Endometriosis (Çikolata kisti)

Ameliyat olan arkadaşlar son durumunuz nasıl ben açık ameliyat olalı 2 hafta oldu ve şuan bacagımın kasığımla birleştiği yerde ağrı başladı siz böyle birşey yasadınızmı ve dikiş sonrası ilk kontrole ne zaman gittiniz

Slm arkadaşlar bende yeni ameliyat oldum yarın 1 hafta olcak ameliyatım iyi geçti dikişlerim agrı yaptı biraz haftaya dikişlerimi aldıracagım.doktorum üçayda bir kontrollerini yaptırırsın dedi.

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun bir ay önce doktora gittim kistin var dediler inanmadım özele gittim onlrda var dediler sonra istanbulla gittim muane olmadığım hastane kalmadı istda ameliyat olucaksın dediler çikolata kistim var 7,5 cm alınması gerekiyomuş ve bu çarşmba ameliyat olucam cok korkuyorum bekarım çünki bursadaki aktarcıya ulaşan varsa lütfen bana söylesin lütfen bu durumdan kurtulmak istiriyrum yardım lütfen allah hepimize acil şifalar versin ..

sağol canımmm allah razı olsun sakın ameliyat düşünme çare olucak bu tozlar hepimize allahın izniyle ve inşallah meleğimi alıcam o zaman kucağıma gözyaşlarım dinicek pazartesi gittiğim gibi yazıcam hepinize
sen nerede oturuyorsun canım şehir olarak
Canim ben de bu aktarın numarasini istiyorum bende de 3.5 cm kist var bebis istiyoruz olmuyor

arkadaşlar merhaba tekrarrrrr muhteşem bir haberimmm vaaarrrrrrrrr :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
benim çift taraflı çikolata kistim ameliyatlık düzeydeydi yani 6 cm aşmıştı 5 senedir bu hastalıkla uğraşıyordum ... sonra menopoz iğnesi oldum 3 aylık işe yaradı ama yok etmedi ... ben bursada yaşıyorum bi aktar var ona gittim bana kendi yaptığı bir karışımı verdi hiç ümidim yoktu ama bu adam kanserli hastaları bile tedavi etmiş bir insandı güvendim tozu aldum sabah akşam 2 kaşık yoğurtla yedim 2 paket bitirdim 2 ayda üzerine bi hafta karbonatlı su kullandım ve dün doktora gittim oda neeee kistler yoktu 5 senedir uğraştığım illet önce allahın izniyle sonra o aktar sayesinde bitmişti çok mutluyum hiç kurtulamam sanmıştım çok şükür :KK54::KK200::KK200::KK200:
Merhaba bende aktarın adresini ve telefon numarasını alabilirmiyim

arkadaşlar merhaba tekrarrrrr muhteşem bir haberimmm vaaarrrrrrrrr :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
benim çift taraflı çikolata kistim ameliyatlık düzeydeydi yani 6 cm aşmıştı 5 senedir bu hastalıkla uğraşıyordum ... sonra menopoz iğnesi oldum 3 aylık işe yaradı ama yok etmedi ... ben bursada yaşıyorum bi aktar var ona gittim bana kendi yaptığı bir karışımı verdi hiç ümidim yoktu ama bu adam kanserli hastaları bile tedavi etmiş bir insandı güvendim tozu aldum sabah akşam 2 kaşık yoğurtla yedim 2 paket bitirdim 2 ayda üzerine bi hafta karbonatlı su kullandım ve dün doktora gittim oda neeee kistler yoktu 5 senedir uğraştığım illet önce allahın izniyle sonra o aktar sayesinde bitmişti çok mutluyum hiç kurtulamam sanmıştım çok şükür :KK54::KK200::KK200::KK200:

Son düzenleme:
Aynen bende cevap bekliyorum inşallah bi cevap alırız bu rahatsızlık insanı öyle bi caresizlige sokuyorki inşallah en yakın zamanda kurtuluruz bundan

evet arkadaşım sadece çarşıda demişsin.daha ayrıntı adres ve no ver.bir de fiyatını söyle.birden talep çok olunca fahiş fiyat istemesin adam.

Slm arkadaşlar bende yeni ameliyat oldum yarın 1 hafta olcak ameliyatım iyi geçti dikişlerim agrı yaptı biraz haftaya dikişlerimi aldıracagım.doktorum üçayda bir kontrollerini yaptırırsın dedi.
Slm cnm

Benimde iki hafta oldu ameliyat olali. Ama benimki lapraskopiyle alindi. Üc tane kücük kesik var onlarda kabuk bagladi gecdi sayilir izler bile yok oluyo zamanla. Birde benim doktorum dikis atmadi yapstirdi kesikleri bu yüzden ipleri aldirma falan derdi yok. Niye hala dikis atma yöntemi var anlamiyorum. Dikisde iz kaliyomus bayagi. Birde aslinda dikis bile atilsa kendiliginden yok olan yada düsen ipler var onlarda dikis aldirma problemide yok. Doktordan doktora fark ediyo demekki.

arkadaşlar kusura bakmayın lütfen telefonum bozuldu giremedim adam bana şimdi o tozun yanında enginar ve ısırgan çayıda verdi ikisini fincana koyup saat 1 ile 2 arası bi fincan içiyorum
sizlere gelince ben konuşmadan değerlerini bilmeden görmeden vermem tozu dedi

Benim doktorum bursa da yeni ameliyat oldum kız kardeşimde de var neresinde bursanın tarif ederseniz sevinirim teşekkürler..
canım çancılar çarşısı deniyor cumhuriyet caddesinin üst sokağı nalburcuların iççinde hemen Aydın Işık aktarın adı

bu lanet hastalığın ilaçla gerçekten tedavisi yok inanın benim kadar çok doktor gezmiş insan yoktur beni bitirdi bu hastalık derken bu toz iyi gelince çok şaşırdım inşallah bebeğimide kucağıma almak nasip olur bigün

Bim
Arkadaşlar Merhaba,bende Ocak 9'da cikolata kisti ameliyatı oldum.Doktorum bana ameliyattan sonra ömür boyu doğum kontrol hapı kullanmam gerektiğini söyledi.Benim 7 yaşında bir çocuğum var,çocuk istemediğimi söyleyince böyle dedi.Çocuk bunun çaresi diye bir şey yok dedi.Sizde benim gibi doğum kontrol hapımı kullanıyorsunuz.Size ne önerdi doktorunuz.Burcinn 84 yurtdışında ne öneriyorlar hemen çocuk mu yap diyolar,yoksa doğum kontrol hpı mı ? Doğum kontrol hapı korkutuyor beni,uzun süre kullanım meme kanserine neden olur diyorlar,kafam çok karışık ???*

X