Göz Makyajı en uzun ve dolgun gösteren mascara?????

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben cecileyi kullanıyorum çok dolgun göstermiyor ama kirpiklerim baya belirgin oluyor bugüne kadar kullandıklarımın en iyisi

kızlar merhaba,ben uzun süredir üyeydim ama hep pasif durumda sizlerin görüşlerinizi okuyordum.şimdi artık bende birşeyler paylaşmaya karar verdim. :) aşağıda verdiğim adreste bahsettiğiniz loreal mascaralar var.epey ucuz ve bazılarında da kargo bedava.bir inceleyin isterseniz...ben sanki ARCHITECT MASCARA yazanı alıcam gibi..

pratikev sitesi makyaj bölümünde loreali seçinde güzel ürünler var.100 mesajım olmadığı için link atamadım buraya...a.s

bende bugün katıldım pasiftim ama hep izliyordum yorumları. ben avonun 3 boyutlu maskarasını kullanıyorum.çok güzel kıvırıyo fakar bi süre sonra kuruyo

temiz iş arayanlara Nina Ricci'yi öneririm. uzun ve dolgun ama aşırı değil.. ama çok temiz,kırıntı kalmıyor. oraya buraya bulaşmıyor.. kalitesi muazzam..

ben cecileyi kullanıyorum çok dolgun göstermiyor ama kirpiklerim baya belirgin oluyor bugüne kadar kullandıklarımın en iyisi

bende cecile çok kullaniyorum ama rimelini hiç kullanmamistim sen hangisini kullaniyorsun canim bayanssulusmile

çekdim kızlar kirpiklerimi avonun mascaraasını kullanıorm ve pek belli olmuo memnun diilim hem topakda oluo ve kuruyunca zaman geçdikçe nokta nokta döküldüüü oluor göz altlarıma

hngisini kullnysn avonun.. avon süper exlend gzl ve shock güzel.. hatta iki adet maskra kulln takma krpk gbi oluo..

Bende bir süredir dolgun gösteren rimel arayışındaydım. Loreal voluminous x5 tavsiye ettiler. Şimdi onu kullanıyorum, çok da memnun kaldım zemuszemus

lancome hypnose kullanmaya başladım
dolgunluk 10 numara birazda uzun gösteriyor

ucuz olsun iyi olsun diorsan Oriflame rimelleride süper cnm ben 5 tane kullandm hemde hepsi aynı :) ama suanda kullandığım rimel avon ve hiç bir halta yaramıyor gözlermde ağırlık yapıor anca. Pahalı olsun en iyisi olsun diosanda maybelline , dior ve lancome önerimdir. Ama hc kullanmadm ben bunlardan. Kullanan arkadaslarm var.

ya kızlar 45 tl falan çok pahalı ben en fazla 15 tl verebilirim, bu fiyata var mı iyi bi mascara? ben de avon kullanıyodum ama pek memnun deilim...

ya kızlar 45 tl falan çok pahalı ben en fazla 15 tl verebilirim, bu fiyata var mı iyi bi mascara? ben de avon kullanıyodum ama pek memnun deilim...

katılıyorum sana canım bende çok fazla veremem bi de ben dolgun göstersin istiyorum kirpklerim uzun zaten dolgunlaştrsa yeter

benim kirpiklerim kısa ve seyrek ama iyi bir rimelle süper oluyor uzun uzun ne güzel..alix avien kullandım yeni bitti cok fazla olmasada memnundum bugün flormarın rimelini 12 tl ye aldım müthiş bence takma kirpik gibi durdu aldığım yer demişti takma kirpik gibi durur diye inanmamıştım fiyatıda uygun olunca pek iyi birsey olduğunu düşünmeden aldım ama cok beğendim uzun ve kıvrık yaptı tavsiye ederim flormar suya dayanıklı olanı...

eğer kirpiklerin kısaysa ince rimel tercih et canım
benm kirpiklerim orta çok çok uzun değil ama idare eder, kalın olanlardan kullanıyorum loreal million lashes diye bşi. çok memnum kaldım baya dolgun kıvrık uzun gösterio. 40milyona almıştım

gurbaa prenses flormar x5 çok güzel o fiyatına ramen diodu=) ona bak o zaman canım

aslinda bu mascara isi tamamen kirpiklerinizle alakali...
yani birine iyi gelen baskasina iyi gelmeyebilir cunku kimimizin kirpikleri kisa ve bu kirpikler icin uzunlastirma ozelligi olan rimeller kullanilmali, kimilerimizin kirpikleri de uzun yani uzunlastirma ozelligine degil de dolgunlastirma ozelligi olan rimerele ihtiyaci var...
benim kirpiklerim 2. gruptan
kizlar kullandiklarimi yazacagim size yardimci olur umarim...

1) loreal voluminous- hic guzel degildi...ayrica rimel cok kisa zamanda bozuldu, cok az kullanabildim, fircasi da daha ilk aldigim ayda bir gariplesti, fircanin ustundeki rimeli tutan killar birbirine girdi o derece...

2)loreal'in adini unuttugun cift tarafli bir rimelini kullanmistim. rimelin sekli ucgenimsiydi yani normal uzun rimel seklinde degildi, disi siyah-dore renklerindeydi. guzel bir rimeldi. dolgunlastirici ozelligi cok iyiydi.
(adini simdi ogrendim volume shocking)

3)maybelline turbo(turbo yazisi kirmizi olan) suan kullandigim rimel, cok memnunum. bu rimeli surdugumde herkes kirpiklerimi cok begeniyor.

4)maybelline colossol mascara(disi sari renkte olan) aslinda kirpikleri cok guzel dolgunlastiriyor fakat maalesef ki goz altina minik minik siyah seyler dusuyor surekli...
o kadar cok dusuyor ki esim bile bunun farkina varip bu rimeli surme demisti...
hem siyahi var hem kahverengisi ama bu yuzden kullanmiyorum, goz altlarim siyah siyah minik seylerle doluyor cunku...

5) maybelline volume express te cok guzel ama kirmizi yazili turbo olanini kesinlikle daha cok tavsiye ederimmmmmmmmmm!!!!

6)maybelline xxl curl power(mor yazili) da fena degil, cidden kivriklastiriyor kirpikleri ama ben daha cok kalinlastirici ozelligi sevdigim icin bir kereden fazla kullanmadim bunu.

rimel markasi olarak tavsiyem kesinlikle maybelline!!!!!!!!
maybelline'den sasmayin arkadaslar, hem fiyati uygun hem de cok guzel rimelleri var!!!!!!!

Son düzenleme:
maybelline ürünleri bi harika ama ucuz olsun da istiyorsanız avon kullandım önerebilirim. supershock iyi bi rimel özellikle hergün bikaç kat uygulayan biri olarak 1 ay bile dayanmıyor rimellerim avonu daha çok tercih ediyorum fiyatı uygun olduğu için..

kızlar başka bi topicte de yazdım, golden rose'un çift taraflı mascarası var 10 tlye aldım ve çok memnunum hem uzun hem de dolgun gösteriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…