EN KRAL AILE AVUKATINI TUTMUŞMUŞ AÇ K.PEK

Xyzel 56789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
149
564
Selam kızlar.

Akşam benim ex, çocuğun telinden beni istedi ısrarla. Ne var dedim. Uzaklaştırma falan aldırıyorsun ne yapmaya çalışıyorsun diyor. Senin gibi pislikten ve soyadından kurtulmaya çalışıyorum dedim. Uyapta görmüştüm avukat tutmuş ve şok oldum. Beklemiyordum açıkçası.

Hem suçlu hem o kadar parayı vermez diyordum ama yapmış. Bir de kendi ağzıyla söyledi telefonda. En kral aile avukatını tuttum sen bana kan kusturdun şimdi herkes hakettiğini yaşadı ve yaşıyor diyor pişkin pişkin. Avukat bunu bi güzel doldurmuş. Çocuğa asla para gönderme demiş. Birkaç ay sonra 15 bin kadar tedbir nafakası odeyeceksin zaten demiş ( dava açıldığı günden mahkeme gününe kadar olan toplu ödemeden bahsediyor)
Ve demiş ki merak etme hicbir sey olmaz çok bi tazminat falan odemezsin. Birikim yaptığınız altınların yarısını da ondan Alırız demiş. Laflara bak. Ve bu avukat kadın.(aynı dertle sınamasını dilerim)

Ben de dedim ki o daha görmedi senin edepsiz yazışmalarını önüne gelene yürüdüğünü sapık sapık yazışmalarını benden baskasina karicim dedigini hiç mi utanmayacaksin avukatından gerçi utanacak olsan bunları yapmazdın haya perden yırtılmış dedim.

Aşırı gergin ve sinirliyim. Ben arabaya dokunmayacaktım( avukat değmez demişti şu an 350bin piyasası)ama madem altınların yarısı gidecek ( düğün takısı değil birikim olduğu için yargıtay bölüyormuş maalesef) ben de bosanma goruldukten sonra ev eşyalarını ve arabanın yarısını istemeye karar verdim.

Kendimi suçlu gibi aldatan taraf gibi hissettim. Resmen çirkefliğe başladı. Daha neler gorucem Allahım aldatılma acısı yetmiyor gibi bi de avukat çıktı başıma.

Bana çok kralı gelmedi valla.
Altınlar nerede ve nasıl alındı, nakit mi kredi kartı mı banka hesabı mi?
Böyle bir varlıktan kimin haberi var?
Nasıl alıyormuş

Bana çok kralı gelmedi valla.
Altınlar nerede ve nasıl alındı, nakit mi kredi kartı mı vs mi?
Böyle bir varlıktan kimin haberi var?
Nasıl alıyormuş
Ex bana maaşını gönderirdi. Ben ödeme birikim ve ev giderleri için 3 e bölerdim. Kayıt altında değil ama mahkeme irdeler mi bilemiyorum çok tedirginim.

Ex bana maaşını gönderirdi. Ben ödeme birikim ve ev giderleri için 3 e bölerdim. Kayıt altında değil ama mahkeme irdeler mi bilemiyorum çok tedirginim.
Halledin. Ailenizden destek isteyip nakite çevirin, onların hesabında dursun.
Yahut evden kaçırın, bir şey yapın yani.
Kayıtlı olmayan şeyi ne ile alacak, ne ile gösterecek yahu?
Nafakayı ödeme diye akıl veren avukat hiç işinin ehli değildir aksine daha da suçlu durumuna düşüyor.
Kaldı ki aldatma var diyorsunuz, delilli ispatlı.
Sizin korkunuz olmasın, tüm malları ortak bölüşüp, üstüne tazminat açın.
Altınları da bir güzel yokedin.
Yediği b.klara saysın şerefsiz!

Yorum için çok teşekkür ederim .
Whatsapta konusmus olabiliriz altınları geçmiş mesajlara bi bakıcam. Onu sunabilir delil olarak.Valla mahkemede paylaşın derlerse de sattım derim maaşımın 4/1 inden kessinler . Aldatıldığım halde bana para odetecek olan yargı sistemi utansın.

Bu kadar şey söylemiş avukatı da kartlarını açık oynama ne yapacağını açık açık söyleme dememiş mi?
Ya da buna benzer bir şey.
Konu gittikçe yeni açılan konularla ilginç bir hal alıyor.
Umarım bilenlerden bolCa cevap alırsınız

Avukata neden beddua ediyorsunuz ? Kadın erkek fark etmez işini yapıyor. Parasını alıyor tabi ki savunacak !

Benim ex in avukatı da annem ifade verirken annesi yaşındaki kadına alay edercesine gülüyordu. Bana etmediği iftira kalmadı. Sanki ben eski kocama değilde , o avukat olan kadına dava açmışım gibi değişik tripler, agresif hareketler yapıyor, tahrik edecek şekilde konuşuyordu sürekli. Bence karnı da gozude çok aç bir avukattj , davayj jazanayim da aç karnım doysun diye kendini bana kinlendirip doldurmuş ki davayı kazanabilmek için acımadan saldırsın. Yoksa insanda bi Allah korkusu bi vicdan olur , kusurlu olduğu ortada olan bi adamı savunmaz bana haksız yere borçlarını ödediğim ev için dava açıp pay istemezlerdi

Avukatım var ama cocukla konuşurken istedi ısrarla. Avukatıyla hava atmak içinmiş
O seni sinirletip küfür vs ettirip tazminat davası açmak için de aramış olabilir . Yada ağzından laf alıp, davada kullanmak için. Söyle böyle yapmam deme hiç. Tedbir alamasın, avukatın dilekcelerde, mahkemede dan dan vursun o konuları onların kafasına kafasına. Tüyo verme gaza gelip konusma

Avukata neden beddua ediyorsunuz ? Kadın erkek fark etmez işini yapıyor. Parasını alıyor tabi ki savunacak !
Az omurgası olabilirmiş avukat hanımın, böylelikle beddua almazmış. Çocuğun için hiç ödeme yapma diye akıl vermek savunmak değildir. Mahkeme akşam görülüp sabah karara bağlanmayacak, aylar sürecek! Bu platformda da arada okuduğumuz mağdur edilen kadın ve çocuk konularındaki gibi nafaka ödemeyen erkeklerin akıl hocaları avukatları demek ki, öyle izlenim oluyor.

Sizden ne alabildiler canım merak ettim ihanet yüzünden mi ayrıldın sen de ? Mahkeme delile bakıyor değil mi iftira etseler bisey değişir mi

Benim de aklıma geldi küfür hakaret etmedim o yüzden

Beddua etmek doğru bir şey olmayabilir ama bir avukatın da ''çocuğuna para gönderme'' demesi etik değil. Bu savunma olmuyor bambaşka bir şey oluyor ama ben devamını getirmeyeyim siz anlayın:)

Boşanma aşamasına geçtikten sonra ex ile görüşmeyin hele bilgi hiç vermeyin. Hatta çevrenize bile dava sürecinde ne yapacağınızı söylemeyin kimin neyi söyleyeceğini bilemezsiniz ve ona göre hazırlanırlar. Aldatma kısımlarından bahsetmeseniz belki avukatına anlatmayacakti ve o gün geldiğinde savunması eksik olacaktı. Ya da ailenize durumdan bahsediyorsunuz bir tartışma esnasında görürsün sen böyle yapacağız deniliyor sonra o kanitlarin çabanın hiçbir anlamı kalmıyor. Çünkü ona göre hazırlanıyorlar zekiyse size bir şey söylemiyor ve duruşma günü sürekli sürprizle karşılaşıyorsunuz sonra neden davayı kaybettim oluyor azıcık kendinize hakim olup konuşmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…