Göz Makyajı en uzun ve dolgun gösteren mascara?????

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım 2 tarafı fırçalı olanı al.bazısı taraklı oluyor o kötü.. 45 lira olması lazım ama tam emin değilim

ben maybelline volum' express kullanıyorum harika bi'şey daha önce golden rose kullanıyodum ama bundan kat kat memnunum kesinlikle bunu hiçbişeye değişmem

arkadaslar slmlar. ben avon un yeni çıkan süper expend mascara sını kullanıyorum. kullandıgımda gercekten cok memnun oldum. Avonun genel olarak rimellerini beğenirim. reklamı ilk izlediğimde baya tepki vermiştim satış hilesi bu kadar uzatamaz diye yine o kadar uzamadı tabiki :)) ama çok memnunum birazdan fotoğrafını ekleyeceğim kirpiklerimin

hanımlar resım yukleyemıyorum. msj sayım yeterlı olmadıgı için :sinifsinif:

Mayblline Colossal Volum Express Waterproof ...bunu kullaniyorum cooook memnunum kesinnikle tavsiye ederim......kaydirigubbakcemile2

sizce hangisi kızlaaar?? bide bazı rimellerin uçları kalın oluor, bazılarının ince. he bide bazılarınınki düz oluo, bazılarınınki kıvrık oluo.hangileri daha iii oluoo????????

Ben maskara konusunda Lancome en iyisi derim. Yıllardır kullanıyorum. Çok memnunum.

ıkı senedır herqün kullanıorum avonun3 kademeli rımelını cok dolgun yapıor gayet uzun yapıo arkadslar bayan kırpık dıor :) sanrsam herkeste aynı etkiyi qöstermior ama bn cok memnunum tavsiye ederım belrqin kirpikler için yerimseniben

bu güne kadar kullanmadığım rimel kalmadı diyebilirim hiçbirinden memnun kalmadım hele avonunkilerden hiç...benim kirpiklerim uzun ama kıvrımlı değil bu rimel hem dolgunlaştırıyor hemde kıvırıyor şiddetle tavsiye ederim ben çok memnun kaldım fiyatı da avonunkilerden daha uygun benden söylemesi markası maybelline the colo ssal volum express ambalajı sarı yazıları mor canım bilgine hihoyyyt

arkadaşlar ben baya zaman önce Christian Dior Diorshow Mascara arkadaşımdan almıştım takma kirpik gibi gösteriodu kirpiklerimi ok gibi ve uzundu millet takmamı kirpklerin ne güsel uzun diodu.şu güne dek bi sürü marka denedm ama Christian Dior Diorshow Mascara gibi iyi sonuç hiç alamadım öteki rimellerden.taktım kafayı taktım en kısa zamanda alçam ve deniyeceğim ve sizede önceki ve sonraki halimi resimlerle göstereceğim

pahalı rimellere gerek yok 40 50 tl lik nıveanın rimelide çok güzeldi 25 tl tek tek ayırıyor ve uzunluk veriyor birde üzerine maybelline sürülünce hem upuzun hemde dolgun kirpikler oluyor.

arkadşlar bende çok rimel sürerimm bu rimelimi hangi arkdşm denedyse bayıldılar indrmden 27 ye aldm normalde daha pahalı ama söliyim mükemmell max factor adı takma kirpik etkisi rimelin aıd bu kadına en yisiini istyroum dedm en iyisi bu dedii

Hayatım benim kirpiklerim meşurdur takma kırpık sanr herkes rumal surunce hiç abartmıorum kaşlarıma değio kullandgım rumeli hemen söyluorum her rumel aslında bende aynı etkiyi gösterdi aMA en çok loreal LASH ARTİCHET mukemmel sonuç verıo tavsıye ederm ama dedgm gbi kirpikten kirpiğe değişebılır

en iğrenç rimel avonun rimelleri hiç memnun kalmadım ama kişiden kişiye göre değişebilir tabi aCaBA Flormar ın rimelleri nasıl kullanan var mı kızlar ?kaydirigubbakcemile3

Flormarın rimelini ben kullanmıştım.En iyisi hangisiyse verin dedim kız bir tane verdi aralarından ve en pahalı olanı verdi tabii,sonuçta onlar da para kazanmaya çalışıyor.Açıkçası çok değişiklik yapmıyor.Normal.

Dior un DiorShow maskarası ve Loreal in Hypnose maskarası şu sıralar internetteki bloglarda ve arkadaşlarımın arasında en çok duyduklarımdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…