ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

Cnm bnm çok üzüldüm ne dilim vardr elbet bunda da bir hayır bizim bilemediğimz inş diğer aya hamile kalırsn sağlıklı kucagına alırsn üzülme diyemicm üzülürsn ama biliorsn stres skntı üzüntü bebek olmasını olumsz etkiler

agnucaston Kızlar böyle bir ilaç varmş bitkisel diyorlar hayıt otu içeriorms bu internette araştrdm ilk 3 ay içinde ilk ayda hatta hamile kalanşar varmş adetn birinci günü kullanıormuşsun bemde doktora danışmadn almak istemedm yumurtada geliştiriormş pkoya da ii gelior diyorlr adet olduğumda doktoruma danışmak istiorm bu tür tedavilerde biliorsnz kendi başımıza ilaç alamıorz kist yapabilior ama bu ilaç kisti de geçiriormş sizde bir araştırın derim doktorunuza sorun belki de faydası olur birilerimize

cnm bunu bende duydum ama doktora danışmadan kullanma ilaç sonuçta cnm inş faydası olur cnm

cnm bunu bende duydum ama doktora danışmadan kullanma ilaç sonuçta cnm inş faydası olur cnm
Aynen cnm sormadn kullanmk yanlış bence de belkide ii gelmick sormk danışmk lzm ben de kontrole gidince sorucm ona göre kullanırım die düşündm inş olur cnm artk ne duysk yapar oldk da bu da ilaç olunca çekindm açıkcası

bizede bilgi verirsn cnm doktor ne derse

canım üzme kendini Allah büyüktür Allah sanada bizlerede hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin

Yeni listede bende olamıyacam yetiştiremiyorum rabbim kabul etsin inş dualarımızı hayırlı bol dualı günler

Bugun ve dünkü dualarimi aldim

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR

**ARKADAŞLAR PAZARTESİ YENİ LİSTEYE BAŞLIYORUZ DEVAM ETMEK İSTEYENLER HABER VERSN

15,12,2015 SALI tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz
ARKADAŞLAR İSTEK ÜZERİNE LİSTEYİ 2 KİŞİ İÇİN OKUYORUZ TOPLAMDA 200 OKUYORUZ

**** ARKADAŞLAR YENİ LİSTEYİ TAKİP ETMEK İSTEYEN VARMI

17-@azap_cicegi (dilek)
18-@bebek8787

LİSTEMİZ;

1. @nazah (nazlı)____________________200
  2. nisamelek (eda)___________________200
  3. J jasminej (selin)_____________________200*
  4. @ecrin23________________________200
  5. Seriii _________________________200* (devam etmicek)
  6. whiterose00 ____________________200
  7. esmaaaaalarrr (sema)_______________200
  8. betul8516 ______________________200* (devam etmicek)
  9. @ebrar09 ________________________200*
  10. yumiti _________________________200
  11. M ms92 __________________________ 200(devam etmicek)
  12. derinruzgar (martı)__________________
  13. M melegggm ______________________ 200(inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
  14. Patronicee (meltem)_______________200
  15. Z Zeroselo ______________________200
  16. cider13 _____________________200
  17. azap_cicegi (dilek) ______________ 200(inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
  18. B bebek8787 ____________________200
  19. Sealand (seda)___________________200
  20. G gulbil10 ______________________
  21. piramitt _______________________200

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR

**ARKADAŞLAR PAZARTESİ YENİ LİSTEYE BAŞLIYORUZ DEVAM ETMEK İSTEYENLER HABER VERSN

16,12,2015 ÇARŞAMBA tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz
ARKADAŞLAR İSTEK ÜZERİNE LİSTEYİ 2 KİŞİ İÇİN OKUYORUZ TOPLAMDA 200 OKUYORUZ

**** ARKADAŞLAR YENİ LİSTEYİ TAKİP ETMEK İSTEYEN VARMI
**** BUGUN 3 ARKADAŞA OKUCAZ ARKADAŞLAR YARIN KOMPLE SAYFAYA OKURUZ VE CUMA TEKRAR BAŞLARIZ LİSTEYE DEVAM EDERİZ.

19-@Sealand (seda)
20-@gulbil10
21-@piramitt

LİSTEMİZ;

1. @nazah (nazlı)____________________200
  2. nisamelek (eda)___________________
  3. J jasminej (selin)_____________________200*
  4. @ecrin23________________________
  5. Seriii _________________________200* (devam etmicek)
  6. whiterose00 ____________________200
  7. esmaaaaalarrr (sema)_______________
  8. betul8516 ______________________200* (devam etmicek)
  9. @ebrar09 ________________________200*
  10. yumiti _________________________200
  11. M ms92 __________________________ (devam etmicek)
  12. derinruzgar (martı)__________________
  13. M melegggm ______________________ 200(inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
  14. Patronicee (meltem)_______________
  15. Z Zeroselo _____________________
  16. cider13 _____________________
  17. azap_cicegi (dilek) ______________ (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
  18. B bebek8787 ____________________
  19. Sealand (seda)___________________
  20. G gulbil10 ______________________
  21. piramitt _______________________

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…