Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Allah kabul etsin ...bana annemden yadigar kaldı burda çörek yapan yok ..annem hep dedelerin ölüm yıl donumlerinde kandillerde yapar dağıtır di burda kimse yapmıyor 👀
Bizde de pişi yapılır genelde, bende öyle yapar dağıtırdım da şuan ki durumdan dolayı dağıtamıyorum, zaten başkasıda almaya korkar zaten :KK43:

Bizde de pişi yapılır genelde, bende öyle yapar dağıtırdım da şuan ki durumdan dolayı dağıtamıyorum, zaten başkasıda almaya korkar zaten :KK43:
Biz dağıtıyoruz valla eskisi gibi değil burası ama maske mesafe devam işte ...bizde pisi yaparız ama çörek daha güzel oluyor 😋

Bizim bursa kaynıyor virüsten, olduğum yerin hes de görünüşünü gir sen korkarsın, her yer kıpkırmızı 🤦‍♀️
Eşime msj gelmiş geçen gün Bursa Balıkesir ve Kütahya da cemiyet mevlid düğün sünnet gibi törenlere katilmayin diye ihlal edene de işlem yapılacakmış

Bende bu yüzden oralarda riskin daha çok oldugunu düşünüyordum ....
Aman dikkat edin o zaman ..

Bizim iki ay öncesi çalışanların yarısı karantinadaydi nerdeyse şuan sadece geçen hafta bir kişi pozitif çıkmış o da ise gelmemis zaten

Kimsede karantinaya çıkmadı bizde durum iyi bu aralar ...

Ama camilerden her vakit maske mesafe uyarısı yapılmaya başlandı ..pazartesi gününden beri bildiri okuyor hoca ...

Eşime msj gelmiş geçen gün Bursa Balıkesir ve Kütahya da cemiyet mevlid düğün sünnet gibi törenlere katilmayin diye ihlal edene de işlem yapılacakmış

Bende bu yüzden oralarda riskin daha çok oldugunu düşünüyordum ....
Aman dikkat edin o zaman ..

Bizim iki ay öncesi çalışanların yarısı karantinadaydi nerdeyse şuan sadece geçen hafta bir kişi pozitif çıkmış o da ise gelmemis zaten

Kimsede karantinaya çıkmadı bizde durum iyi bu aralar ...

Ama camilerden her vakit maske mesafe uyarısı yapılmaya başlandı ..pazartesi gününden beri bildiri okuyor hoca ...
Ülke de vakalar hızla tırmanışa geçmiş , bursada eylül ayındaki sayılar ekimde 3 e katlanmış ki bunu dediklerinde ekimin ortasıydı:KK43:

Sağol nanacım ultrasonu daha önce çekmişlerdi,bugün gene istedi dr.
Herhalde daha detaylımı oluyor koltuk altına kadar baklıyor çünkü..
Benim daha önce tümör vakam olmuştu,temiz çıkmıştı gerçi.
Buda temiz çıkacak inşAllah 🙏

X