Endometriosis (Çikolata kisti)

İlk başta sol tüpün alınma olasılığı vardı yapışıklık varsa diye ama yokmuş almadı

Geçmiş olsun inşallah birdaha tekrarlamaz hemen hamile kalırsınız, amelyati niz acikmi oldu kapalimi amelyat sonrası nasildiniz hemen ayaklandinizmi ağrının oldumu biraz anlatirmisiniz nasıl geçti benimde olmam gerekiyo fakat korkudan yaklasamiyom amelyata

Geçmiş olsun inşallah birdaha tekrarlamaz hemen hamile kalırsınız, amelyati niz acikmi oldu kapalimi amelyat sonrası nasildiniz hemen ayaklandinizmi ağrının oldumu biraz anlatirmisiniz nasıl geçti benimde olmam gerekiyo fakat korkudan yaklasamiyom amelyata
Ameliyata gidip aldırış kurtulmak en mantıklı si. Önemli bir konu iyi doktor seçmek ameliyat kapalı oluyor bugün benim 4. Günüm hiç bir sorunum yok

Ameliyata gidip aldırış kurtulmak en mantıklı si. Önemli bir konu iyi doktor seçmek ameliyat kapalı oluyor bugün benim 4. Günüm hiç bir sorunum yok

İşte doktor çok önemli gerçekten kime guvenecegimizi bilemiyoruz benim doktorum kesinlikle elyaf olmalısın kurtulmak istiyorsan bulunduğum yerde yapılmadığı için beni başka doktora yonlendirdi oda tam tersini söyledi amelyatı tavsiye etmem yumurtaligin zarar görmez desem yalan olur illaki zarar görür dedi Kaf çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum

Ameliyat olalı bir hafta oldu bugün gayet iyiyim ama tabiki eskisi gibi olmam için 1 haftaya daha ihtiyacım var sanırım sezaryen doğum yapar gibi oluyor. Ben açıl ameliyat oldum çünkü fazlasıyla büyüktü 10cm

Benimki sağ yumurtalıkta biri 2cm diğeri 3cm yani toplam 5cm lik bi kist evet bebek düşünüyoruz malesef bunun yüzünden olmuyor amelyattanda çok korkuyorum bi zarar olur hiç olmazsa diye :KK43:

Herşey Allah'tan bunu gayet iyi biliyoruz ameliyat A da yönlendirmek istemem ama sende biliyorsun ki korkunun ecele faydası yok ben kökten çözümü seçtim ilaçla ne zaman eriyeceği belli değil ve regl düzeni falan değişiyor bünye ilaç etkisindeyken. Hayırlı bir doktor bulup o güveni hisset. Bende olmam herhalde derken bugün 8. Gün

Nevşehir bilmem ama aksaray da özel aksaray hastanesinde saffet dilek çok iyi bir doktor görünmesini tavsiye ederim.rin

Malesef nevsehirde alternatif yok ben bi arastirayim aksarayi teşekkür ederim önerin için
Cnm sen kistin büyük değilmiş ki. Bnmde 5 cm lik kistim vardı visanne kullandım 2.5 cm oldu. Sonra başka sebepten ötürü ilacı bıraktım ve hamile kaldım 3.5 aylık hamileyim doktor daha da küçüldü dedi doğuma kadar geçer dedi

Cnm sen kistin büyük değilmiş ki. Bnmde 5 cm lik kistim vardı visanne kullandım 2.5 cm oldu. Sonra başka sebepten ötürü ilacı bıraktım ve hamile kaldım 3.5 aylık hamileyim doktor daha da küçüldü dedi doğuma kadar geçer dedi

Ciddimisin canım ya ne güzel hayırlısyla kucağına almak nasip olsun inşallah ben doktora ddim başka bi ilaç yokmu kucultecek d.kontrolden başka dedigimde visanne yazdı pek ise yarayacagini sanmıyorum ama bi dene istersen dedi o öyle diyince bende kullanmadım sen kac ay kullandin bıraktıktan ne kadar sonra hamile kaldın

Ciddimisin canım ya ne güzel hayırlısyla kucağına almak nasip olsun inşallah ben doktora ddim başka bi ilaç yokmu kucultecek d.kontrolden başka dedigimde visanne yazdı pek ise yarayacagini sanmıyorum ama bi dene istersen dedi o öyle diyince bende kullanmadım sen kac ay kullandin bıraktıktan ne kadar sonra hamile kaldın
4 ay kullandım kullandığım sürece adet görmedim 6 ay içsey dim tamamen geçecekti. İlacı bıraktıktan bir hafta sonra adet gördüm ve korunmadık o ay hamile kaldım öncesinde bir yıl denemiştim olmamıştı visanne ye başladım. Visanne yi akşam içtim ve hep aynı saatte içtim

Hmm çok sevindim senin adina canım bizimde 1buçuk yil olacak nerdeyse 8aydır da kistim var hep su kisti olurdu bu kez cikolata kisti oldu gitmek bilmedi oda daha fazla vakit kaybetmeyim diye icmedim ilacı her ay bi umut iste 4 geçti keşke kullansaydim

X