağını düşünerek aldım fakat kızarıklıklar oluştu bunun bi zararı olmaz dimi?Valla artık herşeyden korkar oldum bişey olur mu diye

:1no2: hayıııır,canım kesinlikle olmaz.Ben de düşünmüştüm,çok artmıştı.Ama doğumdan bir süre sonra baktım,dökülmüş.

sakın jilet sürme derim bu kıllar köklenerek siyah çıkmaya başlıcaktır.......

X