Endovita, Resveratrol, Teatrio, Prowomen Kullananlar ??

Yumurta kalitesi için hangi vitamin?

• Ankete Katılan
    6
  • Anket Kapalı .

cikolatalikistimendo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
36
7
30
Arkadaşlar çikolata kistim için vitamin arayışındayım. Yumurta kalitesi için Egriçayır arı sütü, Hünnap keçiboynuzu özü aldım. Daha öncesinde Ocean Plus balık yağı da kullanıyordum. Ek olarak başka şeylerde kullanmak istiyorum. Henüz bir tedaviye felan başlamadım. Bu tarz şeyleri en az 3 ay kullanmamız gerektiği için başlamak istiyorum. Sizler hangilerini önerirsiniz?

Öncelikle geçmiş olsun, çikolata kisti ile tüp bebek tedavisine başladık, doktorum ümit inceboz , sabah akşam bunu kullanmamı önerdi sonuca ulaşacağız inşallah, teatrio içeriğinde resveratrol mevcut. Kistleri baskılamada ise yarayan bir madde kendileri

Bende Hulusi hocaya gitmeye başladım Endovita verdi şu an bu aşamam için. Kistlerim aspire edilecek. Hikayemin devamını okumak için Instagramdan takip edebilirsiniz
Kullanıcı adı:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok şükür pozitifimizi gördük bu arada

Çok şükür pozitifimizi gördük bu arada
Merhaba 2021 deki paylaşımınız gördüm. Birşey sormak istiyorum. ümit hanım teatrio vermiş size bu ilacı tüp bebek tedavisi sırasında kullanmaya devam ettiniz mi? Yoksa tüp bebek ilaçları alırken bıraktınız mı? Şimdiden teşekkür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…