Enbiya Suresi Son Sayfası 🌸

Son sayfası olmuyor o zaman değil mi? Bir tanıdığım son sayfa diye istedi benden de emin olmak için soruyorum. Farklı uygulamaları mı var acaba.
Son sayfa diyenler var ama son sayfada çocuk ile ilgili bişey yok. Çok yüzden bizde bu sayfayı okuyoruz. Sitede de her gün birileri okutuyor son sayfayı öyle bir uygulama varsada bilmiyorum 🤷‍♀️

Nasıl yani canim
Simdi biz okuyoruz ya adet olan arkadaslarda sonradan okuyor tamamliyor ya o yuzden duan tamamlandi yazsam mi yazmasammi bilemedim 🙈
Anladım canım teşekkür ederim.
Canim bende burda gordum son sayfayi sonra netten de arastirdim boyle birsey bulamadim ve H M H M baktiginda cocukla ilgili tum detaylar bu sayfadaydi

Simdi biz okuyoruz ya adet olan arkadaslarda sonradan okuyor tamamliyor ya o yuzden duan tamamlandi yazsam mi yazmasammi bilemedim 🙈

Canim bende burda gordum son sayfayi sonra netten de arastirdim boyle birsey bulamadim ve H M H M baktiginda cocukla ilgili tum detaylar bu sayfadaydi
Evet canım benim de dikkatimi çekti. 82-90 arası doğurganlıkla ve evlat sahibi olmakla ilgili ayetler. Son sayfanın olayı nedir bilemedim. Öyle istendi diye öyle okudum ama bir de bundan okurum olmazsa.

Ay tamamlanan var mi? Bende bi kac gündür okuyorum toplu bildirim yapicaktim☺️

• Beğen
Reactions: H M
Evet canım benim de dikkatimi çekti. 82-90 arası doğurganlıkla ve evlat sahibi olmakla ilgili ayetler. Son sayfanın olayı nedir bilemedim. Öyle istendi diye öyle okudum ama bir de bundan okurum olmazsa.
Allah kabul etsin canim Şifa olsun inşallah 🤗

X