En Kolay Orgazm Olduğunuz Pozisyon.

En Kolay Orgazm Olduğunuz Pozisyon Hangisi?

• Altta, bacaklar yanda...

OY: 89 16,9%
  • Altta, bacaklar eşimin omzunda...

OY: 62 11,8%
  • Üstte, yüz yüze...

OY: 198 37,6%
  • Üstte, sırtım eşime/partnerime dönük...

OY: 25 4,7%
  • Yatarken yan pozisyonda...

OY: 19 3,6%
  • Ayakta...

OY: 9 1,7%
  • Dört Ayak pozisyonu (Doggy Style)

OY: 73 13,9%
  • Diğer...

OY: 52 9,9%

• Ankete Katılan
    527
pişşt :1ninca:
bu ankete oy verenler görünüyor mu acıba :eek:
valla görünüyorsa gümletirim bu anketi:mymeka:

niye biri buraya tırıs tırıs kaçan similey koymuyorkine:1ninca::1ninca::1ninca:

:roflol::roflol::roflol:ben de görünüyor mu görünmüyor mu diye tereddüt ediyorum o yüzden oylama yapamıyorum ama cesaretimi toplayıp vereyim oyumu

Kızlar valla çoğunuz dil şart demişsinizde benimkinde mi bi sorun var acaba benim hiç hoşuma gitmiyor bu dil olayı...bence üstte yüzyüze veya altta olmak daha iyi. Ha bide dört ayak pozisyonundanda bişey anlamıyorum...:KK43:

pozisyon mozisyon booooooooooş.önemli olan erkeğin yaklaşma şeklidir.
kadını tahrik edebilmişse her şekildede oluuuuuuuur

doğru aslında
erkek dokunmayı bilecek kadının neresine dokunduğunda ne tepki verdiğini anlayacak ona göre hareket edecek
kadını hazırladımı iş bitmiştir diye düşünüyorum

Son düzenleme:
yüzyüze olduğum her pozisyon hoşuma gidiyor amaa söz konusu orgazm olunca ben altta bulunduğumm pozisyon diyorum..onu üzerimde görmek hoşuma gidiyor:1rolleyes::eek:

Hiç olmadım desem...Gerçekten hiç olmadım ben nasıl birşey bilmiyorum..Doruk denilen o noktaya gelmedim..Zevk alıyorum ama orgazm olmadım.yalnız benim yüz üstü ytıp eşimin arkamdan gelmesi benim için tek tir boşalmadan devam etse belki diyorum...

yaa öyle nasıl yapıyosunuz, upuzun bişey lazım. anlamadım neyse. bende yüzyüzecilerdenim. hele bacaklar üste olursa.. bayılıyprum.. doggy de fena değil

üstte ve kucakta...
ayy bu gün bir şey oldu bana içime ne kaçtı acaba?

X