En Kolay Orgazm Olduğunuz Pozisyon.

En Kolay Orgazm Olduğunuz Pozisyon Hangisi?

• Altta, bacaklar yanda...

OY: 89 16,9%
  • Altta, bacaklar eşimin omzunda...

OY: 62 11,8%
  • Üstte, yüz yüze...

OY: 198 37,6%
  • Üstte, sırtım eşime/partnerime dönük...

OY: 25 4,7%
  • Yatarken yan pozisyonda...

OY: 19 3,6%
  • Ayakta...

OY: 9 1,7%
  • Dört Ayak pozisyonu (Doggy Style)

OY: 73 13,9%
  • Diğer...

OY: 52 9,9%

• Ankete Katılan
    527
:roflol::roflol:
kamadetskayado4.jpg

:roflol::roflol::roflol::roflol:
yalnız resimler süperrrrrrrrrrrrr bacım!...:lepi:

arkadaşlar ben de oral yolla istiyorum ama eşim şimdiye kadar 1 kere yaptı ama hep benden bekliyo artık bende bıraktım tek taraflı hiç zewvkli olmuyo soruncada yapamıyorum diyo bu arada aklınıza gelebilir temizlik bakımından sorun yok yeni banyodan çıktığımda bile yapmıyo bence çok güzel birşeydir kendisi hergün istemeyi biliyo ama:eek:klava:

arkadaşlar ben de oral yolla istiyorum ama eşim şimdiye kadar 1 kere yaptı ama hep benden bekliyo artık bende bıraktım tek taraflı hiç zewvkli olmuyo soruncada yapamıyorum diyo bu arada aklınıza gelebilir temizlik bakımından sorun yok yeni banyodan çıktığımda bile yapmıyo bence çok güzel birşeydir kendisi hergün istemeyi biliyo ama:eek:klava:

sende ona yapma :dilcikar:

nan bu dogyy sitili ne diye baktımda abowwwwwwwwwwwwwww :1shok:

anam sonradan tutmıcak bi tarafınız... :roflol:

ha bu arada beni ilgilendirmiyor ben sadece yorum yaptım polamik çıksın die değil

ben 14 yıllık evvliyim ve ilişki sırasında hiç orgazm olmadım sadece klitoral orgazm oluyorum eşim bunu bilmiyor o harika bi insan ona kıyamadığım için bunu onunla hiç paylaşamadım o orgazm olduğumu zannediyor onu çok seviyorum o da beni çok seviyor ama maalesf durum bu bana yardımcı olabilirseniz sevinirim malum bu konuları kimseyle de konuşamıyorsunuz şimdiden teşekkür ederim

Ben sevgilimle yapmıştım ama , orgazm olmadım hiç
büyük bir zevk olsa sanırım
Bide bu G noktası ney ya , bende o yok herhalde :KK70: :çok üzgünüm:​

canım G noktası ile ilgili bir konu var, orada ayrıntılı anlatıyor. her kadında G noktası var ama kimisinde çok küçük oluyor, vajinal orgazm zorlaşıyor.

ben 14 yıllık evvliyim ve ilişki sırasında hiç orgazm olmadım sadece klitoral orgazm oluyorum eşim bunu bilmiyor o harika bi insan ona kıyamadığım için bunu onunla hiç paylaşamadım o orgazm olduğumu zannediyor onu çok seviyorum o da beni çok seviyor ama maalesf durum bu bana yardımcı olabilirseniz sevinirim malum bu konuları kimseyle de konuşamıyorsunuz şimdiden teşekkür ederim

ablacığım, kendinizi kötü hissetmeyin çünki sizin gibi bir çok kadın böyle yapıyor...ilişki sırasında da klitorisi uyararak, iki hazzı aynı anda yaşayabilirsiniz. yani ilişki sırasında masturbasyon yaparak, eşinizle birlikteyken orgazma ulaşabilirsniz. klitorisi uyarmanız, ilişki sırasında, G noktasına basıncı artıracağından, orgazm kendiliğinden gelebilir. yeter ki kendinizi sıkmayın :)a.s.

ben de aynı dertten muzdaribim. erkek arkadasım bu durumu biliyor ve ya parmağıyla ya da oral yolla beni klitoral doyuma ulaştırıyor.Bugüne dek hiç sıkıldığını ya da şikayetci olduğunu gormedim.Cok sukur bu konuda inanlımaz dusunceli. Ben orgazm olmazsam kendi de olmazsırnaşık şey .mukemmel bi uyumumuz ve seks hayatımız var ama bu durum yine de beni cok rahatsız ediyor. Onu bir gün sıkmaktan korkuyorum ve vajinal orgazmı da cok merak ediyorum. konsantrasyon konusunda bir sıkıntım yok, birbirimizin vücudunu da iyi tanıyoruz. Neden boyle olduğunu anlayamıyorum :çok üzgünüm:

nan bu dogyy sitili ne diye baktımda abowwwwwwwwwwwwwww :1shok:

anam sonradan tutmıcak bi tarafınız... :roflol:

ha bu arada beni ilgilendirmiyor ben sadece yorum yaptım polamik çıksın die değil

Zannettiğin gibi değil ama güzelim. Yani normal yollarla oluyor birleşme, sadece şekli eşin arkadan yaklaşması biçiminde. Sen anal sandın ama değil. :teytey:

pişşt :1ninca:
bu ankete oy verenler görünüyor mu acıba :eek:
valla görünüyorsa gümletirim bu anketi:mymeka:

niye biri buraya tırıs tırıs kaçan similey koymuyorkine:1ninca::1ninca::1ninca:

X