Enbiya suresi 🌸

Magnifiaque

🫶🏻💛
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2020
10.663
28.092
Selam guzel kk kadinlari denemeye ne dersiniz 4774kere muharrem ayi bitene kadar hepimize okuyalim

*ÇOCUK SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN*
*MUHARREM AYINA ÖZEL DUA*

*ŞARTLARI:*
*Kesinlikle 1/30 Muharrem içinde okunmalı.. Başka Ayda Okunmuyor..*
*Kesinlikle Tek Başına Değil, Kişilere Dağıtılarak Okunmalı..*
*Dağıtılan Kişilerin Abdestli Namazlı ve Ahlaken Çok Güzel Olmalarına Dikkat Edilmeli*
*Kesinlikle Kişilere Zorlayarak Verilmemeli, Muhakkak Okuyanlardan Helallik Alınmalı..*
*Kişiler Kendi Güçlerinin Yettiği, Rızalarının Olduğu Sayıda Almalı..*
*Dağıtılan Kişiler Dosdoğru Telafuz Ederek, Ya Tw Olmayan Bir Odada yada Seccade Başında Okunacak..*
*İlk 3 Ay Gebelik Kimseye Söylenmeyecek, Nazar Boyutu Yüksek Olduğu İçin Düşme Tehlikesi Olabiliyor..*
*ÇİFTLER BU TERTİBE BAŞLARKEN AYRI AYRI SADAKA VERECEKLER.. TERTİP BİTİNCEDE YİNE AYRI AYRI SADAKA VERİLECEK..*

▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪
*4.774 Defa Okunacak:*

*رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ ﴿٨٩﴾*

*"Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn."* (Enbiya 89)
▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪

Beni de ekler misiniz cocuk sahibi olmak istiyorum hayirlisiyla

Erinme abdest al sartlar oyle yaziyordu vallah bilmiyorum
Beybi, şu virüs salgınıyla ilgili bir kurumdayım. Birbirinden alakasız 4 farklı işe bakıyorum. İşteyken Kafamı kaşıyacak vaktim yok. Eve gelince anca okurum o da uyumadan önce olur. Ondan diyorum abdestsiz olsun diye. Ben o zaman hepimizin niyetine kendi çapımda okuyayım, benim okuduklarımı sayıdan düşmeyin sevabına okuyayım ben

Ayy kiyamam seni cok iyi anliyorum ayni durumdayiz maalesef istersen oku ameller niyetlere gore sonucta ama biz sana okuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…