Engin Nursani yogun bakimdaymis kizlar dua edelimm

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
NASIL UZULDUM ANLATAMAMM
O DAHA GENCECIKK
DUALARINIZI ESIRGEMEYINN
BUYUK BI HAYRANI OLARAKK DUALARIMI EDIYORUM ONAA NASIL UZGUNUM ANLATAMAMMM
SIMDI BI ABLADAN ALDIM HABERI ONUNDA YAKINBI AKRABASIYMISS ESININN
COK UZGUNUMM COKKKKKK:a015:

• Konu Sahibi EU1
Engin Nurşani, Trafik kazası geçirdi durumu ağır
Kendi kullandığı araçla kaza geçiren genç sanatçının durumu ağır.
14 Eylül 2008 Pazar 23:36

Elbistan’dan Kahramanmaraş’a dönerken kendi kullandığı aracıyla kaza geçiren Türk Halk Müziği sanatçısı Engin Nurşani Kahramanmaraş Devlet Hastanesine götürüldü. Araçtaki diğer kişiler kazayı hafif atlatırken Engin Nurşani’nin durumu çok ağır.Doktorları yaşama umudunun yok denecek kadar az olduğunu belirtiyorlar.

Engin Nurşani kimdir?

Gercek ismi Engin Ayhan 1984 Almanya Krefeld doğumlu...
Annesi Angelika Ayhan babası Ozan Aşık Ali Nurşani dir...
Babası aslen GaziAntep annesi ise Alman'dır....
Okul Egitimini Almanya da yaptı ve Lise mezunu...
Engin Nurşani dünyaya geldiğinde türkülerle tanıstı yani babasının türküleriyle...

Sürekli babası ile beraber çeşitli konserlere gitti ve 6 yasında saz çalmaya ve türkü söylemeye başladı....
Ve curayı eline alıp babasının desteği ile kendini çok iyi geliştirdi...
10 yaşlarında Türkü söylemeye ve bağlama çalmaya başladı...
Babası Ozan Ali Nurşani gittiği konserlere Engin'ide beraber götürüp sahneye çıkartmaya başladı...
Aradan yıllar geçtikçe kendini daha da iyi yetiştirdi...
On Yedi yaşına geldiğinde kendini profesyonel bir albüm çıkarmaya hazır hissetti...
İlk etabta babası (Ali Nurşani) buna karşı çıktı çıkmasında haklı idi..
Çünkü babası Ozan Nurşani 45 yıl içerisinde yaptığı bunca emeğinin karşılığını alamamıştı..
Engin Nurşani' ninde aynı durmlara düşmesini istemediği için ona tepki göstermişti...
Ama Engin babasının haberi olmadan İstanbula geldi ve ve babasının kaset yaptığı müzik şirketine albüm için baş vurdu...
Müzik şirketi Engin Nurşani' nin sesini ve yorumunu çok beğenip albüm çalışmalarına hemen başladılar...

İlk albümü olan "Adına Bir Çizik Çektim" adlı kasetle müzik piyasasına merhaba dedi...
Bu süpriz kasetle babasının karşısına çıktı...
Ozan Nurşani icin iyi bir süpriz olmuştu ve artık Engin Nurşani bu yolda ilk ciddi adımını atıp adını duyurmaya başlamıştı...
Emin adımlarla sanatına daha da sıkı bir şekilde sarılmaya başladı..."Bana tek destekçim babam Nurşani olmuştur"... diyor Engin Nurşani...
"Beni Türk halk muzigi sevdalısı yapanda Babam Aşık Ali Nurşani olmuştur".... diyede ekliyor..

• Konu Sahibi EU1
Allah yardımcısı olsun inşallah düzelir...

• Konu Sahibi EU1
Ayyy orkidemm asyam benimm haberi senden aldım evet o daha çokk genç.Rabbim ona acil şifalar versinn inşallah ...Aminnn

• Konu Sahibi EU1
ayyy çok üzüldümmm konserine gitmiştim bende severim yaaa tühhh allah kurtarır inş aziz mübarek ğünler

• Konu Sahibi EU1
ayy yaa nasil uzuldum anlatammm balimmm
cok seviodumm cokkkk

• Konu Sahibi EU1
rabbim yardımcısı olsun inşallah.şu mübarek günde allah ailesine bağışlasın aminn

• Konu Sahibi EU1
Rabbim ailesine sevdiklerine ve genç yaşına bağışlasın
Eşiminde anne tarafı akrabası oluyor kendisi
Üzüntümüz çokkkkkkkkkkkkkkkkk

Allahım nolur bu mübarek günlerin hatırına tekrar can ver O na

Son düzenleme:
Allahım yardım etsın ınsallah ıyılesır, anne babasının ve sevdıklerının yuzune baksın, ay cok uzuldum

allah acil şifalar versin..sevdiklerine ve ailesine bağışlasın...çok üzüldüm...arkadaşlar

Allah kahretsin

hiçbir tv kanali haber yapmadi sadece ana haberlerde geçti o kadar
işte sanatçya verilen değer

işte sinif ayrimi
işte ye kürküm dedirtenler
yaziklar olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

çok üzgünüm
ve de çok sinirliyimmmmmmmmmm

mahalli şarkici diye bir zamanlar kliplerine ambargo koyanlar
şimdide hiçbirşeymiş gibi davrananlar

yaziklar olsun hepinizeeeeeeeeeee

Allahim yardimcisi olsun insallah
evet bende dun duydum annem esime soyledi esim de bana soyledi cok uzuldum,
rabbim acil sifasini versin insallah, bizde cok severiz onu turkulerini falan insallah cabucak iyilesir

Rabibim acil sifalar versin. Esimde bu cocugu cok severek dinler. Cok efendi birisi. Ck üzüldüm okuyunca. Insallah iyilesir

Allah yardımcısı olsun şifa versin :Saruboceq:

tvde duymuştum ama haberi izleyememiştim inş kurtulur tüm şifa bekleyenlerle

İnşallah iyileşir,allah yardımcısı olsun:Saruboceq:

Allah acil şifalar versin.
Çok genç daha Rabbim ailesine bağışlasın.

ZİL ZURNA sarhoş bir şekılde ya da birileriyle kavga edip magandalık yaparken ya da yarı çıplak giyinmeyi unutup evden çıkan karılarla kameralara yansımıyor olduğu için adı 'mahalli sanatçı' olarak geçar tabi ki bileb biliyo ve duasını ediyo.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…