Enbiya suresi 🌸

*ÇOCUK SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN*
*MUHARREM AYINA ÖZEL DUA*

*ŞARTLARI:*
*Kesinlikle 1/30 Muharrem içinde okunmalı.. Başka Ayda Okunmuyor..*
*Kesinlikle Tek Başına Değil, Kişilere Dağıtılarak Okunmalı..*
*Dağıtılan Kişilerin Abdestli Namazlı ve Ahlaken Çok Güzel Olmalarına Dikkat Edilmeli*
*Kesinlikle Kişilere Zorlayarak Verilmemeli, Muhakkak Okuyanlardan Helallik Alınmalı..*
*Kişiler Kendi Güçlerinin Yettiği, Rızalarının Olduğu Sayıda Almalı..*
*Dağıtılan Kişiler Dosdoğru Telafuz Ederek, Ya Tw Olmayan Bir Odada yada Seccade Başında Okunacak..*
*İlk 3 Ay Gebelik Kimseye Söylenmeyecek, Nazar Boyutu Yüksek Olduğu İçin Düşme Tehlikesi Olabiliyor..*
*ÇİFTLER BU TERTİBE BAŞLARKEN AYRI AYRI SADAKA VERECEKLER.. TERTİP BİTİNCEDE YİNE AYRI AYRI SADAKA VERİLECEK..*

▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪
*4.774 Defa Okunacak:*

*رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ ﴿٨٩﴾*

*"Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn."* (Enbiya 89)
▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪

Arkadaslar bugun icin cok tesekkur ederim evva icin bitirdik sayilir sadece @Nurs5825den haber alamadim o yazinca okumadiysa bitiririz insallah simdi haber almadan okumak istemedim insallah en kisa zamanda Anne olmayi nasip etsin
Kizlar N Nurs5825 gelene kadar yarin hasbeee icin okuyoruz

Hayırlı geceler arkadaslar. Allah dualarınızı kabul eylesin inşallah. Listeniz alıma kapandı mı acaba.? Kendim icin degil de katilmak isteyen bir kardes icin soruyorum

Muharrem kac gun kaldi ona gore kimse acikta kalmasin herkese okunsun. Ayy Rabbim hep beraber guzel haber almayi nasip etsin bir de hepimiz hamile kalirmisiniz
Muharrem son gunu 18 eylul o yuzden son kez olsun kimse acikta kalmasin demi yeniden hesaplayim yarindan duselim sayilari hakkinizi helal edin kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…