Endometriosis (Çikolata kisti)

Evet isim _misim_yok ben ameliyattan sonra hamile kaldım been ikinci bebeğim için ugraşıyorum sana gelince selen_ay arkadaşım bendede çikolata kisti var ama hiççç böyle ağrılarım olmadı bence hiç bekleme doktora git ne olur ne olmaz geçmiş olsun cnm

Benim sağda 4.5 cm kist var yaklaşık 3 ay önce çıktı ortaya.ama regl yaklaştığını sol kasıklarda ağrım oluyor.doktora söyledim ama sol da yok bişey dedi anlayamıyorum neden oluyor

Valla benimde sol tarafımda kist var 2×17 cm ama sağ kasığım ağrıyobu ay soğan kürü yaptm p.tesi günü hastaneye gitcem bklm bi küçülme olmuşmu yazarım

Bende yaptım da doktora gitmycem iyice psikolojim bozuldu benim bırakıyorum artık tedaviyi falan kendiliğinden olmasını bekliycem olmazsa tüp. Tüple de olmazsa sağlık olsun.. Allah hakkımızda hayırlısıni nasip etsin

Valla benimde sol tarafımda kist var 2×17 cm ama sağ kasığım ağrıyobu ay soğan kürü yaptm p.tesi günü hastaneye gitcem bklm bi küçülme olmuşmu yazarım
Bende denedim soğan kürü nü ama içemedim bi faydası olmuşsa yazar mısınız iyi kötü içerim bende

Tabi yazarım p.tesi günü gitcm sonucumu alınca yazarım cnm

Teşekkür ederim :) ağrılarım vardı ama bugün test yaptırdım galiba hamileyim :)) çok korkmuştum kistten dolayı olmayacak diye.Rabbim hayırlısını verir inşallah
Ayy canım benim maşallah Rabbim sizi korusun
Çikolata kisti olup hamile olanları görünce çok mutlu oluyorum
Kışın kaç cm di tedavi sürecini anlatır misin

Ayy canım benim maşallah Rabbim sizi korusun
Çikolata kisti olup hamile olanları görünce çok mutlu oluyorum
Kışın kaç cm di tedavi sürecini anlatır misin

Amin inşallah teşekkür ederim :) Rabbim tüm isteyene nasip eder inşallah.Benim eylül ayında adetim olmadı kasıklarımda ağrılarım vardı doktora gittim 6.5 cm kist görüldü.1 ay doğum kontrol hapı kullandım daha sonra gittiğimde 4.5 cm çikolata kisti olduğunu söyledi doktor.bu ilaçla erimez dedi gebe kal korunma dedi.6 ay deneyin olmazsa gelin tekrar dedi.adetim gecikti ama hep düzensizdi benim.bugün kan tahlili yaptım sonuç gebe ama hala inanamıyorum.yani bi ilaç tedavisi görmedim ve şuan bile kasığımda ağrım var

Yaaa ne mutlu sana rabbim bizede nasip eder işallah canm yâ böyle hamile olanları duydukça umudum daha da artıyo işallah sağlıklı bi şekilde alırsın bebişini kucağına darısı tüm olmayanlara ve bana bklm benimde bat 24 ama dayanamicm yarın test yapcm dua et ne olur

Maşallah canım ben de bugun çok umutsuzdum üzüldüm ağladım şimdi senin hamis olman benide umutlandirdi tekrar

Umudunuz kaybetmeyin Rabbim verir inşallah hayırlısıyla.ben de çok korkuyordum ama ama kisti olan ve bebeği olan arkadaşlarım da var ki zaten doktor da geciktirir dedi zaman geçtikçe olasılık azalır dedi Rabbim kimseye yokluğunu aratmasın

Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayi nasip etsin inşaallah bizler içinde dua et canim

Çok teşekkür ederim darısı başınıza inşallah mutlu haberlerinizi alırız :) Allah yardımcınız olsun gönlünüzè göre versin

Test yaptm gerçi günüm falanda geçmedi ama yaptım işte tabiki sonuç negatif silikte olsa ikinci çizgi mizgi yok malesef ya ne yapalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…