Endemetrial polip ameliyatı oldum

Rahim kalinliginin sebebi polip oluyor. Kürtaj yeterli olacaktir icini ferah tut basit bir operasyon. Gecmis olsun

nasilsin hamile kalabilddinmi

nasilsin hamile kalabilddinmi
Hayır kalamadm sorun tahminimden büyük çıktı ne adet olabiliyorum ne gebe kalabiliyorm ilaçların esiri olduk esimde öyle sıkıntı iki taraflı olunca daha da zor oluyor adet söktürücü kullaniyorm suan adet olup aşılama tedavisine baslayacagm Allah kısmet ederse inşallah

kismet bende 4 senedir her ay bekle bekle

Sorun neden peki sizde
dr 4 sebe once kistim var diye 1 sene boyunca ilac tedavisi verdi.kistler gecti ama her ay dahada artan ve dahada uzayan adet kanamasi sonucunda 1 seneden once baska dr a gittim. 5 bucuk ay oncede hiatwreskobi sonucu polip ler ve endemetrium hiperplazi cikti. yani kist ilaclari ve dr a.zi.a etmis vucudumda pregesteron hormonu salgilamiyomus ve buyuzden adetlerim hic bitmiyomus. dusun 10 gun temiz kaliyodum ve cok kanamam oluyodu bide ara kanamamda oluyo polipler yuzunden . hep adet olan biri nasil hamile kalsinki

simdi ilac tedavisi goruyom. 1 bucuk ay sonra yine hiatereskobi parca alinma vs operasyon geciricem duzelip duzelmedigime bakilacak.
Anladımm Rabbim sifa versin insallah yeniden sağlığınıza kavuşup yeniden anne olursunuz. Ki bir çocuğunuz var zaten yine olur Allahin izniyle.

canim nasilsin . dr a gidiyomusun daha 24 yasindasin korkma olur bugunlerini dusunup gulersin inisAllah bebeginle
Cok teşekkür ederim iyiyim cok şükür bu ay aşılama deneyeceğim adet olmayi bekliyorum her zamanki gibi yine gecikti adet söktürücü kullaniyorm bu ay stresli gececek inşallah hayırlı bir sonuca ulaşırım. Sen nasılsın bi gelişme var mı inşallah

temmuzun sonunda parca alinip bakilacak tekrar ozamana kadar beklemedeyim ama Allahtan umut kesilmez belki hamile kalirimda bu parca alma isi geriyo beni ya sonuc ayni cikarsa off nebilimm bende bilmiyorum dr cocugu 6 ay gecsin oyle konusucaz dedi. ama ben normale dondum gunu gunune oluyorum hic ara kanamam falan olmadi gunu gunune bitiyo. he tabiki ilacin etkisi vardir. ilaci birakirsam tekrar ayni olurmuyum onuda bilmiyorum. onceki gittigim drun varya Allah nasil biliyosa oyle yapsi n ben ondan sonra boyle oldum. eminim onda simdi gittigim dr yorum yapmadi ama yuzu ve yaptigi mimik yetti zaten. eski dr takmisti kistlerini ameliyatla aliyim aliyim diye ozel ya yiyecek ozamanin parasiyla ssk dan da alacaaginin harici 2-3 bin istedi. herhalde simdinin parasiyla 5 falan olur enaz .

simdiki aklim olsa kistim godecek diye ilac icmezdim sogan suyu icerdim eritiypmus. bu dr uma cok guveniyorum. buda ozel ama ne biliyim . kv demin hastaliginida o anladi ondan cok guveniyorum.. inisAllah asilaman tutar ne diyim. e sana catlatma ignesi yapmadanmi asilama verdiler. senmi talep ettin . bende 33 yasindayim artik yani uzatmak istemiyorum. yastan ote hastaligim var. neolacagini bilemiyorumki he 45 yasindada dogurur insan yani veren Allah verir o ayri ama hastaligim var zaten 4 senedir olmuyo iste 5 sene sonra keske yapsaydim dememek icin deniycemde onda n soruyim. asilamadan once catlatma mi verir acaba bana

Son düzenleme:
Kist normal bi durum değil mi. Dr gerçekten para uğruna heba etmiş seni ya kv demin diye bi hastalık ilk kez duydum arastrcagm inşallah büyük bi hastalık değildir Rabbim şifa versin. Aşılama icin tabiki yumurta buyutucu ilac vr catlatma iğnesi veriyor iğneden 36 s sonra aşılama yapiliyor adetin 5inci gününden itibaren ikinci haftanin sonuna tekabul ediliyor galiba iste bi sonraki adet tarihine kadar belli oluyor tutup tutmadığı dene bencede öncelikle kanama problemin çözülsün bi inşallah

kayinvalidem kv kisaca yazdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…