En yakın kız arkadaşımla alakalı bir sorum var 😌

Yani sizi ezerlerken, siz tartisirken sesini cikarmadi, ama arkanizdan konusuldugunda sizi korudugu soyledi.

Dogru mu?
Evet direkt benim sahit oldugum bir an olmadı kensini dobra biridir beni korudugunu soylerdi hep ben de inandım ..yani atıyorum beni
Kötülüyorlarmış otururken işte oda o oyle değildir siz yanlıs anlıyorsunuz onu felan dedim senin icin derdi bana .. ama zaten genelde benim yanımda bana direkt tartışma mevzusu yaratmazlardı oda var genelde arkamda konuşur şikayet ederdi o kişiler

Siz cok fena kandirilmissiniz.

Sende hiç bişeyini beğenme bakalım nasıl tepki alacaksın karşılıklı ozaman

Siz, iş yerindekilerle takipleşiyor musunuz? Takipleşmiyorsanız aklıma gelen şu oldu. Bu arkadaşınızın çevresindekiler sizden hoşlanmadıkları için arkadaşınız onlarla sürtüşmemek adına sizinle görüştüğünü saklıyor.

Takipleşiyorsanız da arkadaşınız sizi önemsiyormuş gibi görünmek istemiyordur. Belki de önemsemiyordur pek

Sizi ve arkadaş çevrenizi tanısak hatta toplu bir fotonuz olsa net yorum yapılabilirdi.

hoşlanmıyor olabilir bu tarz şeylerden yada yeterince ilgi çekici bulmuyordur seni olabilir sorsaydın keşke

Bende arkadaslarımın etıketlerını sadece begenırım
Kendı sayfamda paylasmam ama ben genel olarak kişisel resım paylasmıyorum.manzara vs resım vıdeoları cekerım paylasırım.
Oda paylasmayı sevmıyordur dıyecektımki..digerlerıyle paylastıgını soyluyorsunuz
Bıraz mesafemi koysanız
Bır oldu ıkı oldu 3. de paylaşmayın etıketlemeyın ozaman

İş yerinizde diğer arkadaşlara hikayeyi gizleyendir istese. Paylaştığınız fotolar da güzel çıkmıyor olabilir. Fotoğraf genel olarak ortam mekan güzel olmayabilir. O nedenle paylaşmıyor olabilir. Etiketleyen her fotoğrafı paylaşmak zorunda değil insanlar.

Sorsanıza . Benim arkadaşım il dışında. Fotoğraf paylaşmadığını laf arası söyledi. Başlası ile buluşamayınca küsüyorlar. Bende kimseyle paylaşmıyorum dedi.

Açıkça konuşun...

Evet zaten benim yaptıgım dısındaki herşeyi herkesi paylaşıyor sorun beni ozellkle paylaşmamasında .. ha sadece benle cekilen değil mekana gittik mekan fotosu attım mesela onuda paylaşmıyor ama kendisi mekan fotosuda atar manzarada. Onda sorun yok

Yok o kişilerle ben takipleşmiyorum.. kendisi takipleşiyor .. evet belkide oyledir belkide ben abartıyorum dur boşuna evham da yapmışımdır ama ne bileyim taktım işte

Yok ben o kişilerle takipleşmıyırum o takipleşiyor ve bunu ben işten ayrıldıkdıtan sonra yapmaya başladı sonra devam ettirdi sonra oda işten ayrıldı ama hala devam edıyor paylaşmaamaya beni.. belkide evhamlıyımdır blmıyorum

Uzulmeyin ama, arkadasinizi hic iyi niyetli bulmadim.

Basinize gelen is yeri kavgalarinin baslangic sebebi de kendisi olabilir ve ben sizi olaylar bittikten sonra savunduğuna da inanmadim, riyakar ve iki yuzlu biri olarak okuyorum yazdiklarinizdan.

Sizi olaylar bittikten sonra savunan bir insan, instadan foto etiketlemekten, paylasmaktan neden cekinsin ki?

Siz cok fena kandirilmissiniz.
Evet işte bende dedim onları sevmediğini hatta cok haklı oldumu soyledi oda işten ayrıldıktan sonra.. madem oyle neden benle görünmek istemiyorsun ? İkilimi oynadı acaba diye düşünmeden edemiyor insan ( saolun sizde gercekten

Acik acik diyorum ki evet ikili oynamis.

Isyerindeki konumlarinizi, iliski agini falan bilsek daha net olurdu konu ama ben eminim bu kiz iki yuzlu, neden boyle yapti onu bilemem ama sizi savunduğunu iddia ettigi zamanlarda savunmadigina eminim.

Acik acik diyorum ki evet ikili oynamis.

Isyerindeki konumlarinizi, iliski agini falan bilsek daha net olurdu konu ama ben eminim bu kiz iki yuzlu, neden boyle yapti onu bilemem ama sizi savunduğunu iddia ettigi zamanlarda savunmadigina eminim.
bazen kendimi cok saf hissediyorum ne bileyim iş yeri arkadaslıgı yapmakta kolay değil kimse kimseyle kötü olmamak icin herşeyi yapıyor ama ben oyle değilimdir biri dostuma laf etse bidaha o kişiyle arama mesafe koyarım kimseden beklemedim boyle yapsın tabiki .. ama işte ne bileyim fazla içselleştirdim demekki

Peki onlarla hala görüşüyor mu? Hem onlarla görüşüyor hem de sizinle görüşüyor anladığım doğruysa. O diğer eski çalışma arkadaşları görmesin diye sizinle fotoları etiketlemiyor demek ki? Yani size değer vermese sizinle de görüşmezdi. Ben paylaşım olayına çok da takılmazdım doğrusu ama çok takıyorsanız sorabilirsiniz "merak ettim" diyerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…