Endometriosis (Çikolata kisti)

buarada sunu da belirtmek isterim aynen dediginiz gibi dogum kontrol haplarının bile baskılayacagı belli degilmis endometeiosizi gebelikte herkesin hastalık yuzunden yapabilecegi bir durum degil nasıl bir olay anlamadım yani modern tıp tedavi ederken bir yandan daha beter ediyor sanırim en iyisi dogalyollar

kızlar benim çikolata kistim ve rahimde ufak bir yara vardı hayıt suyu içtim bu ay ve Allaha çok şükürki hamileyim belki sizede faydası olur diye yazıyorum

acaba kist ameliyatı olupta hic dogum kontrol hapı kullanmadan uzun sure tekrar kisti olusmayan var mi?

ben canım. 2 yıl oldu ameliyat olalı
ama benim çikolata kisti olan yumurtalığımı aldılar. patladı ameliyatta.
9 aydır bekliyorum gebe kalmayı tek yumurtalıkla
sürekli kontrole gidiyorum 3 ay daha kalmassam tüp bebek :KK43:

kızlar benim çikolata kistim ve rahimde ufak bir yara vardı hayıt suyu içtim bu ay ve Allaha çok şükürki hamileyim belki sizede faydası olur diye yazıyorum[/QUOT. Arkadaşım hayırlı olsun kaç cm kistin bide hayıtı nasıl kullandın canım

kızlar benim çikolata kistim ve rahimde ufak bir yara vardı hayıt suyu içtim bu ay ve Allaha çok şükürki hamileyim belki sizede faydası olur diye yazıyorum
Arkadaşım hayırlı olsun kiatin kaç cm di ve hayıt suyunu nasıl kullandın günde kaç defa içtin cvp yazarsan sevinirim

sağolun hayıt suyunu günde 3 sefer aç karna 1 çay kaşığı hayıt suyunu yarım fincan ılık suyla içtim

hergun yesil cay icin bu cayın icindeki bir madde kist olusumunu baskıliyor tum vucutta ama ise yaraması icin seker tuletmemeniz gerekir hayatınızdan komple cıkarmalısınız

kızlar ben bu yumurtlama günlerini tutturamıyorum.
doktor birkaç ay gel yumurta takibi yapalım dedi
böyle doktorla takip eden var mı

Kızlar çikolata kisti adet gecikmesi yapar mı. Bende bugüne kadar hiç gecikme olmamıştı bugün adet olmam gerekiyordu belirtileri hafif var ama öyle ağrı filan şeklinde değil kasiklarimda bi dolgunluk var sadece. Kistle alakali olabilir mi gecikme acaba. Hamile olduğumu düşünmüyorum çünkü ovulasyon döneminde çok hasta olduğum için ilişki olmamisti

Benim 5 gün gecikti cnm çikolata kistim var

Teşekkürler canım. Benim bugüne kadar hiç gecikmedigi için bu sefer böyle olmasına şaşırdım. Ama kist gecikme yapabiliyor demekki
Benimde ilk kez oldu cnm hatta hamilelik diye s uphelendim bi an

X