Enfeksiyon iltihapla gebe kalanlar

A acelyali29 ilaç kullanırken dediğiniz antibiyotik kullanırken mi hamile kaldınız? Bir zararı olmuyor değilmi o şekilde? Peki bizde olup eşe geçmeme ihtimali diye bir eşy varmı acaba?

Benim 3 gebeligimdede enfeksiyon vardı kum döküyordum engel değil,halada oluyor bazen kurtulamadım bi türlü

Benim 3 gebeligimdede enfeksiyon vardı kum döküyordum engel değil,halada oluyor bazen kurtulamadım bi türlü
Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede iyileşirsiniz. Benim çok kötüydü kronikleşmiş diyordu doktor. Tuvalette idrarla beraber kan gelirdi dayanılmayacak şekilde acısı yanması olurdu. Evin içinde gezip ağladığımı hatırlıyorum

Teşekkürler anladım,benim bahsettiğim vajinal enfeksiyonlar mantar,klamidya,üreaplazma gibi.. Fatma busra
Merhaba bende belirti olmamasına rağmen smearımde ikidir servisit çıkıyor. Tek belirtim ilişkide ağrı olması. Benim de 8 aydır bebişim olmuyor ama benim tsh yüksekliğim de vardı yeni düştü. Şimdi bi fitil kullanıcam borik asitli. Borik asitin faydasını gören çokmuş bana da doktorum önerdi. Bi araştırın isterseniz. Sizin enfeksiyon ne tam olarak? Mantar falansa o da engel değil diyorlar

yagmurum_37 merhabalar bir kaç gündür sayfaya girememiştim kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı. Bence sizdeki etken tsh olabilir endokrinle tedaviniz sonucunda kolaylıkla mutlu haberi alabilirsiniz diye düşünüyorum. benim enfeksiyon vajinal kültür sonucu üreaplazma çıkıyor tedavi oluyoruz ama tekrarlıyor bu süreçte 2 gebeliğim oldu ama 1.de hiiç bu üreaplazmadan haberim yoktu,gebelik haberimi aldım 1 ay sonra düşük gerçekleşti düşükten 8 ay sonra üreaplazma olduğunu öğrendim tedavi oldum geçti ya da geçmedi bilmiyorum 2ay sonra tekrar hamile kaldım o da düşükle sonuçlandı yani bu enfeksiyonların sonucumu düşük tam olarak çözebilmiş değilim enfeksiyon varken gebe kalınıyormu onuda anlamış değilim çümkü ilk hamileliğimde üreaplazmanın varlığından bile habersizdim hamile kaldım 1 ay sonra düşük oldu düşükten sonra 8ay sonra kültür verdiğimde tanıştım üreaplazmayla. yani tedavi oluncada kurtulamıyorum ne yapıcam bilmiyorum ayrıca mantarda çıkıyordu tabi,zaman zamanda idrar yolları enfeksiyonuna yakalnıyordum. Ama bence çoğu bağışıklıkla alakalı

Evet bence de bazı bünyeler enfeksiyona müsait oluyor. Enfeksiyonun düşüğe sebep olduğunu söylüyorlar malesef allah kolaylık versin hepimize. Ben bu fitili kullanınca güncellerim iyi gelir inşallah ya da bu ay hamile kalırım 2 gün gynomax fitil kullandım biraz iyi geldi bu ara. Hamilelikte farklı tedavi uyguluyor olabilirler aslında doktora söyleseniz böyle bi durum olduğunu belki gebelikte kullanılan bi fitil verir.

Merhaba kullandığınız ilaçlar neydi acaba? Ben fitil kullandım iyileşme oldu afedersiniz ilk ilişki rahat acısız geçti. İkincide tekrar ağrı başladı. Her ilişkide tekrar başlıyor ara da vermiştim halbuki tedavi sürecinde. Her ilişkide akıntım başlıyor bi de. Sperme mi alerjim var anlamadım

Ben hamile olduğumu enfeksiyon dan hastaneye gittiğimde öğrendim günüm geçmemişti daha enfeksiyondan sancılarım oldu hastaneye gittim tahlil verdim doktorum ultrasondan baktığı zaman dedi hamilelikte olabilir enfeksiyonda var ve ben hamile olduğumu öğrendiğimde iki aylık evliydim doğumum çok zor geçti hamileliğim boyunca enfeksiyondan kurutulamadım doğum sırasında benden kızıma da bulaşmış 1 hafta kızım hastanede kaldı çok zor günler yaşadım şuan 3. Senem 2 yaşında bir kızım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…