Enfeksiyon iltihapla gebe kalanlar

Kutbettin

Şüphesz insanğlu yasklndğı şey üzerine hırslı olur
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
1.931
3.012
Merhaba kızlar bugün hastaneye gittim doktor bana iltihap ve enfeksiyonun gebeliğe engel olmadığını söyledi. Enfeksiyon ve iltihabı olup hamile kalan var mı. 4 aya girdi evliyiz enfeksiyonum sürekli nüksediyor hamile de kalamıyorum doktor öyle söyleyince şaşırdım bende.

Merhaba benim idrar yolu enfeksiyonum olmasına rağmen hamile kaldım. Hamilelik süresince de zaman zaman enfeksiyon yaşadım ama herhangi bir sorun yaratmadı

Merhaba benim idrar yolu enfeksiyonum olmasına rağmen hamile kaldım. Hamilelik süresince de zaman zaman enfeksiyon yaşadım ama herhangi bir sorun yaratmadı
Merhaba. Yaa öyle mii çok geçmiş olsun. Peki iyileştiniz mi. Bir de enfeksiyonunuz hangi aralıklarla nüksediyordu

Merhaba. Yaa öyle mii çok geçmiş olsun. Peki iyileştiniz mi. Bir de enfeksiyonunuz hangi aralıklarla nüksediyordu
Çok teşekkür ederim. Sanırım hamilelikle de biraz ilgisi vardı. Çünku doğumdan sonra geçti. Nerdeyse hamilelik boyunca yaşadım diyebilirim. Doktorun verdiği krem ve fitil iyi gelmisti

Çok teşekkür ederim. Sanırım hamilelikle de biraz ilgisi vardı. Çünku doğumdan sonra geçti. Nerdeyse hamilelik boyunca yaşadım diyebilirim. Doktorun verdiği krem ve fitil iyi gelmisti
Allah bağışlasın bebeğinizi. Benim sadece bir hafta 10 gün rahatlatıyor ondan sonra yüne nüksediyor ve acillik oluyorum. Dün eşimle ürolojiye gittik işte doktor iltihap ve enfeksiyon gebeliğe engel dğl deyince şaşırdım açıkçası eşimde duydu zaten stres yapıyor bebek olmuyor diye dünden beridir söyleniyor bu sefer neden olmuyor neden olmuyor diye

Çok teşekkür ederim darısı size olsun inşallah. Evet kesinlikle engel değil. Bunu kafanıza takmayın. Rahatlayın. Elbet en hayırlı zamanda olacaktır.

Enfeksiyonunuz neden sürekli tekrar ediyor?
Bilmiyorum işte 4 aydır evliyim 4 defadır hastaneye gidiyorum bunun için en son dün gittim işte ürolojiye iki çeşit idrar testi yaptı yarın sonuçları aldıktan sonra deraylıca konusuruz dedi doktor

Canim kaliniyor fakat olumsuz etkiliyor hatta bqzen dusukle bile sonuclaniyo normalde iltihabi tedavi etmesi sonra gebelik dusunun demesi lazim

enfeksiyon var iken hamile kalmak sakıncalı önce tedavi edilmesi gerekir düşüklere sebebiyet verebilir ayrıca enfeksiyon spermi öldürür kalitesini düşürür bunu bütün dr lar söyler nasıl etkilemez demiş dr şaşırdım açıkcası

Aynen bende şaşırdım duyunca keşke de doktorlar bilgilendirme yapsalar yeni evliyim diye pek bilmiyorum

Hayır doktorların hiçbiri bu konuda bir tavsiyede ya da neler yapmam gerektiği konusunda bsy söylemedi
Gercekten cok tuhaf benimde iltihabim falan cok fazlaydi belkide bu yuzden olmuyordu doktora gittigimde engel olmasa bile gebelikte sorun yaraticagindan ilk bu sorunun ortadan kalkmasi lazim demisti hatta fitil flan yazmisti gebe kalmadan onceki ay bu fitilleri kullandim sonraki ay kaldim

AYNEN kuzum valla bende sok oldum yazmistim hatirliyor musunm gecen ay bendede vardi

Aynen bende şaşırdım duyunca keşke de doktorlar bilgilendirme yapsalar yeni evliyim diye pek bilmiyorum
bence başka bir doktora daha danış. aynı problem kardeşimde var senelerce geçici tedaviler uyguladılar enfeksiyon sürekli tekrar etti ve bağırsaklarına yayıldı 1 ay ömrümden ömür gitti kutu kutu ilaçlar ile kendine geldi ihmal etme

Benim hep tekrar etti. Bi sürü tahlil vs. Bi ara antibiyotik kullandım o sıra da eşimle birliktelik kurmadık tabi bitince ilac denedik ve su an bi kızım var ama enfeksiyon hep oluyordu bi küçük polip bile vardı.

Canım bende hep antibiyotik ve fitil kullandım geçiyor deniyor 10 15 gün geçiyor tekrarlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…