Endometriosis (Çikolata kisti)

Ben balık yagı kullanıyorum kızlar agrılı adetten kurtuldum 5 cm iki tane çikolata kisti vardı şimdi bir tane gorunuyor balık yagı eritti sanırım
hangi balik yagini kullaniyorsunuz?ben solgarin evening primrose oilini kullanmaya basladim adet agrilarini azaltmak icin.memnun kalanlar olmus.ne guzel ins. biz de kurtuluruz

ben yazdıklarınızı okudum ve genel olarak ameliyatın ise yaramadığını belirtmişsiniz 15 aralıkta ben de cikolata kisti için ameliyat oldum içime kurt düştü şimdi.. ayrıca belirttiğiniz ameliyat laparoskopi şeklinde mi? bu arada 2014ten beri bebek deniyoruz ama maalesef hiç bir şekilde gebelik yasamadim
Balık yağınin erittigini sanmam ya ama erimesine sevindim ben soğan suyu balık hapı karbonat neler denedim hiç fayda etmedi ya
balik yagi tek etken olmayabilir ama faydasi olmustur cunku omega 3 ve omega 6nin faydasi cok.kurtajdan sonra ilk adetimi oldum bitince sogan kurunu baslayacagim bir umut iste ins. faydasini goruruz.siz ne kada uyguladiniz kurleri?

hangi balik yagini kullaniyorsunuz?ben solgarin evening primrose oilini kullanmaya basladim adet agrilarini azaltmak icin.memnun kalanlar olmus.ne guzel ins. biz de kurtuluruz
Amin canim bide sogan kuru yapmıstım onunda faydası olabilir..
bir aydır Oceanplus 1200 balık yagı kullanıyorum tavsiye ederim epey arastırdım oncesinde de 5 ay kadar omepaQ10 balık yagını kullandım ondaki bazı maddelerden dolayı bıraktım onu
Yanlız 4 ayda etki etti benim son iki aydır masallah agrım yok yerlerde kıvranırdım pıhtı gelirdi
Tüp bebek tedavisi olmustum o zaman baslamıstım faydasını gorunce devam ettim
Bu çikolata kisti yuzunden yumurta kalitem orta çıktı. İnşallah diğer kistimde gider

canım ben açık ameliyat oldum sezaryen şeklinde inşallah kötü bişey yapmamisimdir Dr a çok güveniyorum ama yaşayanlar daha iyi bilir tabi. ben de aşırı sanciyla gittim o yüzden ameliyata aldılar senin ne zaman oldu ameliyatın ve gebelik yaşadın mı sorasinda
6 ay oldu cnm kist tekrarladı şuan 1.5 cm solda hiç yaşamadım kist büyümeden tekrar tüp bebek yaptırcam

balik yagi tek etken olmayabilir ama faydasi olmustur cunku omega 3 ve omega 6nin faydasi cok.kurtajdan sonra ilk adetimi oldum bitince sogan kurunu baslayacagim bir umut iste ins. faydasini goruruz.siz ne kada uyguladiniz kurleri?
ben sadce soğan kuru uyguladım bi işe yaramadı hatta ondan sonra boyutu büyüdü bi ara folik asit kullandım ama bununla alakalı mi bilmiyorum:)

6 ay oldu cnm kist tekrarladı şuan 1.5 cm solda hiç yaşamadım kist büyümeden tekrar tüp bebek yaptırcam
hadi bakalım inşallah uğraşmadan tutar bebeğin tüp bebek tedavisi için de çok yipraniyor insan hem maddi hem manevi özelde mi tüp bebek yapacaksin

hadi bakalım inşallah uğraşmadan tutar bebeğin tüp bebek tedavisi için de çok yipraniyor insan hem maddi hem manevi özelde mi tüp bebek yapacaksin
İnşallah cnm ben amelyttan önce de yaptrdm tüp bebek tutmadı bu ikinci olcak özelde değil fakültede yaptrcam cnm inşallah bu son olur çok yıkılıyor insan

İnşallah cnm ben amelyttan önce de yaptrdm tüp bebek tutmadı bu ikinci olcak özelde değil fakültede yaptrcam cnm inşallah bu son olur çok yıkılıyor insan
çünkü tüp bebek son çare gibi geliyor sanki o olmazsa hiç bi şekilde olmaz sanıyor insan umudunu kaybetme moral çok önemli sana ve hepimize dua edicem Rabbim daha fazla aratmasın inşallah

Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun. Bende de cikolata kisti var. Sag yumurtaligimda biri 7 cm digeri 5 cm. Benim hayat standartımı çok düşürüyor çok ağrılı ve sancılı bir süreç geçiriyorum. Ağustos ayında öğrendim. Evliyim ağustostan bu yana denedik ama gebelik olmadı. Ca degerim cok yuksek 460 çıkıyor. Amh testi istendi bu carsamba sonucu çıkacak ve ameliyat için gün alacağım. Sonrasında insallah hamile kalırım.

Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun. Bende de cikolata kisti var. Sag yumurtaligimda biri 7 cm digeri 5 cm. Benim hayat standartımı çok düşürüyor çok ağrılı ve sancılı bir süreç geçiriyorum. Ağustos ayında öğrendim. Evliyim ağustostan bu yana denedik ama gebelik olmadı. Ca degerim cok yuksek 460 çıkıyor. Amh testi istendi bu carsamba sonucu çıkacak ve ameliyat için gün alacağım. Sonrasında insallah hamile kalırım.
çok geçmiş olsun canım benim Dr um ameliyat sonrası için umutlu konuştu hatta çoğul gebelik bile yapabilirsin ddi inşallah ddigi gibi ameliyat sonrası gebelik yaşarız hayırlısıyla tabiki de

canım sen kaç defa ca testi yaptım bendedi 3 tane çukulata kisti var benim degerim 800 çıkıyo yani zirvede banada lerroskopi denildi ama ben çokkk korkuyom anesteziden felan o yüzden olmayı düşünmüyom soğan suyu içtim son mu anemde 1 kaybolmuş dedi çok küçülmüş yani öbür ikiside aynı büyümemiş dedi acaba ca testini tekrar yapsammı diye düşünüyom bu arada benim hiç ağrım olmuyo ama hatta 1 yıllık evliyim bebeğim olmuyo diye muanede anladı doktor ama ca am neden bukadar yüksekyaaa çok korkuyom

bu arada amh degerimde 7 sizce nasıl doktor yaşına göre yüksek dedi yaş 21

Benimde cok yuksek hatta yasim 29. Seninki normal sinirlarda die biliyorum ama doktorun ne derse odur tabi
canım ya senin kaç çıktı ben doktoruma açık çası güvenmedim çümkü çok araş tırdım okadar abartıcı yüksek degilmiş 0 6 arası olması lazım doktorumu değişcem zaten ben özele gittim sanki hep para için sürekli adam akıllı teşiz koymadan habire gel diyo her gittiğimde 100 lira verip heliyom ama elimde koçaman bi 00

canım ya senin kaç çıktı ben doktoruma açık çası güvenmedim çümkü çok araş tırdım okadar abartıcı yüksek degilmiş 0 6 arası olması lazım doktorumu değişcem zaten ben özele gittim sanki hep para için sürekli adam akıllı teşiz koymadan habire gel diyo her gittiğimde 100 lira verip heliyom ama elimde koçaman bi 00
once 10.58 di simdi 10.118 olmus buyuk ihtimal pko da var bende herkesin durumu farkli canim guvendigin bir hekime gitmeni tavsiye ederim cok onemli bu

hımm çok sağol canımya inşallah biran önce istiyen her kesin hayırlı evlatları olur

çünkü tüp bebek son çare gibi geliyor sanki o olmazsa hiç bi şekilde olmaz sanıyor insan umudunu kaybetme moral çok önemli sana ve hepimize dua edicem Rabbim daha fazla aratmasın inşallah
Allah razıolsun cnm bugn tedaviye başladım bnde hayırlısıyla son olur inşallah hepimiz icin

X