ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

Ayyy cnm çok sevindim çok mutlu oldum tebrik ederim cnm hayırlı olsun inş

Şimdi listeden 3 kısimi hamile çok sevindimmmmmm) rabbim bizede nasip etsin ınssss....Canım ben saliya kadar ki arkadslrima dualarımi okudummm
canlar bebegimi kaybediyorum degerim düştü dr dış gebelik yada düşük dedi iyi deilim inş tez vakitte sizler saglıklı bebeşiniz olur inş bana kısmet olmadı

canlar bebegimi kaybediyorum degerim düştü dr dış gebelik yada düşük dedi iyi deilim inş tez vakitte sizler saglıklı bebeşiniz olur inş bana kısmet olmadı
canım Allalah yar ve yardımcın olsun deme öyle inşallah en yakın zamanda güzel haberler alacaksın bu güzl ayın hurmetine

Canım çok geçmiş olsun Allah yar ve yardımcın olsun çok üzme kendini senin moralini iyi tutman gerek biliyorum çok zor ama elden birşey gelmiyor maalesef

Rabbim yardimcin olsun üzüldüm ama biliyosun her hayırda bir ser her şerde bir hayır vardır diyor Rabbim imtihan canim rabbim sabrini ölçüyor hepimizin farklı şekilde ölçüĺüyor.aklimda sin duam seninle

çok üzüldümm ama herşeyde muhakak vardır bi hayır ben de hep öle teselliettim kendimi canım . bende daha önce dış gebelik geçirdim ama adet oldum zannetmiştim yoğun bi kanama yaşadım senin varmı kanaman doktor nasıl verdi bu kararı sadece kan değerinden mi

Uzulme ne olur biliyorum cok kotu bir durum insan yikiliyor ama eldende birsey gelmiyor ayni seyleri bende yasadim 2 kez ilki 6 haftalik dusuk ikinciside senin gibi degerlerim bir anda dusmeye basladi ama yazacak birsey bulamiyorum inan

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR

**ARKADAŞLAR PAZARTESİ YENİ LİSTEYE BAŞLIYORUZ DEVAM ETMEK İSTEYENLER HABER VERSN

12,12,2015 tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz
ARKADAŞLAR İSTEK ÜZERİNE LİSTEYİ 2 KİŞİ İÇİN OKUYORUZ TOPLAMDA 200 OKUYORUZ

11-@ms92
12-@derinruzgar (martı)_
LİSTEMİZ;

1. @nazah (nazlı)____________________200
  2. nisamelek (eda)___________________200
  3. J jasminej (selin)_____________________200*
  4. @ecrin23________________________200(2)
  5. Seriii _________________________200(2)
  6. whiterose00 ____________________
  7. esmaaaaalarrr (sema)_______________200
  8. betul8516 ______________________200*
  9. @ebrar09 ________________________200*
  10. yumiti _________________________200
  11. M ms92 __________________________200
  12. derinruzgar (martı)__________________200
  13. M melegggm ______________________200(2) (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
  14. Patronicee (meltem)_______________
  15. Z Zeroselo ______________________
  16. cider13 _____________________200(2)
  17. azap_cicegi (dilek) ______________200
  18. B bebek8787 ____________________
  19. Sealand (seda)___________________200
  20. G gulbil10 ______________________200(2)
  21. piramitt _______________________200

Son düzenleme:
ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR

**ARKADAŞLAR PAZARTESİ YENİ LİSTEYE BAŞLIYORUZ DEVAM ETMEK İSTEYENLER HABER VERSN

13,12,2015 tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz
ARKADAŞLAR İSTEK ÜZERİNE LİSTEYİ 2 KİŞİ İÇİN OKUYORUZ TOPLAMDA 200 OKUYORUZ

11-@melegggm
12-@Patronicee (meltem)

LİSTEMİZ;

1. @nazah (nazlı)____________________200
  2. nisamelek (eda)___________________200
  3. J jasminej (selin)_____________________200*
  4. @ecrin23________________________200(
  5. Seriii _________________________200
  6. whiterose00 ____________________
  7. esmaaaaalarrr (sema)_______________200
  8. betul8516 ______________________200*
  9. @ebrar09 ________________________200*
  10. yumiti _________________________200
  11. M ms92 __________________________
  12. derinruzgar (martı)__________________
  13. M melegggm ______________________200 (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun)
  14. Patronicee (meltem)_______________200
  15. Z Zeroselo ______________________
  16. cider13 _____________________
  17. azap_cicegi (dilek) ______________200
  18. B bebek8787 ____________________200
  19. Sealand (seda)___________________
  20. G gulbil10 ______________________200
  21. piramitt _______________________

KIZLAR CTESİ-PAZAR LİSTEYE GİDEMEDİM AŞILAMAM OLDU O YUZDEN . PAZAR LİSTE GÜNCELLENMEMİŞ TEK TEK KONTROL EDİP YAZIYORUM LÜTFEN OKUYUPTA İŞARETLENMEYEN VARSA BELİRTSİN OLURMU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…