En yakın kız arkadaşımla alakalı bir sorum var 😌

Yani sizi ezerlerken, siz tartisirken sesini cikarmadi, ama arkanizdan konusuldugunda sizi korudugu soyledi.

Dogru mu?
Evet direkt benim sahit oldugum bir an olmadı kensini dobra biridir beni korudugunu soylerdi hep ben de inandım ..yani atıyorum beni
Kötülüyorlarmış otururken işte oda o oyle değildir siz yanlıs anlıyorsunuz onu felan dedim senin icin derdi bana .. ama zaten genelde benim yanımda bana direkt tartışma mevzusu yaratmazlardı oda var genelde arkamda konuşur şikayet ederdi o kişiler

Evet direkt benim sahit oldugum bir an olmadı kensini dobra biridir beni korudugunu soylerdi hep ben de inandım ..yani atıyorum beni
Kötülüyorlarmış otururken işte oda o oyle değildir siz yanlıs anlıyorsunuz onu felan dedim senin icin derdi bana .. ama zaten genelde benim yanımda bana direkt tartışma mevzusu yaratmazlardı oda var genelde arkamda konuşur şikayet ederdi o kişiler
Siz cok fena kandirilmissiniz.

Bende takmadım bu uzun süre olan bişey basta hic umurumda olmadı sormadımda .. sonradan herkesle paylaşım yaptı en az 7-8 kişiyle ekleme yapdı türkiyeyi arkadaslarımı cok ozlemişim diye bir benle yapmayınca artık acabamı demeye başladım artık
Sende hiç bişeyini beğenme bakalım nasıl tepki alacaksın 🤷🏻‍♀️🥰 karşılıklı ozaman

Evet benimde var cevremde oyle insanlar biliyorum.. belkide olabilir .. benim kafamı biraz şu karıştırdı o gorusmedigm bana mobbing yapan iş arkadasımla bu arkadasımın arası iyiydi ve benim icin güya şey demiş * … cım işte senin laborantbiri ile nasıl gorustugene anlam veremıyorum sana uymuyor o demiş ve bunu bana bu arkasım soylemişti ben agznın payını verdim diye
Siz, iş yerindekilerle takipleşiyor musunuz? Takipleşmiyorsanız aklıma gelen şu oldu. Bu arkadaşınızın çevresindekiler sizden hoşlanmadıkları için arkadaşınız onlarla sürtüşmemek adına sizinle görüştüğünü saklıyor.

Takipleşiyorsanız da arkadaşınız sizi önemsiyormuş gibi görünmek istemiyordur. Belki de önemsemiyordur pek 🤷‍♀️

Sizi ve arkadaş çevrenizi tanısak hatta toplu bir fotonuz olsa net yorum yapılabilirdi.

Kızlar selam buralarda yeniyim
Bi konuda fikir almak istiyorum sizlerden ben aslında coktan kararımı verdim ama haksızlık yapmak istemıyorum( yine )
En yakın arkadasım beraber çok vakit gecirdiğim bi kız arkadasım yurtdışına taşındı. Baya ugrastılar sonunda gittiler ve ben Bu süreçte onu cok destekledim , cok ta sevindim adına hep yanında oldum gidincede aramız hic acılmadı hep konuştuk yazıştık. Ama gitmeden öncede yaptığı , gidip gelincede yaptığı tuhaf bir olay var. başta hiç abartmadım olabilir dedim ama artık şüphem arttı ve kırıldım artık . İkimizde aynı işyerinde çalıştık senelerce ben bazı kimselerle cok kavgalar ettim haksızlık ve mobbinge maruz kaldım kendisi beni desstekledi yeri geldi cok ta korudu.. hakkıda çoktur.. ama benimle asla fotoğraf paylaşmamaya başladı.. mesela etiket yapıyorum yemeğe gidiyoruz etiketi eklemıyor kendi sayfasında yada beraber fotoğrafımızı ben koyuyorum o asla paylaşmazdı.. yurtdısından 1 sene sonra geldi ve buluştuk görüştük fotoğraf cekindik etiket yaptım yine paylaştım ama bu sefer dıkkat ettim yine ve yine paylaşmadı üstelik hikayeyi sadece beğendi :)) bende artık taşlar oturdu benden yana sanırım o diğer kişilerle olan arkadaşlığı yüzünden görülmek istemiyor cünkü onlar ekli onun instagramında.. sizce abartıyormuyum yoksa tam olarak öylemi.. benim guvenimde sarsıldı açıkcası .. akıl verebilirmisiniz haklı olabilirmiyim .. öylese zaten kendisine hic sormadım ama sormalımıyım ? Bana evet öyle diyecegini sanmıyorum ama .. neyse..
hoşlanmıyor olabilir bu tarz şeylerden yada yeterince ilgi çekici bulmuyordur seni olabilir sorsaydın keşke

Yok paylaşıyor:) zaten ondan braz kafama taktım onu sürekli kızdıran sinir eden bi arkadası var mesela ama onla sürekli paylaşım yapar görüştüğü tüm kişilelerin fotoğrafları nı instagramına koydu geldiği zaman türkiyeye.. bir tek benle olanı koymadı hem hikayeye hem normal paylaşım sayfasına
Bende arkadaslarımın etıketlerını sadece begenırım
Kendı sayfamda paylasmam ama ben genel olarak kişisel resım paylasmıyorum.manzara vs resım vıdeoları cekerım paylasırım.
Oda paylasmayı sevmıyordur dıyecektımki..digerlerıyle paylastıgını soyluyorsunuz
Bıraz mesafemi koysanız
Bır oldu ıkı oldu 3. de paylaşmayın etıketlemeyın ozaman

Kızlar selam buralarda yeniyim
Bi konuda fikir almak istiyorum sizlerden ben aslında coktan kararımı verdim ama haksızlık yapmak istemıyorum( yine )
En yakın arkadasım beraber çok vakit gecirdiğim bi kız arkadasım yurtdışına taşındı. Baya ugrastılar sonunda gittiler ve ben Bu süreçte onu cok destekledim , cok ta sevindim adına hep yanında oldum gidincede aramız hic acılmadı hep konuştuk yazıştık. Ama gitmeden öncede yaptığı , gidip gelincede yaptığı tuhaf bir olay var. başta hiç abartmadım olabilir dedim ama artık şüphem arttı ve kırıldım artık . İkimizde aynı işyerinde çalıştık senelerce ben bazı kimselerle cok kavgalar ettim haksızlık ve mobbinge maruz kaldım kendisi beni desstekledi yeri geldi cok ta korudu.. hakkıda çoktur.. ama benimle asla fotoğraf paylaşmamaya başladı.. mesela etiket yapıyorum yemeğe gidiyoruz etiketi eklemıyor kendi sayfasında yada beraber fotoğrafımızı ben koyuyorum o asla paylaşmazdı.. yurtdısından 1 sene sonra geldi ve buluştuk görüştük fotoğraf cekindik etiket yaptım yine paylaştım ama bu sefer dıkkat ettim yine ve yine paylaşmadı üstelik hikayeyi sadece beğendi :)) bende artık taşlar oturdu benden yana sanırım o diğer kişilerle olan arkadaşlığı yüzünden görülmek istemiyor cünkü onlar ekli onun instagramında.. sizce abartıyormuyum yoksa tam olarak öylemi.. benim guvenimde sarsıldı açıkcası .. akıl verebilirmisiniz haklı olabilirmiyim .. öylese zaten kendisine hic sormadım ama sormalımıyım ? Bana evet öyle diyecegini sanmıyorum ama .. neyse..
İş yerinizde diğer arkadaşlara hikayeyi gizleyendir istese. Paylaştığınız fotolar da güzel çıkmıyor olabilir. Fotoğraf genel olarak ortam mekan güzel olmayabilir. O nedenle paylaşmıyor olabilir. Etiketleyen her fotoğrafı paylaşmak zorunda değil insanlar.

Sorsanıza 😁. Benim arkadaşım il dışında. Fotoğraf paylaşmadığını laf arası söyledi. Başlası ile buluşamayınca küsüyorlar. Bende kimseyle paylaşmıyorum dedi.

Açıkça konuşun...

İş yerinizde diğer arkadaşlara hikayeyi gizleyendir istese. Paylaştığınız fotolar da güzel çıkmıyor olabilir. Fotoğraf genel olarak ortam mekan güzel olmayabilir. O nedenle paylaşmıyor olabilir. Etiketleyen her fotoğrafı paylaşmak zorunda değil insanlar.
Evet zaten benim yaptıgım dısındaki herşeyi herkesi paylaşıyor sorun beni ozellkle paylaşmamasında .. ha sadece benle cekilen değil mekana gittik mekan fotosu attım mesela onuda paylaşmıyor ama kendisi mekan fotosuda atar manzarada. Onda sorun yok

Siz, iş yerindekilerle takipleşiyor musunuz? Takipleşmiyorsanız aklıma gelen şu oldu. Bu arkadaşınızın çevresindekiler sizden hoşlanmadıkları için arkadaşınız onlarla sürtüşmemek adına sizinle görüştüğünü saklıyor.

Takipleşiyorsanız da arkadaşınız sizi önemsiyormuş gibi görünmek istemiyordur. Belki de önemsemiyordur pek 🤷‍♀️

Sizi ve arkadaş çevrenizi tanısak hatta toplu bir fotonuz olsa net yorum yapılabilirdi.
Yok o kişilerle ben takipleşmiyorum.. kendisi takipleşiyor .. evet belkide oyledir belkide ben abartıyorum dur boşuna evham da yapmışımdır ama ne bileyim taktım işte

Yok ben o kişilerle takipleşmıyırum o takipleşiyor ve bunu ben işten ayrıldıkdıtan sonra yapmaya başladı sonra devam ettirdi sonra oda işten ayrıldı ama hala devam edıyor paylaşmaamaya beni.. belkide evhamlıyımdır blmıyorum

Uzulmeyin ama, arkadasinizi hic iyi niyetli bulmadim.

Basinize gelen is yeri kavgalarinin baslangic sebebi de kendisi olabilir ve ben sizi olaylar bittikten sonra savunduğuna da inanmadim, riyakar ve iki yuzlu biri olarak okuyorum yazdiklarinizdan.

Sizi olaylar bittikten sonra savunan bir insan, instadan foto etiketlemekten, paylasmaktan neden cekinsin ki?

Siz cok fena kandirilmissiniz.
Uzulmeyin ama, arkadasinizi hic iyi niyetli bulmadim.

Basinize gelen is yeri kavgalarinin baslangic sebebi de kendisi olabilir ve ben sizi olaylar bittikten sonra savunduğuna da inanmadim, riyakar ve iki yuzlu biri olarak okuyorum yazdiklarinizdan.

Sizi olaylar bittikten sonra savunan bir insan, instadan foto etiketlemekten, paylasmaktan neden cekinsin ki?
Evet işte bende dedim onları sevmediğini hatta cok haklı oldumu soyledi oda işten ayrıldıktan sonra.. madem oyle neden benle görünmek istemiyorsun ? İkilimi oynadı acaba diye düşünmeden edemiyor insan :KK43:( saolun sizde gercekten :KK43:

Evet işte bende dedim onları sevmediğini hatta cok haklı oldumu soyledi oda işten ayrıldıktan sonra.. madem oyle neden benle görünmek istemiyorsun ? İkilimi oynadı acaba diye düşünmeden edemiyor insan :KK43:( saolun sizde gercekten :KK43:
Acik acik diyorum ki evet ikili oynamis.

Isyerindeki konumlarinizi, iliski agini falan bilsek daha net olurdu konu ama ben eminim bu kiz iki yuzlu, neden boyle yapti onu bilemem ama sizi savunduğunu iddia ettigi zamanlarda savunmadigina eminim.

Acik acik diyorum ki evet ikili oynamis.

Isyerindeki konumlarinizi, iliski agini falan bilsek daha net olurdu konu ama ben eminim bu kiz iki yuzlu, neden boyle yapti onu bilemem ama sizi savunduğunu iddia ettigi zamanlarda savunmadigina eminim.
😭😭 bazen kendimi cok saf hissediyorum ne bileyim iş yeri arkadaslıgı yapmakta kolay değil kimse kimseyle kötü olmamak icin herşeyi yapıyor ama ben oyle değilimdir biri dostuma laf etse bidaha o kişiyle arama mesafe koyarım kimseden beklemedim boyle yapsın tabiki .. ama işte ne bileyim fazla içselleştirdim demekki

Peki onlarla hala görüşüyor mu? Hem onlarla görüşüyor hem de sizinle görüşüyor anladığım doğruysa. O diğer eski çalışma arkadaşları görmesin diye sizinle fotoları etiketlemiyor demek ki? Yani size değer vermese sizinle de görüşmezdi. Ben paylaşım olayına çok da takılmazdım doğrusu ama çok takıyorsanız sorabilirsiniz "merak ettim" diyerek.

X