Epilasyon aleti seçimi

Bambisond

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
616
653
32
Merhaba hanımlar.
Bir yıl kadar lazer epilasyona gittim tüylerimde azalmalar oldu kol ve bacak gayet az diyebilirim ama özel bölge tüyler ince ama günden güne sanki artıyor. Lazer sonrası ağda denedim ama devam edemedim (beceremiyorum kendi başıma) daha çok eldiven önerildiği için şuan bu şekilde devam ediyorum. Ayrıca gebelik planladığım için ıpl lazer ev tipi cihazı alamicam.
Sorum şu philips ve Braun markalarının epilasyon aletlerinden almayı düşünüyorum bunları kullananlar arkadaşlardan öneri alabilir miyim hamilelik sürecinde kullanımı rahat mı? En ağrısız en acısız ne kullanabilirim?
Farklı önerilerinize de açığım bu konuda yorumlarınızı bekliyorum sevgiler

Lazer sonrası tüyleri kökünden alırsanız olduğu gibi geri gelecektir.
Çoğalma bundandır.
O sebeple de önerilmez zaten ya ev tipi lazer olmalı ya da jilet, tüt dökücü vb ürünler kullanılmalı.

Lazer sonrası tüyleri kökünden alırsanız olduğu gibi geri gelecektir.
Çoğalma bundandır.
O sebeple de önerilmez zaten ya ev tipi lazer olmalı ya da jilet, tüt dökücü vb ürünler kullanılmalı.
Acil durumlarda bir kaç kez jilet kullandığım için artış olduğunu düşünmüştüm.

Allah allah, iddia etmeyeyim şimdi ama tine de kıl kökünü almamalısınız diye biliyorum ben.
İnternetten bir araştırın derim.
Teşekkür ederim araştıracağım bakalım çünkü zorlanıyorum jilet kullansam çok hızlı çıkıyor ve pürüzsüz olmadığı için rahat hissetmiyorum

Braun un en son cikanindan almistim cok canımı yakıyordu. Cevremde bi kac kişi philips kullanıyordu merak edip eski model almistim.yillarca braun kullanan biri olarak philips daha az aci veriyo

Braun un en son cikanindan almistim cok canımı yakıyordu. Cevremde bi kac kişi philips kullanıyordu merak edip eski model almistim.yillarca braun kullanan biri olarak philips daha az aci veriyo
Phillips in hangi modeli? bide Braun silk epil 9 almayı düşünüyordum kararsız kaldım şimdi

philips brı953 var bende. 3 ay düzenli kullandıktan sonra hamilelik sürecinde kullanmadım hatta emzirme falan derken bırakalı 2 sene oldu ama önceye göre ciddi azalma var jilet kullandığım halde. ve sadece 3 ay düzenli kullanabilmiştim

Bebek istediğim için tereddüt ediyorum o yüzden normal epilasyon aleti düşündüm bakalım hangisi kısmet olacak

Epilasyon aletini kullanmadan önce illaki jilet mi vurmalıyız arkadaşlar?
Ben hayatımda hiçbir yerime jilet vurmadım. Ama bende epilasyon cihazı almak istiyorum.. Jilet vurmadan kullanamammı?

Ben hayatımda hiçbir yerime jilet vurmadım. Ama bende epilasyon cihazı almak istiyorum.. Jilet vurmadan kullanamammı?
Lazer epilasyon da genelde jilet yada makine ile kısaltma yaptırdım ben. Makasla kısaltma yapan öyle lazer deneyen de var ama acı yüksek olur o şekilde

Hep jiletleyin deniliyor ama bi akrabam ağda ile alıyormuş tüm vücudunu ipl cihaz aldı jiletlemeden kullandı şu an bitmek üzereymiș yani çok çok az ve yavaş çıkıyormuş.

Hep jiletleyin deniliyor ama bi akrabam ağda ile alıyormuş tüm vücudunu ipl cihaz aldı jiletlemeden kullandı şu an bitmek üzereymiș yani çok çok az ve yavaş çıkıyormuş.
Buna sevindim...
Çünkü ben eldivenle alıyorum.. Ve azalma oluyor özellikle kıl kökünde güçsüzleşme oluyor.. Şimdi jilet vurursam iyice güçlenir..
Evde epilasyon cihazı alıp kullanmak istiyorum.. Ama jilet vurmadan.

Bir sorumda şu kızlar. Sizce yumurtalıklara zararı oluyormu? Bi kaç yerde okumuştum.. Epilasyon yaptıran kişiler düşük riski artıyor diye.. Doğruluğunu bilemem.. Ama korkmuyor değilim..

Hiç bir lazer cihazı hamileliği vs etkilemez. Işık enerjisi çünkü bir kaç mm alta iner en fazla Yerinizde olsam ipl ev tipi alırdım naçizane tavsiyem

Buna da cevap yazdım hemen bi üstte Çok araştırdım ışık olduğu için hiç bir zararı yok. Derinin 1 2 mm altına gidiyor sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…