Epidural sezeryan mı, genel anestezi mi kızlar lütfen yardım... :(

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.507
1.140
35.haftamdayım kalbimde ritim bozukluğu var ve panik atağım sezeryan doğum yapacağım ama hangisi daha doğru olur benim için bilmiyorum sizce epidural da panik olur muyum genel anestezi den de çekiniyorum ayılmak zor oluyor sizce ne yapmalıyım?

Bence olursun... ben epidural sezaryen oldum. Titremekten ölecektim ama niye titredigimi anlamadim. Aslanda kestiklerinde birsey hisseder miyim diye korktum. Ama hicbirsey hissetmedim. Yani panik atak varsa tavsiye etmem

Bence olursun... ben epidural sezaryen oldum. Titremekten ölecektim ama niye titredigimi anlamadim. Aslanda kestiklerinde birsey hisseder miyim diye korktum. Ama hicbirsey hissetmedim. Yani panik atak varsa tavsiye etmem
Keşke normal doğum yapabilsem kesilmek ve narkoz fikrini hiç sevmiyorum :/

Maalesef canim bende istemustim ve o kadar sanci cekmistim ama minik kizim ters dönmüstü
Yerim ben onun o minicik ellerini Anneye sürpriz yapmış :) Rabbim esirgesin inşallah bizlere de sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin öyle böyle doğuracağım da zaman yaklaştıkça stres basıyor :/

Sakin korkma o an öyle bi annelik gücü grliyorki herseyle mücadele edebilirsin bebegin icin . Allah saglikla huzurla birbirinize bagislasin sizi.

şu genel anesteziden ayılmak zor oluyor kısmına hiç katılmıyorum.. tecrübeyle sabit :) ayrıca epidural ve spinal istiyorsanız son dakkaya bırakmayın planlayın, 1 saatlik bir hazırlık evresi varmış ben normal doğumdan sezaryene geçiş oldum anestezi uzmanından istedim epidural ama yapamadı genel oldum o yüzden..

Merhaba doğumunu çoktan yapmissin dir benimde panik atagim ve korkularım var nasil yaptın anlatabilirmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…