Anket en sevdiğiniz reçel nedir?

En sevdiğiniz reçel ?

• Ankete Katılan
    932
Karamel rengi olması lazım, görseldeki tam 1 kilo sütten yapıldı, rengi istediğiniz karamel rengine ulaşınca kapatırsınız, ılınınca cam bir kavanoza alırsınız, fıstık veya fındık eklemek istediğinizi ayırın, onu başka bir kavanozda ezmeyle karıştırıp buzdolabına konulacak ısıya ulaşınca dolaba koyarsınız, afiyetle de yersiniz :))

Tadı tam benlik
Tatlış tatlış kahvaltıda sür ye
Ohh mis mutlaka deneyeceğim
Teşekkür ederim ☺

Portakal gül cilek kestane ayva hepsini seviyorum.Patlıcan recelini de cooooook seviyorum Annem yapardı ben kücükken ......

Reçel severim, hiç mütevazi değilim hüzel de yaparım:) vişne, çilek, şeftali favorim, ne tatlı konu olmuş bu yav:)

Hiç sevmem reçel
Herhalde yıllardır da yememişimdir, hele ki ekmekle asla yiyemem
Yesem de sadece çilek reçeli yiyordum eskiden
O da çileği sevdiğimden
Reçel çok aşırı tatlı bişey değil mi ya

gül reçelini çook severim .az yiyebiliyorum ama en sevdiğim ve özlem duyduğum reçeldir . eşim yemediği için yapmıyorum. vişne , çilek, ahududu reçeli yapıyorum her yıl

Patlıcan reçeli...
Tadı damağıma geldi birden...
Ay nasılda severim ve nasıl da özledim...
Bilmeyenler için görüntüsü aşağıdaki şekildedir ve gerçekten umulmayacak bir tadı vardır..

vişne ve böğürtlen bayılırım tek kelime ile....

Incir ve çilek
Ev yapımı çilek reçelini her zaman severek yerim ama incirin yeri ayrı; onu özlediğimde kavanozu bitirene kadar yerim

Incir ve kayısı dışında genelde her tür reçel severim. En çok ayva recelini seviyorum, rahmetli babannemin üşenmeden ayvaları minik minik dograyarak yaptığının yerini hic bir reçel dolduramadı daha. Ruhu şad olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…