ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

İşte buda kanıtı benden bi mesaj sonra yeni düzenleme yapmış sın nazah35 ayrıca bugünkü duaları da dün gece okudum umarım bu sefer görür arkadaşlar...kimsenin duasını eksik birakmadim.

Eklentiler

• Screenshot_2015-12-03-12-36-52.png
    145,6 KB · Görüntüleme: 34
Takip edeceğine suclamadan önce mesajlar a bi baksaydin keşke !!!
Msjlari takip etmek benim isim degil bu 1..konu sahibi ben degilim bu 2..madem baktin senin okudugun sayi listeye eklenmemis konu sahibini uyar bu da 3..ben kimseyi suclamiyorum bu da 4...

Msjlari takip etmek benim isim degil bu 1..konu sahibi ben degilim bu 2..madem baktin senin okudugun sayi listeye eklenmemis konu sahibini uyar bu da 3..ben kimseyi suclamiyorum bu da 4...
Mesajların gayette suçlama sadece bu topik değil diğer topiklerde var okuduğum ve hiç birini aksatmadim çok şükür birşey den haberim yok duamı okumusum sabah bu mesajları görüp sinirlenmem normaldir... Tartışmak niyetinde değilim burası dua kardeşliği böyle birşey canımı sıktı kimsenin hakkı kimseye geçsin istemem boşa gunahima girilmiş oldu..

Bende tartismak niyetinde olsaydim eger emin ol bu kadar sakin yazmadim her neyse maden okudun hakkini helal et ne diyeyim

Takip edeceğine suclamadan önce mesajlar a bi baksaydin keşke !!!
CNM ARKADAŞLAR BİRAZ SORUN YAPTI OKUMADI FALAN DİYE BENDE OKUNMAZSA ÇIKARTILACAK DEDİM BUNDA KÖTÜ BİŞY YOKKİ BAZEN BİLDİRİMLER GELMİYO BU KADAR GERİLMENİZE GEREK YOK ARKADAŞLAR SONUÇTA HEPİMİZ AYNI NİYET İÇİN BURDAYIZ

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

Evlat sahibi olmak için okuyoruz arkadaşlar katılıma göre şekil alacak
1 kişiye 100 okuyalım derim 3 arkadasa okuyoruz

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR

03,12,2015 tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 300 okuyoruz

9) esmaaaaalarrr
10) betul8516
11) @ebrar09

LİSTEMİZ;

1. @nazah (nazlı)____________________300
  2. nisamelek (eda)____________________ 300
  3. J jasminej (selin)_____________________
  4. @acembuselik __________________
  5. @ecrin23________________________300
  6. ayseygt1453 ____________________300
  7. Seriii _________________________300
  8. whiterose00 __________________
  9. esmaaaaalarrr (sema)________________300
  10. betul8516 ______________________300
  11. @ebrar09 ________________________
  12. yumiti _________________________
  13. M ms92 __________________________300
  14. derinruzgar _____________________
  15. M melegggm ______________________300
  16. Patronicee (meltem)________________300
  17. Z Zeroselo ______________________300
  18. cider13 _____________________300
  19. azap_cicegi (dilek) ______________

arkadaşlar lütfen eğer dualarınız okunmamış gorunuyosa uyarın bazen bildirim gelmiyor. kimseye haksızlık yapılsn ıstemem boşu boşuna gerilmeye gerek yok niyetimiz belli lütfen rica ediyorum. bende çalışıyorum biraz özverili olalım lütfen

E ecrin23
Insallah canım Rabbim sanada hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kucağını doldursun rabbim. inşallah hayırlı güzel haberlerini bekliyorum

Okudum canım allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…