Endometriosis (Çikolata kisti)

Ancak yaşayan anlar bu süreci ve bu olayları. Sanki hiç bebegim olmayacakamais gibi hissediyorum. Bize de dua edin.
Saat 14 de ameliyat için doktora görüşme var ama sabah erkenden dua mi edeceğim inşallah. Bu aksam.kistin ile son gece o zman ☺☺ vedalaş ☺

Kizlar insallah ameliyatlariniz cok iyi gecer cabuk toparlanirsiniz, acikmi oldunuz kapalimi amekiyatinizi?

Bende on cmlik cikokisti amekiyati oldum ve tedaviler sinrasi hamileyim cok sukur ki bende baska sorunlarda vardi. Umutsyz olmayin ama dr dinlenme suresinden fazlada beklemeyin derim ben cunku bu illet geri donuyor bi an once tedavinize baslayin tamam dogal olma sansinizda tabiki olabilir ama bekledikce donme ihtimali var ki bende cift tarafli dondu ameliyat oldugum taraftan yumurta bile gelismedi, ki bu isi bilen dr ameliyat oldum ama cok buyuktu maalesef, kist yumurtaligima iyi yapismisti. Yani tabiki dr dinleyin ama cokta beklemeyin;-) insallah daha yolun basindayim kucagimiza almayi nasip eder allahim, ama burdaki herkese bebis versin allahim bu hastalik cok zor cok agri cekmistim.

Alinti yapmamis ikitavsan ve melek_melek_melek bi tazi oncesibyazdim

Cuma günü 10cm lik çikolata kisti ameliyatı olacağım dualarınızı bekliyorum arkadaşlar umarım hayırlı olur ve yuvamız A bir minik gelir

Kızlar ameliyatımı oldum çok şükür iyi geçti yapışıklık yokmuş şuan dinlenmedeyim. Büyük olduğu için açık ameliyat oldum Rabbim kimsenin başına bidaha vermesin inşallah

Kizlar bende hamileyim suan...8 cm cikolata kistim var...sogan suyu ictim iki ay ama faydasi oldumu bilmiorum..duzensiz ictim ikinci ayda...umutsuzluga kapilmayin hic...gercekten nasipse olur

Kizlar bende hamileyim suan...8 cm cikolata kistim var...sogan suyu ictim iki ay ama faydasi oldumu bilmiorum..duzensiz ictim ikinci ayda...umutsuzluga kapilmayin hic...gercekten nasipse olur

Sadami soldami kistin ay canim nasıl hamile kaldın özel bişey yaptinmi ilaç vs gibi hayirlisiyla kucağına almak nasip olur inşallah ben 8 aydır bu illet yüzünden hamile kalmıyor um

Sadami soldami kistin ay canim nasıl hamile kaldın özel bişey yaptinmi ilaç vs gibi hayirlisiyla kucağına almak nasip olur inşallah ben 8 aydır bu illet yüzünden hamile kalmıyor um
Sagda cnm benimki...doktor banada soyledi cok zor hamile kalman diye..dogumkontrol hapi verdi buyumesin diye..sonra ben biraktim hapi..birakir birakmaz hamile kaldim...stres yapma sakin...kafanda bu dusunceyle yasama...stres butun hormonlarin uzerinde bi baskiya sahip bunu unutma

Benimkide sagda bende kullandim 3ay d.k hapi 5cm kistim 3e dustu az kuculme oldu sonra tekrar 5cm oldu 2 aydır da gitmiyorum ne olduğunu öğrenmek istemedigimden, ne güzel söyledin stres yapma diye elimde olan bişi olsa keşke ben yapmasam etrafimdakiler hatırlatıyor bebek yokmu daha diye olsa onlara ne faydasi olacak anlamıyorum kimseyle gorusmek istemiyorum o drece etkiliyor hayatımı hayırlısı demekten başka bi çarem yok zaten

Mrb.kızlar.yaklaşık 2 yıldır evliyim ve çikolata kistim var.2,5 cm olmasına rağmen epey ağrılarım oldu kasıklarımda adet dönemim çok ağrılı ve ishalle beraber geçiyordu,ayrıca ilişki sırasında dayanılmaz ağrılarım olduğundan 6 aydır doğum kontrol ilacı kullanıyordum rahatlamıştım ağrılarım yoktu.ama artık bebek istediğimizden son adetimle birlikte ilaç içmeyi bıraktım.ağustosun 3 ünde adet oldum. 11 inde de ilk kez korunmasız ilişkim oldu.kasıklarımda yine ağrı gerginlik ve şişlik hissi var.kist ağrılarım yine döndü sanırım ilişkiye girerken de derinden derinden ağrılarım çok oluyor nasıl dayanacağım allahım yarım etsin

Hemen doktora gidip uzman yardımı almanın öneririm ben de aynı durumdaydı m kendimiz hallederiz diye düşündük ve olanı kendimiz yaptık. Bebek de olmadı ağrılı süreç de geçirdim. Tek tavsiyem doktor a gitme n didr

gidicem canım sağol.zaten doktorum da bir an önce bebek yapmanı öneririm diyordu ama ben kendimi hazır hissetmiyordum.bebek düşünmediğimiz için mecburen ilaç kullandım ilerlemesin die.sende de ağrı ve şişlik hissi var mı? 2 gündür baya kötüyüm bu hususta

Hemen bebek istiyorum oda olursa nasip işi işte çikolata yı gönderdik bebişi yerine getirebilecekmiyiz bakalım 6 ay deneyin dedi. İlk ay birliktelik yok zaten. 3 ay içinde kalabilirsin dedi bilmiyorum doktoruma inancım tam ama Allah ın takdirini önceden bilemiyoruz işte malesef

Cok şiddetli ağrı ilişki sırasında ve sonrasında ağrı zaten kafasına edince ağrımaşı da çabasıydi ya.

Tıp lere falan dokundular mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…