EN KRAL AILE AVUKATINI TUTMUŞMUŞ AÇ K.PEK

İstediği kadar ısrar edip g*tunu yere sürsün muhatap olmayın ,sizi sinirlendirip bunları kayıt altına alıp her haltı kullanmak istiyor. Altınları paraya felan çevirin altınım felan yok diyin yok edin. Siz hiç bir şekilde onunla telefonda konuşmamalısınız madem öyle sizde bunu ozaman avukatınıza söyleyin telefonla taciz ediyor çocuğun telefonundan başladı yapmaya dersiniz.

Sizden ne alabildiler canım merak ettim ihanet yüzünden mi ayrıldın sen de ? Mahkeme delile bakıyor değil mi iftira etseler bisey değişir mi
Canım evi kendi birikimimle aldım. Mahkemeye yalancı şahitler vs çıkardılar. Sözde evin parasını onun annesi bize bağışlamış. Şimdide o evde hakkım var deyip pay istiyor. Halbuki kuruşu kuruşuna ben ödedim. İhanette yok . Ailesi beni istemiyordu , en sonunda ayrıldık. Delillerim olduğu halde avukatı delillerimi sunduğum esnada dalga geçip gülüyor, beni paragöz olmakla suçluyor.

Sizin avukatiniz yok mu? Ara karar ile tedbir nafakasi baglanmasini talep etmedi mi?
Konularinizi takip ediyorum. Bu adamla konusmayin. Konustukca adam hirslanip caninizi sıkacak seyler yapıyor. Belki agzinizdan dava ile ilgili laf aliyoe belki kendine hakaret ettirerek sizi haksiz cikaracak deliller topluyor

Akşam benim ex, çocuğun telinden beni istedi ısrarla. Ne var dedim.

Umarım bu konuşmaları çocuğunuzun önünde yapmamışsınızdır.
Sizin işinizinçok çirkinleşeceği baştan belliydi.
ama umarım bu çirkeflikler masum bir çocuğun önünde olmuyordur.

Allahtan muhtaç değilim nafaka için acele etmiyorum o yüzden birikmiş halde versin benim canımı sıkan avukatın bu lafı.

Kendi sonunu kendi hazırlıyor bırak avukat bi güzel doldurup alsın parasını.

Artık iletisim kuramaz benle korktu ama çocuğun telefondan gene istedi beni sabah. Cevap vermedim. Ama bir kez daha çocuğun telefonundan görüşmek isterse video kaydına alıp karakola bildiricem

Maşallah siz nekadar naifsiniz
Ayrıca avukata beddua etmek ne alaka, kadın görevini yapıyor.
Sizde normal gelmediniz hiç bana.

Kendi sonunu kendi hazırlıyor bırak avukat bi güzel doldurup alsın parasını.
Aynısını düşündüm. Aç avukatın biri belli ki bunu gaza getirmiş kaybedeceği davayı insan neden alır ki başka karnı aç işte. Ex kendisi diyordu başta bana "neden avukat tuttun ki onlar insanı vampir gibi emer saçma sapan insanlara para yedirme seni gaza getirip kendi cebini dolduracak" diye

Bu işin sonunda emilen kendi olacak gibi.

Maşallah siz nekadar naifsiniz
Ayrıca avukata beddua etmek ne alaka, kadın görevini yapıyor.
Sizde normal gelmediniz hiç bana.
Ben ve çocuğum ex ten gelecek olan 1000 tl ye ciddi anlamda muhtaç olsaydık ve avukat buna engel oluyor diye yazsaydım yine der miydiniz kadın görevini yapıyor diye?

Görevini yapan, mesleği insanları savunmak olan bir avukatada beddua etmezsiniz ya
Ne deseydi, sen benim hemcinsimi aldatın seni savunamammı?
Ona saydırana kadar sizde az daha işinin ehli avukat bulup eşinize ve sevgilisine dünyayı dar etseydiniz
Bana koyun demişler diye konu açtıkız, koydunuzmu mesela? Kadını şikayet ettinizmi?
Adam ayağınıza gelir konuşursunuz, telefona ister muhatap olursunuz. Sizi kandırmak çok kolay ben söylim.
Altın varsa yok edin, bozdurun dövize çevirin yada anneniz babanız adına kasa açın atın oraya, araba varsa satın ama ona yedirmeyin. Yani bunlarıda size avukatınız değil biz söyleceksek değiştirin avukatınızı
Ben sizin boşancağınıza inanamiyorum, şuan uzatmaları oynuyor yakında geri dönersiniz bence

Kararı verecek olan hakim, avukat değil sonuçta, rahat olun, mahkemede duruşunuzdaki saygıyı yitirmeyin.

Etik ya da degil avukatta ucret karşılığı hizmet veriyor. Bunlari bilmek sizi dahada cok yipratir
Avukatların etik olmasını beklemek gerçekten trajikomik
Onların işi gerekirse suçluyu ipten almak, bunuda canımmm yaa bu hiç etik değil ama, karşı tarafda pek üzülür hadi vazgeçelim diyerek yapmadıkları kesin. Bu arada avukat değilim, avukatlardan da hiç hoşlanmam ama işleri neyse onu yapiyorlar

Haksızlığa ugrasam bende avukata gıcık olurdum yalan yok avukatın kurdugu cumleleri bilmemek, karsi tarafla muhatap olmamak en güzeli

Haksızlığa ugrasam bende avukata gıcık olurdum yalan yok avukatın kurdugu cumleleri bilmemek, karsi tarafla muhatap olmamak en güzeli
Ya bakalım avukat o cümleleri kullandımı
Kullandıysa o avukatda öyle çokda kral sayılmaz
Kim karşı tarafa hamlelerini söylerki? Akıl var mantık var. Bence adamın attığı zarf, ha öyle değilsede o avukatın kazanma olasılığı zaten yok
Avukatlara gıcığım zaten orası ayrı, hepi tek ayak üstünde 40 takla atabilir. Hiç birine güvenmem ama işim düşse en iyisini arar bulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…