Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Saat 12 geçmiş öğle yemeğine gideceğim hala günaydın diyenler var
Günaydın dediğime bakma kk ya günaydın dedim saat 7 bucuktan beri ayaktayim oğlanı okula bıraktım ..sonra eve gelip üstümü değişip 4 kırtasiye dolaştım daha yeni kahvaltı yapıyorum

Günaydın dediğime bakma kk ya günaydın dedim saat 7 bucuktan beri ayaktayim oğlanı okula bıraktım ..sonra eve gelip üstümü değişip 4 kırtasiye dolaştım daha yeni kahvaltı yapıyorum
İşte okumak istediklerim bunlar. Herkes erkenden kalksın yorulsun. Evde olan da kalksın erkenden tek ben erken kalkamam

İşte oklumak istediklerim bunlar. Herkes erkenden kalksın yorulsun. Evde olan da kalksın erkenden tek ben erken kalkamam
Oku oku sonra kız la dolastim birde kaplumbağa hızında

Bir ara tableti icim de telefoncuya gittik yine geri çevirdi akşam bir daha gideceğim ...

1 i on gece oğlanı tekrar almaya gideceğim ne güzel demi ev hanımı olmak

Ev hanımlığından yorulduğum için işe başladım ve bu konuda ciddiyim. Az daha evde kalsam SAFİYE gibi olacaktım evde

Ev hanımlığından yorulduğum için işe başladım ve bu konuda ciddiyim. Az daha evde kalsam SAFİYE gibi olacaktım evde
Yarında o var
Valla evde safiye gibi olmak da iyi değil bak bana önümde kahvalti müge açık elimde telefon ..kız yorgunluktan uyudu

Yarında o var
Valla evde safiye gibi olmak da iyi değil bak bana önümde kahvalti müge açık elimde telefon ..kız yorgunluktan uyudu
İşte o kadar pimpirikli olmuştum ki abartmaya başladım artık. Bulaşık yıkandığında tabak kirlenince sinir krizi geçirecek gibi oluyordum. Yeri süpürdüm bir şey döküldüyse arkasından oooooo düşünmek bile istemiyorum. O yüzden yaşasın dağınık evler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…