Enfeksiyon var mı

Neslihan Can

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2023
102
-16
25
Arkadaşlar benim on gündür midem bulanıyor. İlişkiye falan girmedim idrar yolu enfeksiyonundan şüphelendim. Sağlık ocağına gidip test yaptırdım. Bişe çıkmadı testte ama sarı akıntım var bir haftadır internetten bakıyorum enfeksiyon diyor. Sizce hastaneye gideyim mi yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar benim on gündür midem bulanıyor. İlişkiye falan girmedim idrar yolu enfeksiyonundan şüphelendim. Sağlık ocağına gidip test yaptırdım. Bişe çıkmadı testte ama sarı akıntım var bir haftadır internetten bakıyorum enfeksiyon diyor. Sizce hastaneye gideyim mi yardımcı olursanız sevinirim
Sarı akıntı enfeksiyon. İdrar tahlili istenir ordan anlaşılır zaten. Benim hep var ama bakteride üreme yok diye önemli görülmüyor. Enfeksiyon çıkarsa üreme var mı diye bakiyorlar

Idrarda belli olmaz kanında belki iltihap yada vajina ici sorun ultrason la baktirmalisin zelain die bir fitil var yatarken koyuyorsun bi kac saat kalkma direk geçiriyor bu enfeksiyonlari

Benim enfeksiyonum idrar kültüründe çıkmıştı sonrasında üreme var mı diye tekrar idrar tahlili vermiştim

X