::. En Yakışan Çifti Seçelim mi? .:: Önerilerinizi Bekliyorum!

ya ben de çok isterim katılmak ama
yüzlerimiz açık koyamam ki resimlerimi :1no2:​

bencede çekinen varsa bu yarışmaya katılmıcak yok ben çekinmem resimlerimizi koyarım yarışmayada katılırım diyenler katılsın zaten yüzünü görmeden uyumlumu onu bilemeyiz konu kapandıktan sonra editlenir ve alıntı yapılmazsa resimler o zamanda sorun olmaz yada kazene sölenecek eğer öle bişi varsa resimlerden farklı kaydeti kaldıracak kimse çalamıcak resimleri

****** ARKADAŞLAR RESİMLERİ BANA ÖZEL MESAJLA GÖNDERİN *******

Ne zaman başlatalım sizce anketi fikir verin... öneriler lütfen hadi kızlar hadi kızlar ...

dru bakim bende bizim düğün resimlerimizi bulursam pc de bende katılabilirim

****** ARKADAŞLAR RESİMLERİ BANA ÖZEL MESAJLA GÖNDERİN *******

Ne zaman başlatalım sizce anketi fikir verin... öneriler lütfen hadi kızlar hadi kızlar ...
bence haftaya pazartesi başlasın cuma alımlar bitsin hafta sonu oylamaya geçilsin:lepi:

Evet , resimlerinde yüzlerini kapatmadan koymak isteyen kişiler yarışmaya katılacak.
Anket bitiminde resimleri editleyeceğim yada Kazen'e söyleyip konuyu kapatmasını rica edeceğim.

dru bakim bende bizim düğün resimlerimizi bulursam pc de bende katılabilirim

canım düğün resimleri olmayacak.gelinlikli fotolar olmasın ... söz nişan yada özel bir davette eşinle beraber çekindiğiniz bir resim gönder lütfen...
eğer arada düğün resimleride olursa haksızlık olur.

ARKADAŞLAR RESıMLERıNıZı GÖNDEREBıLıRSıNıZ ÖZEL MESAJLA...
<<< TEKRAR HATIRLATIYORUM RESıMLERDE YÜZLER KAPANMAYACAK >>>

27.01.2010 ÇARŞAMBA SAAT 17:00 ' YE KADAR RESıMLERıNıZı TARAFIMA ULAŞTIRABıLıRSıNıZ.

ıLGıLıLERE DUYURULUR opuyorumnanaktan

RESıMLERıNıZı BEKLıYORUMMM yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
tamam o zaman bende başka bi fotomuzu gönderirim anlaşıldı canımzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…